• WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk
  • WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk
  • WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk
WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk

WD 4tb Re Enterprıse 3.5 Sata 6gb/s 64mb 7200rpm Wd4000fyyz-wd Hard Disk

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 743554)

WD Re

WD Re

Sektördeki kısa erişimli sürücüler arasında en yüksek performans

WD Re sabit sürücüler, 1 TB ile 4 TB arası değişen kapasitelerde mevcuttur ve böylelikle en büyük depolama ihtiyaçlarını bile karşılarlar.


Kritik iş uygulamaları için en yüksek performans.

WD Re, 6 Gb/s aktarım hızları, 182 MB/s'lik sürdürülebilir sıralı veri hızı ve yüksek rasgele I/O hızları sunar.


Kalite ve güvenilirlik için tasarlandı.

Sahip olduğu 1,4 milyon saatlik MTBF ile, yüksek performanslı bu sabit sürücü, %100'e varan çalışma çevrimine sahip uygulamalarda 7x24 kullanım için en yüksek seviyede güvenilirlik sunar.
Çift bağlantı noktası, tam dubleks bağlantı.

Tek hata noktalarını ortadan kaldırarak yüksek güvenilirlik, performans ve veri kullanımı sunar ve iş açısından kritik öneme sahip lider Girişim topolojileri için tasarlanmıştır.

Çevreye karşı bilinçli.

RoHS uyumlu olmanın yanı sıra, WD Re halojeni azaltılmış bir tasarıma sahiptir.

NoTouch meyil yükleme teknolojisi.

Kayıt kafası disk ortamı ile hiç temas etmez ve bu da kayıt kafasının ve ortamın çok daha az yıpranmasını ve geçiş sırasında sürücünün daha iyi korunmasını sağlar.

Çift aşamalı hareketlendirici teknolojisi.

Veri izleri üzerinde konumlandırma hassasiyetini arttıran iki hareketlendiriciye sahip bir kafa konumlandırma sistemidir. Birincil hareketlendirici, geleneksel elektromanyetik hareketlendirme prensiplerini kullanarak genel yer değiştirme sağlar. İkincil hareketlendirici, pizoelektrik hareketini kullanarak kafa yerleştirmeyi çok daha yüksek bir doğruluk seviyesine ayarlar.

RAFF.

Geliştirilmiş RAFF teknolojisi hem çizgisel hem döngüsel titreşimi gerçek zamanlı düzeltmek ve sürücüyü izlemek için gelişmiş elektronik parçalar içerir. Sonuç, yüksek titreşimli ortamlarda önceki sürücü nesillerine göre önemli bir performans artışı olmuştur.

RAID'e özgü, zaman sınırlı hata düzeltme (TLER).

Masaüstü sürücülerde yaygın görülen uzatılmış sabit sürücü hata giderme işlemlerinin neden olduğu sürücü hatalarını önler.

Ultra uyumlu.

Ultra-hızlı 6 Gb/s SAS arabirimi, SAS depolama sistemlerine kolay entegrasyon imkanı sunarken geleneksel 3 Gb/s SAS nearline sabit sürücülerine göre iki kat arabirim hızı sağlar.

WD avantajı.

WD herhangi bir ürün lansmanı öncesi ürünlerini kapsamlı İşlevsel Bütünlük Testi'ne (F.I.T - Functional Integrity Testing) tabi tutar. Bu test, ürünlerimizin devamlı WD markasının güvenilirlik ile en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlar. ‏WD; ayrıca yararlı yazılım ve yardımcı program kadar, 1.000'den fazla yararlı makalenin de bulunduğu detaylı bir Bilgi Tabanı'na sahiptir. Müşteri destek hatlarımız, ihtiyacınız olan yardımı ihtiyacınız olan anda almanızı sağlamak için daha fazla saat çalışıyor. Yardım almak için ücretsiz müşteri destek hatlarımızla irtibata geçebilir veya ek detaylar için WD Destek sitesine girebilirsiniz.

Aşağıdakiler için idealdir:

Yüksek kapasiteli veri merkezi depolama, performans gerektiren yüksek performanslı bilgi işlem, iş açısından kritik öneme sahip ortamlar, depolama alanı ağları (SAN), ağa bağlı depolana (NAS), doğrudan bağlı depolama (DAS), ağa bağlı gözetim sistemleri ve bulut depolama.


  • WD4000FYYZ-WD RE ENTERPRISE 3.5 SATA 6Gb/s 4TB 64MB 7200rpm
  • Bağlantı Arabirimi : SATA 3
  • Form Faktörü : 3.5"
  • Garanti (Ay) : 24
  • Kapasite (GB) : 4000

Ürün Yorumları