• WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT)
  • WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT)
  • WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT)
WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT) WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT) WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT)

WD My Cloud Mirror 6TB NAS (BWVZ0060JWT)

Ürün Kodu: 849647
WD Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

WD My Cloud Mirror Wdbwvz0060jwt-eesn, 6 Tb, Gigabit Ethernet, Harici Sabit Disk NAS Depolama Ünitesi

Medyanız ve dosyalarınız kendi kişisel bulutunuzda

Genel bulutların aksine My Cloud Mirror kişisel bulut depolama, tüm içeriğinizi ev ağınızdaki tek bir güvenli yerde saklamanızı sağlar. Böylece verilerinizin nerede olduğuna dair bilinmezlik ortadan kalkar. Ayrıca, ihtiyacınız olan depolama alanına hiçbir aylık ücret ödemeden sahip olun.


İki'nin gücü

My Cloud Mirror kişisel bulut depolama, Mirror Moda (RAID 1) ayarlı iki sabit sürücüyle gelir. Bu sayede vazgeçilmez içeriğinizin tamamı bir sürücüde depolanırken otomatik olarak ikinci sürücüye de kopyalanır. Olur da bir sürücü bozulursa bile verilerinizin diğer sürücüde sağlam ve güvende olduğunu bildiğiniz için içiniz rahat olur.


Ailenizin medya koleksiyonunu merkezileştirin

Ailenize ait tüm fotoğrafları, videoları ve müziği tek bir güvenli yerde yedekleyip düzenleyin ve hepsini, tüm cihazlarınıza aktarın.

Hayat sizi nereye götürürse götürsün, verileriniz hep sizinle

My Cloud mobil ve web erişimi, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonunuzu kullanarak en sevdiğiniz fotoğraf ve videolarınıza istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kolayca erişmenizi ve paylaşmanızı sağlar.


Tüm bilgisayarlarınız için otomatik yedekleme

WD'nin My Cloud Mirror cihazı, evinizdeki tüm PC ve Mac® bilgisayarlardaki değerli içeriklerinizi korumak için esnek yedekleme seçenekleri sunar. PC bilgisayarlar için WD SmartWare™ Pro yedekleme yazılımı, size uyan seçenekler sunar. My Cloud Mirror ayrıca Mac® kullanıcılarının içeriklerini sağlam ve güvende tutmaları için Apple® Time Machine® ile uyumludur.


Tabletler ve akıllı telefonlar için fotoğraf ve video yedekleme

Değerli anlara ait çektiğiniz pek çok fotoğraf ve video genellikle akıllı telefonunuzda veya tabletinizde bulunur. My Cloud mobil uygulaması, siz çektikçe bu paha biçilemez anları otomatik olarak kişisel bulutunuzda yedekleyerek korunmasını sağlar.


Tüm bilgisayarlarınızı hayatınıza uydurun

WD Sync, en sevdiğiniz içeriklerinizi otomatik olarak bütün bilgisayarlarınızla ve My Cloud Mirror cihazınızla senkronize eder. Böylece önemli dosyalarınızın güncel olduğunu ve tüm cihazlarınızdan erişebileceğinizi bilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün Yorumları