• WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT)
  • WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT)
  • WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT)
WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT) WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT) WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT)

WD My Cloud 3TB Kişisel Bulut (WDBCTL0030HWT)

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 624348)

WD 3TB My Cloud 3.5" Gigabit Ethernet BCTL0030HWT NAS Depolama Ünitesi

Medyanızı WD'nin My Cloud mobil uygulamasıyla yanınızda taşıyın

Dünyanın neresinde olursanız olun kendi kişisel bulutunuzla daima bağlantıda kalırsınız. Fotoğraf ve videolarınızı kolayca My Cloud uygulamanıza yükleyerek mobil cihazlarınızda önemli yer tasarrufu sağlayın ve her yerden güvenli şekilde anılarınıza erişin ve bunları paylaşın.

Medyanızı WD'nin My Cloud mobil uygulamasıyla yanınızda taşıyın

Yeni Media View deneyimi

Yeni Media View deneyimi

Media View fotoğraf, müzik ve video içeriklerinizi görüntülemenin ve aramanın daha cazip bir yoludur. Tüm içeriğe hızla göz atmak veya içeriği tarih ya da albüme göre görüntülemek için bir medya simgesini seçin.

Müziğinizi yanınızda taşıyın

My Cloud mobil uygulamasıyla, en sevdiğiniz sanatçılar, çalma listeleri veya şarkılar daima yanınızda olacak. Müzik kitaplığınızın tümünü evinizdeki My Uygulamasında toplayın ve dışarıdayken bile bunlara erişim sağlayın. En sevdiğiniz çalma listenizi seçin ve bunu dinlerken sıradaki parçayı arayın. Böylece hiç duraksamadan müzik keyfinizi sürdürün.

Müziğinizi yanınızda taşıyın

Kişisel bulutunuza PC ve Mac bilgisayarlarınızdan bağlanın

Kişisel bulutunuza PC ve Mac bilgisayarlarınızdan bağlanın

WD'nin My Cloud masaüstü uygulaması, PC ya da Mac'inizi nerede olursanız olun kişisel bulutunuzla bağlantıda tutar. Bu uygulama ile, dosyalarınızı aktarmak, yönetmek ve belirli dosyaların veya klasörlerin bağlantılarını e-posta aracılığıyla paylaşmak için kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Arayüz Gigabit Ethernet, USB 3.0

Performans Özellikleri
Seri Aktarım Hızı
USB 3.0
Seri Veriyolu Aktarım Hızı (USB 3.0) 5 Gb/s (Maks)

USB 2.0
Seri Veriyolu Aktarım Hızı (USB 2.0) 480 Mb/s (Maks)

Fiziksel Özellikler
Kapasite 3 TB

Fiziksel Boyutlar
Metrik
Yükseklik 170,60 mm
Derinlik 139,30 mm
Genişlik 49,0 mm
Ağırlık 0,96 kg

Çevresel Özellikler
Sıcaklık (Metrik)
Çalışma 5° C ila 35° C
Çalışmama -20° C ila 65° C

Elektriksel Özellikler
Akım Özellikleri
Güç Kaybı
AC Giriş Voltajı 100-240 VAC
AC Giriş Frekansı 47-63 Hz

Uyumluluk
İşletim Sistemi
Uyumluluk Windows/Mac

Uyumluluk
Windows® 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP3) işletim sistemi için NTFS formatlıdır; Mac OS® X Mountain Lion™, Lion™ ve Snow Leopard® işletim sistemleri; aktarım için DLNA®/UPnP® cihazları; Internet bağlantısı.

Paket İçerikleri
Kişisel bulut depolama
Ethernet kablosu
AC adaptörü
Hızlı Kurulum Kılavuzu

Garanti Süresi : 24 Ay

Medyanız ve dosyalarınız kendi kişisel bulutunuzda

My Cloud, tüm içeriğinizi evinizde güvenli bir yerde saklamanızı sağlar. Aylık ücret yok. Sınır yok.

Ailenizin ortam koleksiyonunu merkezileştirin

Ailenizin tüm fotoğraflarını, videolarını, müziklerini ve önemli belgelerini ev ağınızda güvenli bir yerde saklayın ve düzenleyin.
Her yerden erişin

Dijital yaşamınızın PC, Mac, tablet ya da akıllı telefonunuzda her yerden keyfini çıkarın. WD'nin ücretsiz uygulamaları ile, kişisel bulutunuz her zaman sizinle.Esnek yedekleme seçenekleri

Dilediğiniz şekilde yedekleme yapın. PC kullanıcıları, WD SmartWare Pro, size dosyalarınızı nasıl, ne zaman ve nereye yedekleyebileceğinize dair seçenekler sunuyor. Mac kullanıcıları, verilerinizi korumak için Apple Time Machine yedekleme yazılımının tüm özelliklerini kullanırlar. Tablet ve akıllı telefonunuzun depolama alanını artırın

Fotoğrafları ve videoları her yerden doğrudan kişisel bulutunuza yükleyin ve mobil cihazlarınızda boş yer açın.
Tüm bilgisayarlarınız için otomatik dosya yedekleme

Dosyaları evinizdeki PC ve Mac bilgisayarlarınızdan kolayca yedekleyin. Tüm dosyalarınızın ağınıza güvenle ve otomatik olarak yedeklendiğini bilerek rahat edin.

Dropbox ve daha fazlasına bağlanın

WD'nin ücretsiz My Cloud mobil uygulamasını kullanarak dosyaları, kişisel bulutunuza, Dropbox ve diğer genel bulut hesapları arasında kolayca aktarın. Kişisel bulutunuzun kapasitesini artırın

Uyumlu bir USB 3.0 sabit sürücüyü My Cloud sürücüsünün USB genişleme yuvasına doğrudan takıp depolama kapasitenizi anında genişletin.


Daha hızlı aktarın ve erişin

Gigabit Ethernet ve Çift Çekirdekli bir işlemci daha hızlı veri transferi yapar ve sorunsuz uzaktan erişim sağlar.
Gizliliğiniz için parola koruması

Verileriniz her zaman güvende ve tamamen kontrolünüz altında. Her kullanıcı için mevcut olan parola koruması ile kişisel bulutunuzu yetkisiz erişime karşı koruyun.
Dosyalarınızı muhafaza etmek için ekstra bir katman ekleyin

Ev ağınızdaki My Cloud'unuzun ikinci bir kopyasını ya da kayıt noktasını otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Tüm medyanız için çift güvenlikli koruma sayesinde kafanız son derece rahat. Dakikalar içerisinde kurun

Sorunsuz web güdümlü kurulum için WD'nin zengin web tabanlı kullanıcı arayüzünü edinin ve dakikalar içinde çalıştırın. WD yazılımı, işlemi daha kolay hale getirmek için sürücünüzü otomatik olarak algılayacaktır. Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınıza My Cloud ve WD'nin ücretsiz uygulamalarını kurarken yardım almak adına uzman müşteri destek ekibimize başvurmak için wd.com/setup/wdmycloud sitesini ziyaret edin ya da WD'nin kolay kurulum yardım hattını arayın.

USB 3.0 ile kameranızdan doğrudan fotoğraf yükleyin

Fotoğraflarınızın tümünü kişisel bulutunuza hızlıca eklemek için USB 3.0 bağlantı noktasını kullanarak kameranıza kolayca bağlayın.

Ürün Yorumları