Müşteri Yorumları

Lütfen Görüşünüzü Bizimle Paylaşın

Aldığım monitor pc ile uyunlu olmadığından iade talebinde bulundum bu süreçte çok güzel bir şekilde yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum

Abdulkadir T. "İade " - 29.06.2020

İlk defa duyduğum için en başta tereddüt ettim ama yorumlara bakınca denemeye karar verdim. Cumartei sipariş ettiğim ürün pazartesi kargoa verildi salı sapasağlam olarak elime ulaştı. Hızlı ve güvenilir bir alışverişti, oldukça memnun kaldım. Şimdilik bakış açım oldukça olumlu

Çağatay A. "Güvenli ve Hızlı Alışveriş" - 06.10.2018

Siteyi tanımamanın verdiği çekinge ile sipariş verirken biraz şüpe duydum ama ürünüm doğru, iyi paketlenmiş ve çok hızlı şekilde elime geldi. Diğer sitelerde birebir aynı ürene çok daha yüksek fiyatlar veriliyordu kesinlikle tavsiye ederim.

Tuğrul Can Y. "İlk alışverişimdi ama kesinlikle son olmayacak" - 20.03.2020

Siparişim cumartesiye denk gelmesine rağmen pazartesi saat 11.45 te teslim edildi. Mükemmel hizmet.

Ali G. "Elektrikli süpürge " - 19.08.2019

Site iyi. Ürünler kaliteli ve garantili. Çalışanlar ilgili ve hoşgörülü. Tek eksik var. Bu kadar iyi bir yerin yurtiçi kargo denen bir illetle çalışması. Kargo berbat, berbat, berbat. İstanbul içi 5 gün teslimat süresi. çarşamba akşamı ürünü aldım. Cuma şubeye geldi. cuma günü dağıtıma çıkan ürün teslim edilmiyor. pazartesi günü 4 gibi teslim ediliyor. Tek eksik olarak kargo şirketi görüyorum. Ama firma çalışanlarına çok teşekkürler.

Deniz Y. "LG 34um58-p 34" 34um58-p 5ms 2560x1080, 2xhdmı Ips Led Monitor" - 26.12.2016

Internetten Birçok firmadan alışveriş yaptim ama webdenal.com firması kadar hızlısını görmedim.Pazar günü aksam sipariş verdim salı günü elime ulaştı firmaya çok teşekkür ederim

Nilgün k. "Philips maraton süpürge" - 30.11.2016

Şu an sizden ilk aldığım ürün olan klavyeden yazıyorum. Zannediyorum ilk açıldığınızdan bu yana sizden alışveriş yapıyorum ve her zaman gerek fiyatlarınızla gerek hizmet kalitenizle hep ilk tercihlerim arasında oldunuz. Düşününce tavsiye isteyen eş dost veya müşterilere tavsiye verirken ilk aklıma gelen site webdenal oluyor. Bu vesileyle başarılarınızın devamını diler verdiğiniz kaliteli hizmet ve ürünleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Uğur A. "Teşekkür" - 22.09.2019

aralik 25 te pazar siparis verdim. tahmini kargo süresi 28 inde olduğu belirtilmişti. 28 inde elimde oldu siparişim ama henüz ürün kutusunu açmadım. Webdenal kurumunu tebrik ediyorum.

Mehmet  Ö. "Ürün teslimi" - 28.12.2016

İlk başta acaba güvenilir mi diye tereddütte kalmıştım ama sorun çıkmadı. Müşteri hizmetleri çok ilgiliydi. Saatimin garanti belgesi eksik gelmişti sağolsunlar sorunu hallettiler, yeni bir kutu istedim onu da gönderdiler çok memnun kaldığım bir site. Kargolama da hızlıydı. Çalışanlara teşekkürler :)

Rabia K. "İlginiz için teşekkürler. " - 06.01.2020

İlk defa alışveriş yaptığım sitede 3 Nisan Cuma sipariş verdim 7 Nisan salı teslim ettiler. Hızlı ve güvenilir.Her şey için teşekkürler.

Kadir A. "Hızlı Güvenilir" - 08.04.2020

Buradan aldığım ürünler piyasada zor bulunan ürünler olmasına stoklarında ürün vardı ve fiyatı uygundu. Teslimat da gayet hızlı şekilde yapıldı. E-ticaretin nasıl yapılacağına örnek gösterilecek bir firma

tuncay y. "Kesinlikle güvenilir " - 17.12.2019
Webdenal Güvenilir Mi?

Alışverişi Cuma günü son dakikaya getirdim ve telefonda bu durumu hızlandırmak için kendileriyle görüştüğümde, maalesef ki Pazartesi'ye sarkacağını çünkü Cumartesi günü çalışmadıklarını öğrendim ve bir kez daha takdir ettim. Alışverişinizi her zaman; işçilerinin ve çalışanlarının aileleri ve hayatları olduğunu unutmayan, özel sektör olmasına rağmen insanı sömürmeyen bu alışveriş sitesinden yapın. Telefonda görüştüğüm kişi son derece nazikti, bu nedenle de ayrıca teşekkür ederim. Espresso Makinesi aldım. Bildiğiniz gibi kendisi kolide olmasına rağmen tekrar koliye koymuşlar, bunu ilk defa gördüm. Bu sayede ürünün kendi ambalajı fabrikadan gelmiş gibi tertemizdi. Çok düşüncelilier. Kargo da çok hızlıydı, vaad edilen günden bir gün önce geldi. Beni bu site ile tanıştıran ekşici dostlara selam :) Özet geçiyorum: Adamsın Webdenal! Llütfen kendini bozma ve zaten ihtiyacınız yok ama yine de tavsiye olarak Amazon gibi evrensel firmaların müşteri memnuniyet politikasını kopyalayın, bu şekilde dünya çapında bir platform olabilirsiniz. Webdenal'ı herkese tavsiye ederim.

Aydın Ü. "Adamsın Webdenal" - 25.01.2017

Bir çok siteden defalarca alışveriş yaptım. İşini mükemmel yapan nadir sitelerden birisi .Güvenle alış yapabilirsiniz.

Tarık K. "Profesyonel Bir Site ." - 27.11.2018

Ürünün fiyatı makuldü. Ayrıca kargo hizmetini de (sitede belirtilen süre içinde alım yapılırsa ayni gün kargo ibaresi) beğendim.

Ünal G. "ürün fiyatı ve temin süresi " - 07.12.2018

ilk defa üye olup alışveriş yaptığım Webdenal sitesinden cep telefonu aldım 3 gün sonra telefonun beğenemediğimi, sebeplerini görüp iade etmek istedim anında iade talebi kabul edip geri göndermemi bildirdiler. kargonun kendilerine ulaşığı (24 saat içinde) tarafıma ücret iadesi yapıldı haberi geldi. bu kadar hızlı ve Müşterinizi düşündüğünüzü bilseydim daima buradan alışveriş yapardım. TEBRİK EDERİM. çalışmalarınızda başarılar dilerken bundan sonra yapacağım alışverişlerde ilk sizi tercih edeceğimi belirtmek isterim.

abdullah i. "TEBRİKLER WEBDENAL" - 19.01.2017

talebimi (kaybolan fatura) çok kısa sürede karşıladınız. ilginize teşekkür ederim.hayırlı işler

murat k. "teşekkür" - 28.11.2016

Aldığım ısıtıcı zamanından önce geldi Teşekkürler

FERİDUN D. "Teşekkür" - 23.11.2016

Ssd ürünümü başka bir firmanın beni bir ay beklettiği için siparişi iptal edip, gelip buradan sipariş etmemle tanıdım siteyi. Gerçekten gördüğüm en hızlı ve sağlam ürün teslimiydi bir önceki gün gece verdiğim sipariş bir buçuk gün içinde elime ulaştı.

Cevher Y. "Teşekkürler." - 29.03.2019

saç şekillendirici aldım.aynı gun kargoya verıldı. ürün özenle paketlenmış ve sorunsuz bir şekilde ertesı gun elımde oldu.urunde cok iyi hizmette.teşekkür ediyorum..

gül g. "teşekkürlerr" - 30.12.2016