Zyxel Sfp-sx-d Multi Mode Fiber Sx Minigbıc Modul Ağ / Modem Aksesuarı

Model: SFP-SX-D
Hızlı Kargo
  • Zyxel Sfp-sx-d Multi Mode Fiber Sx Minigbıc Modul Ağ / Modem Aksesuarı
453,13KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95
• 850 nm wavelength
• 550 Metre Max Transmission Mesafesi
• LC Connector
ÖZELLİKDEĞER
Yönetim:Web
PoE (802.3af) Desteği:YOK
Veri Transfer Hızı:10/100/1000
Satış Garanti Süresi (ay):36
Yükleniyor...
453,13KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim.