• Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point
  • Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point
  • Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point
Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point

Zyxel WAC6502D-E Dual Radio Unified Pro Access Point

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 817152)

Zyxel WAC6502D-E 802.11ac Dual Radio Unified Pro Access Point Access Point / Repeater

  • ZyXEL Smart Antenna ile istediğiniz heryerde maksimum performans
  • Gelişmiş IEEE 802.11ac teknolojisi ile 1.75 Gbps’e varan yüksek veri hızları
  • Alanında lider Rx hassaslığı
  • AP Flex, ZyXEL One Network, DCS ve herhangi bir aparata ihtiyaç duymaksızın yerleşim imkanı
  • Load balancing ve client steering ile optimum kablosuz deneyimi
  • ZyXEL One Network Desteği

ZyXEL Smart Antenna

ZyXEL Smart Antenna, her bir bireysel istemci için en iyi fiziksel katmanı hesaplayarak eşsiz bir algoritma uygular. Bu sadece en iyi sinyalle de alakalı değildir, aynı zamanda 700 optimize edilmiş anten paterni üzerinde RF enterferansını mininuma indirger. ‘’Switch-beam’’ RF enterferansını en aza indirgeme tekniği, fiziksel katman üzerinde çalışır, son-kullanıcının herhangi bir efor sarfetmesine gerek duyulmamaktadır. Uyumlu anten dizaynı ile konferans merkezleri, havaalanları, sınıflar ve diğer kalabalık mekanlar gibi yüksek-kapasiteli, yüksek performanslı ve enterferans olan ortamlarda çok çeşitli yerleşim zorlukları giderilmektedir.

ZyXEL AP Flex

ZyXEL AP Flex, Zero-touch AP modu değişimi ve otomatik IP yapılandırmasını kapsar. Eğer hali hazırda bir kontrol birimi varsa ve standalone veya managed modu seçilebiliyorsa, Zero-touch AP mod ayarları tarama yapar. Otomatik IP yapılandırması AP’ye IP adresini dinamik veya statik olacak şekilde ayarlama izni vererek manual yapılandırmayı kaldırır. Bu iki akıllı özellikle, IT yöneticileri hali hazırda bulunan ürünler üzerinde daha önceden manual olarak halledilebilen iki kritik yapılandırmayı çözmelerine yardımcı olarak böylece odaklanmayı daha kritik yapılandırma görevlerine kaydırır.

Aparat Gerektirmeyen Kurulum

WAC6500 serisi, herhangi bir aparat gerekmeksizin tavan montajlarında AP kurulumuna izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Değişken tavan genişlikleri, aparatı her bina türüne evrensel olarak uyumlu hale getirir. Bireysel son-kullanıcılar donanımı kolaylıkla kurarak, zamanıızı ek AP yerleşimlerine harcamanıza olanak sağlayarak zamandan tasarruf eder.

Kablosuz Layer-2 Isolation

Layer-2 isolation istemcilere karşı özel ağınızı korur. Ağınızın gelişmiş güvenliği için kullanıcıları özel ağınıza dahil etmeden cihazlara erişim imkanı sunar. Ek olarak intra-BSS bloklama, aynı AP’ye atanmış olan Wi-Fi istemcilerimden gelebilecek olan olası ağ izlemelerini de engeller.

WPA2 Enterprise Certified

ZyXEL WAC6500 serisi alanında lider WPA2 giriş koruması onaylıdır ve Extensible Authentication Protocol (EAP) desteğine sahiptir. Kurumsal RADIUS sunucularıyla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.

ZyXEL ONE Network Utility

Yönetim sürecini modernize etmek için, WAC6500 serisi ZyXEL One Network yardımcı yazılımını desteklemektedir. Ağ yöneticilerine, tek bir platform üzerinden birden fazla AP’ye IP adresleri atamaya olanak sağlar. Ağ yöneticileri fiziksel kurulumdan önce default IP adreslerini değiştirmek için her bir AP’nin arayüzüne girmek zorunda kalmayacaktır.

ZyXEL AP Configurator

Birden fazla AP değişimi yaparken, her ünitenin rutin yapılandırmaları zaman alır ve fazla efor harcatır. ZyXEL AP Configurator (ZAC), kullanıcılara bir profili birden fazla AP’ye kopyalama imkanı sunar. Yapılandırmalar için zamandan tasarruf etmek ve daha az efor sarfetmek amacıyla grup yazılım güncellemelerine ve üç kolay adımda profil yedeklemelerine olanak sağlar.

ZyXEL Wireless Optimizer

ZyXEL Wireless Optimizer (ZWO), bir AP ağı nın ilk kurulumundaki merkezi yönetimi, yerleşim sırasındaki ayarlamasını ve satış sonrası bakımını sağlayan güçlü bir araçtır. Mimarlar, bir harita üzerinde bir lokasyon için kaç adet AP ihtiyacı olduğunu ve AP yerleşimini simüle edebilirler. Yerleşim sırasında, ZWO AP lokasyonlarını ve yapılandırmalarını ayarlamak amacıyla mimarlar için aktif sinyal yayın alanını da görüntüler. Satış sonrası, ağ yöneticileri cihazların ortamda kullanılan kanal, iletim yenileme oranı ve frame hata oranı gibi anahtar performans detaylarına ZWO ile erişebilir. ZWO’nun kullanıcı-dostu sunumu zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve ağ problemlerini çok hızlı bir şekilde müdahale etmenize olanak tanır.

ZyMESH

Wireless Mesh, dinamik kablosuz bağlantılarını otomatik olarak biçimlendiren access point’lerin sıra düzenidir. Mesh ağ yapısına dayanan ZyMESH, ZyXEL’in geliştirdiği kolay yapılandırma, optimize edilmiş yönetim ve gelişmiş güvenliği için kablosuz mesh bağlantıları oluşturan bir protokoldür.

Ürün Yorumları

En Çok Satan Access Point / Repeater Modelleri