Müşteri Görüşleri

Teşekkür

Yavuz Saçaklı - 03/02/2017

Webtenal sitesinden bir çok ürün aldım ve diğer bir çok sitedeki yanlış gönderim hatali gönderim aksilik gibi bir şey duymadım yaşamadım inş böyle devam eder bundan sonra benim tek ama tek alış veriş sitem teşekkür ederim duruslugunuz için iyi calismalar

Çok Teşekkür Ederim

A. Ü. - 25/01/2017

Alışverişi cuma günü son dakikaya getirdim ve telefonda bu durumu hızlandırmak için kendileriyle görüştüğümde pazartesiye sarkacağını çünkü cumartesi çalışmadıklarını öğrendim ve bir kez daha takdir ettim. Alışverişinizi herzaman; işçilerinin ve çalışanlarının aileleri ve hayatları olduğunu unutmayan, özel sektör olmasına rağmen insanı sömürmeyen bu alışveriş sitesinden yapın. Telefonda görüştüğüm kişi son derece nezaketliydi, ayrıca teşekkür ederim. Espresso makinesi aldım, bildiğiniz gibi kendisi kolide olmasına rağmen tekrar koliye koymuşlar bunu ilk defa gördüm, bu sayde ürünün kendi ambalajı fabrikadan gelmiş gibi tertemizdi. Çok düşüncelilier. Kargo da çok hızlıydı, vaad ettiği günden bir gün önce geldi. Beni bu site ile tanıştıran ekşici dostlara selam :) Özet geçiyorum: Adamsın webdenal, lütfen kendini bozma ve tavsiye olarak veriyorum, zaten ihtiyacınız yok fakat amazon gibi evrensel firmaların müşteri memnuniyet politikasını kopyalayın, bu şekilde dünya çapında olabilirsiniz. WEBDENAL.COM U HERKESE TAVSİYE EDERİM.

Teşekkür

Melek Balkış - 20/01/2017

harika bir sitesiniz. İki alışveriş yaptım ikisindede hemen kargoya verilip iki gün içerisinde siparişim elimde oldu.Teşekkürler

TEBRİKLER WEBDENAL

abdullah ilmek - 19/01/2017

ilk defa üye olup alışveriş yaptığım Webdenal sitesinden cep telefonu aldım 3 gün sonra telefonun beğenemediğimi, sebeplerini görüp iade etmek istedim anında iade talebi kabul edip geri göndermemi bildirdiler. kargonun kendilerine ulaşığı (24 saat içinde) tarafıma ücret iadesi yapıldı haberi geldi. bu kadar hızlı ve Müşterinizi düşündüğünüzü bilseydim daima buradan alışveriş yapardım. TEBRİK EDERİM. çalışmalarınızda başarılar dilerken bundan sonra yapacağım alışverişlerde ilk sizi tercih edeceğimi belirtmek isterim.

teşekkürlerr

gül gül - 30/12/2016

saç şekillendirici aldım.aynı gun kargoya verıldı. ürün özenle paketlenmış ve sorunsuz bir şekilde ertesı gun elımde oldu.urunde cok iyi hizmette.teşekkür ediyorum..

Görüşünüzü Paylaşın...