Müşteri Yorumları

Lütfen Görüşünüzü Bizimle Paylaşın

Ürünüm çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Webden Alı tüm tüketicilere güvenle tavsiye ederim. Teşekkürler.

Yağmur k. "Teşekkür" - 11.11.2016

Webdenal sitesinden ilk alışverişim o yüzden tereddütlerim vardı. Ama tereddütlerimin yersiz olduğunu gördüm. Kesinlikle işlerini çok iyi yapıyorlar. Masa üstü pc topladım,hiç bir aksaklık olmadan ürünleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde aldım. Bundan böyle her zaman alışveriş yapmayı düşünüyorum. Teşekkürler tüm webdenal site ve çalışanlarına, iyi çalışmalar...

Engin  Y. "Harika bir site !" - 22.10.2016

İki ürün aldım. Ikisi de belirtilen tarihlerde elime ulaştı. Bir sonraki alişverislerimde memnuniyetim devam eder umarim.Teşekkürler.

sinan r. "Teşekkürler " - 15.11.2016

Site iyi. Ürünler kaliteli ve garantili. Çalışanlar ilgili ve hoşgörülü. Tek eksik var. Bu kadar iyi bir yerin yurtiçi kargo denen bir illetle çalışması. Kargo berbat, berbat, berbat. İstanbul içi 5 gün teslimat süresi. çarşamba akşamı ürünü aldım. Cuma şubeye geldi. cuma günü dağıtıma çıkan ürün teslim edilmiyor. pazartesi günü 4 gibi teslim ediliyor. Tek eksik olarak kargo şirketi görüyorum. Ama firma çalışanlarına çok teşekkürler.

Deniz Y. "LG 34um58-p 34" 34um58-p 5ms 2560x1080, 2xhdmı Ips Led Monitor" - 26.12.2016

Uygun fiyat, hızlı teslimat ve doğru paketleme... Teşekkür ederim.

Alper  Ö. "Etkin" - 08.10.2016

İşin ehli adamlar, tebrikler.

Kağan T. "Süper" - 11.10.2016

ürünüm çok çabuk eksizsiz ve sorunsuz geldi emeği geçen herkeze tşk ederim

kaan abdullah ö. "teşekkürler" - 21.11.2016

Ben webdenal sitesinden yazıcı aldım. Piyasaya göre oldukça uygun. Webdenal ekibide oldukça hızlı . Herkese tavsiye edilir ederim. Yazıcı da çok kullanışlı.

hakan a. "Teşekkürler" - 16.10.2016

talebimi (kaybolan fatura) çok kısa sürede karşıladınız. ilginize teşekkür ederim.hayırlı işler

murat k. "teşekkür" - 28.11.2016

Sipariş ettiğim ünlü bir markanın çaydanlığı ile altlğı ertesi gün elim de oldu. üstelik kargo parası da yoktu. Memnuniyetimden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Mehmet Cemal E. "Teşekkür" - 28.10.2016

iyi akşamlar ürünleri bilesenleri 2 gün içinde bana ulastırdıkları için webdenal ekibe tessürlerimi sunuyorum ıyı ki varsınız.

Mustafa  A. "mükemmel ekip calışması" - 08.10.2016

aralik 25 te pazar siparis verdim. tahmini kargo süresi 28 inde olduğu belirtilmişti. 28 inde elimde oldu siparişim ama henüz ürün kutusunu açmadım. Webdenal kurumunu tebrik ediyorum.

Mehmet  Ö. "Ürün teslimi" - 28.12.2016

Internetten Birçok firmadan alışveriş yaptim ama webdenal.com firması kadar hızlısını görmedim.Pazar günü aksam sipariş verdim salı günü elime ulaştı firmaya çok teşekkür ederim

Nilgün k. "Philips maraton süpürge" - 30.11.2016

ilk defa üye olup alışveriş yaptığım Webdenal sitesinden cep telefonu aldım 3 gün sonra telefonun beğenemediğimi, sebeplerini görüp iade etmek istedim anında iade talebi kabul edip geri göndermemi bildirdiler. kargonun kendilerine ulaşığı (24 saat içinde) tarafıma ücret iadesi yapıldı haberi geldi. bu kadar hızlı ve Müşterinizi düşündüğünüzü bilseydim daima buradan alışveriş yapardım. TEBRİK EDERİM. çalışmalarınızda başarılar dilerken bundan sonra yapacağım alışverişlerde ilk sizi tercih edeceğimi belirtmek isterim.

abdullah i. "TEBRİKLER WEBDENAL" - 19.01.2017

saç şekillendirici aldım.aynı gun kargoya verıldı. ürün özenle paketlenmış ve sorunsuz bir şekilde ertesı gun elımde oldu.urunde cok iyi hizmette.teşekkür ediyorum..

gül g. "teşekkürlerr" - 30.12.2016

Ürünüm çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Webden Alı tüm tüketicilere güvenle tavsiye ederim. Teşekkürler.

nebi  S. "teşekkür" - 16.11.2016

Aldığım ısıtıcı zamanından önce geldi Teşekkürler

FERİDUN D. "Teşekkür" - 23.11.2016
Webdenal Güvenilir Mi?

Alışverişi Cuma günü son dakikaya getirdim ve telefonda bu durumu hızlandırmak için kendileriyle görüştüğümde, maalesef ki Pazartesi'ye sarkacağını çünkü Cumartesi günü çalışmadıklarını öğrendim ve bir kez daha takdir ettim. Alışverişinizi her zaman; işçilerinin ve çalışanlarının aileleri ve hayatları olduğunu unutmayan, özel sektör olmasına rağmen insanı sömürmeyen bu alışveriş sitesinden yapın. Telefonda görüştüğüm kişi son derece nazikti, bu nedenle de ayrıca teşekkür ederim. Espresso Makinesi aldım. Bildiğiniz gibi kendisi kolide olmasına rağmen tekrar koliye koymuşlar, bunu ilk defa gördüm. Bu sayede ürünün kendi ambalajı fabrikadan gelmiş gibi tertemizdi. Çok düşüncelilier. Kargo da çok hızlıydı, vaad edilen günden bir gün önce geldi. Beni bu site ile tanıştıran ekşici dostlara selam :) Özet geçiyorum: Adamsın Webdenal! Llütfen kendini bozma ve zaten ihtiyacınız yok ama yine de tavsiye olarak Amazon gibi evrensel firmaların müşteri memnuniyet politikasını kopyalayın, bu şekilde dünya çapında bir platform olabilirsiniz. Webdenal'ı herkese tavsiye ederim.

Aydın Ü. "Adamsın Webdenal" - 25.01.2017

Teşekkürler zamanında ve hızlı ürün gönderimi uygun fiyat

Muhammed  Y. "King ütü" - 09.11.2016