WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX

  • WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX
  • WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX
  • WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX
WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX

Temel Özellikler

  • Kapasite: 2 TB
  • Devir Hızı: Diğer
  • Tipi: SATA
  • Kullanım Yeri: NAS Sabit Diski
  • WD 2tb Red Nas 3.5" Sata 3 Intellipower 64mb Wd20efrx Hard Disk
410,36 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 SATIN AL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim.

Ürün Kodu: 494216

Ürün Bilgisi

Kapsamlı çözümler

Başarı formülümüz sayesinde WD Red'in kapasitesi arttırıldı ve 2,5 inç'lik yeni çözümlere erişti. Artık müşterilerimiz için daha geniş ve daha rekabetçi bir NAS sabit sürücüleri yelpazesi sunuyoruz. Konu sadece NAS sürücüleri değil, aynı zamanda REDvolutionary.

Yeni nesil deneyim

Tüm bileşenler, kod serileri ve ürünlerle ilgili kararlar sahip olduğumuz coşku ve en iyi NAS tecrübesini sağlamak konusundaki kararlılığımız doğrultusunda neticelendiriliyor. Bu anlayışla, yeni nesil WD Red sabit sürücüleri, muazzam bir kapasite ve sürücü güvenilirliğini arttıran ve güç kaybı ya da bozulmalara karşı verilerinizi koruyan NASware™ 2.0 ürününü sunuyor.

NAS'da test edildi

Dünya üzerindeki bütün kültürlerde ilk izlenim mutlaka iz bırakır. WD Red, iz bırakan yüksek teknolojisi ile piyasada bulabileceğiniz en kapsamlı NAS ortağı uyumluluk testi listesinin bir yansıması olan sabit sürücüdür*. Bu,satın aldığınız herhangi bir NAS kasası için en uygun ürünün WD Red olacağından kesinlikle emin olabileceğiniz anlamına gelir. Ürünümüzle gurur duyuyoruz ve vizyonumuzu müşterilerimizle paylaşıyoruz.

*Ağustos 2013 itibari ile üretilen ürünleri yansıtan veriler.
Ev kullanımı için NAS

WD Red™ sabit sürücülerle donatılmış NAS sistemleri ile, bağlı ev ortamınızı bir üst seviyeye taşıyın ve medya aktarmanın, bilgisayarlarınızı yedeklemenin, dosya paylaşımı yapmanın ve dijital içeriklerinizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yönetmenin keyfini çıkarın.

Uyumluluğu arttırılmış WD Red NASware 2.0 deneyimi ile mobil cihazlar, bilgisayar, TV, stereo ve diğer araçlarınızdan paylaşım yapmak çok keyifli. Kapasiteleri 4 TB'a ulaşan, 5 yuvalı NAS sistemleri ile artık 20 terabayta kadar veri saklayabilirsiniz!

Küçük İşletmeler için NAS

1 ila 5 yuvalı NAS sisteminiz için üretilmiş olan WD Red sabit sürücülerle küçük çaplı işletmelerinizin etkinliğini ve verimliliğini arttırın. WD Red, mevcut ağ alt yapınızla sorunsuz entegrasyon sağlayan ve sistem uyumluluğunu arttıran NASware 2.0 ile birlikte temin edilir. WD Red NAS sabit sürücülerle, çalışanlarınıza dosyalarını hızlıca paylaşma ve klasörlerini güvenli bir şekilde NAS çözümlerine yedekleme imkanı vererek işletmenize değer katın.

Özel NASware 2.0 teknolojisi

Özel NASware 2.0 teknolojimiz WD Red'in zorlu küçük NAS ortamında yüksek performansla çalışmasını sağlar. NAS sisteminize WD Red™ ekleyerek sadece etkinliği ve güvenilirliği arttırmakla kalmaz, aynı zamanda REDvolutionary™ NAS deneyimini de yaşarsınız.

3D Active Balance Plus

Geliştirilmiş ikili düzlem denge kontrol teknolojimiz, genel sürücü performansında ve güvenilirliğinde çarpıcı bir artış sağlar. Uygun biçimde dengelenmeyen sabit sürücüler, çok sürücülü sistemlerde aşırı titreşime ve gürültüye, sabit sürücünün ömrünün azalmasına ve zaman içinde performansın düşmesine sebep olabilir.

Doğru seçim

Doğru seçim Ev ve küçük ofis NAS sistemi ve RAID özellikli PC'ler için özel olarak tasarlanan başka bir sürücü daha yoktur.

Geliştirilmiş güvenilirlik

NAS sistemleriniz hep açık kaldığı için, son derece güvenilir bir sürücünün olması çok önemlidir. Daha güvenilir ve sağlam bir koruma sağlaması için tasarlanan ve üretilen NASware 2.0 donanımlı WD Red, standart masaüstü sürücülerinin MTBF'lerinde %35 iyileşme sağlar.

NAS uyumluluğu

Tüm WD Red™ sürücülerde yer alan gelişmiş ürün yazılım teknolojisi NASware™ 2.0, sorunsuz entegrasyon, sağlam veri koruması ve NAS ve RAID ortamlarında kullanılan sistemler için ideal performans sağlar.

Sır, yeni nesil teknolojide

WD'nin yeni nesil NASware 2.0 teknolojisi, NAS sistemlerindeki yaygın sabit sürücü sorunlarını azaltarak NAS depolama performansını arttırır. Yaygın sonuçlar, masaüstü bilgisayarlar için tasarlanan bir sabit sürücünün neden olduğu uyumluluk, entegrasyon, yükseltilebilirlik, güvenilirlik ve sahip olma bedeli ile ilgilidir.

Daha uzun garanti kapsamı

WD Red sabit sürücüleri, içiniz rahat ve daha uzun bir süre kullanabilmeniz için 3 yıl sınırlı garanti ve NAS sistemi üreticilerinin çoğuna uyan daha uzun bir garanti kapsamı ile desteklenir.

Enerji verimliliği ve para tasarrufu sağlar

Güç tüketimini düşük tutmamız NAS sisteminizi olduğu kadar cüzdanınızı da mutlu eder.

Daha düşük çalışma sıcaklıkları

WD Red sürücüleriyle elektrik faturanızı ve karbon ayak izinizi azaltın. Yenilikçi teknoloji, güç tüketimini azaltıp kullanım sıcaklığını düşürerek 7x24 açık kalan NAS ortamları için daha güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözüm sunar.
Arayüz

SATA 6 Gb/s

Dönüş hızı

IntelliPower *

Arabellek Boyutu (Buffer Size)

64 MB

Ana Bilgisayara Arabellekleme (Serial ATA)

6 Gb/s (Maks)

Biçimlendirilmiş Kapasite

2.000.398 MB

Kapasite

2 TB

Biçim Faktörü

3,5 inç

Her Sürücüdeki Kullanıcı Sektörleri

3.907.029.168

MTBF

1.000.000 saat

Uyumluluk

Windows/Mac/Linux

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Hard Disk Kategorisinin Çok Satan Ürünleri
WD Blue 1TB Hard Disk - WD10EZEX

#1 En Çok Satan Hard Disk

WD Blue 1TB Hard Disk - WD10EZEX
TL209,64
%22

Fiyat ve performans süper. 5 yıldızı hakkeden bir ürün. // M. Yalçın

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk (DT01ACA100)

#2 En Çok Satan Hard Disk

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk (DT01ACA100)
TL189,93
%15

Healty 94% neden 100% değil anlayamadım bilginize // gökhan

WD Red 3TB NAS Hard Disk - WD30EFRX

#3 En Çok Satan Hard Disk

WD Red 3TB NAS Hard Disk - WD30EFRX
TL517,83
%12

ürün elime hızlı bir şekilde ulaştı yaptığım araştırma sonucunda en uygun fiyat buradaydı.Teşekkür ediyorum Ürün WD poşetinden açılmamış olarak geldi güvenlik paketi yırtılmamıştı yani güvenebilirsiniz. Teşekkürler webdenal.com en kısa sürede tekrar görüşmek üzere // cihan

WD Blue 6TB Hard Disk - WD60EZRZ

#4 En Çok Satan Hard Disk

WD Blue 6TB Hard Disk - WD60EZRZ
TL1.104,48

1.408,17 TL

%22 İNDİRİM
%12
Seagate BarraCuda 1TB Hard Disk (ST1000LM048)

#5 En Çok Satan Hard Disk

Seagate BarraCuda 1TB Hard Disk (ST1000LM048)
TL220,64
%8

Ürün paketi yırtık ve içeriğinde özensiz bir şekilde paketlenmiş olarak kargo ile geldi.Ürünün aciliyetinden dolayı eşim bu sekilde kargoyu kabul etmiş.Sonra webdenal müşteri hizmetleri ile görüşmemiz sonucunda ürünün tekrar kargo çağrılarak durum tespit tutanağı tutularak tekrar taraflarına göndermemizi istediler,çünkü ürünün hasar görmüş olabıleceği söylendi.bende aynı sekilde durum tespit tutanağı tutturarak tekrar ürünü yolladım. Telefonda müşteri hizmetleri bana başka bir ürünün yollanacağını söylemesine rağmen aynı ürünü yolladılar. aynı ürünü yolladıklarını nasıl anladık derseniz ürünün her açıdan fotoğraflarını çekmiştim seri no vs. herseyiyle aynı olduğunu tespit etmiş bulunmaktayım.Şimdi site yönetimine soruyorum bu hangi ticari ahlaka girer. // HAKAN ERSOY

Seagate IronWolf 8TB NAS Hard Disk - ST8000VN0022

#6 En Çok Satan Hard Disk

Seagate IronWolf 8TB NAS Hard Disk - ST8000VN0022
TL1.585,90
%8
WD Blue 1TB Hard Disk - WD10EZRZ

#7 En Çok Satan Hard Disk

WD Blue 1TB Hard Disk - WD10EZRZ
TL225,07

286,95 TL

%22 İNDİRİM
%7
Seagate BarraCuda 2TB Hard Disk - ST2000DM006

#8 En Çok Satan Hard Disk

Seagate BarraCuda 2TB Hard Disk - ST2000DM006
TL305,54
%6
WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX

#9 En Çok Satan Hard Disk

WD Red 2TB NAS Hard Disk - WD20EFRX
TL410,36
%6
Seagate 1TB NAS Hard Disk - ST1000VN000

#10 En Çok Satan Hard Disk

Seagate 1TB NAS Hard Disk - ST1000VN000
TL261,17
%5