• WD Blue Wd10j31x, 2.5", 1 Tb + 8 Gb, Sata Hybrid Ssd Notebook Disk Hard Disk

WD Blue Wd10j31x, 2.5", 1 Tb + 8 Gb, Sata Hybrid Ssd Notebook Disk Hard Disk

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 834379)

WD Blue Katı Hal Hibrit Sürücüler (SSHD) bol miktarda NAND flash SSD teknolojisi ile devasa HDD depolama kapasitesini tek bir sürücüde bir araya getiriyor. WD mühendisleri genel sistem performansını artıracak bir hibrit üretmek için en iyi SSD ve HDD''leri kullandı - bu da geleneksel sabit sürücülerle kıyaslandığında sistemlerin daha hızlı başlaması, uygulamaların daha çabuk yüklenmesi ve geliştirilmiş yanıt verme özelliği demektir.
Etkileyici performans ve kapasite
WD Blue SSHD, yüksek performanslı NAND flash SSD teknolojisini, geleneksel HDD sürücülerin devasa depolama kabiliyetleriyle birleştirir ve bu sayede bilgisayar deneyimini geliştirir. Bir WD Blue SSHD sürücüsü, SSD benzeri performans ile devasa HDD depolama kapasitesini tek bir cihazda bir araya getirerek hepsi bir arada ve optimize bir çözüm sunar.
Göz kamaştırıcı bir performans için 8 GB NAND flash
İçerisindeki dahili NAND flash SSD teknolojisi WD Blue SSHD''lerin PCMark Vantage''a
göre geleneksel 5400 rpm HDD''lere kıyasla dört ila beş kat daha hızlı çalışmasını sağlar.
PCMark Vantage depolama sınama yazılımı ile yapılan ölçüme göre.
Kendiliğinden öğrenen teknoloji
Gelişmiş algoritmalar kullanan WD Blue SSHD''ler SSHD veri kullanımını takip ederek cihazın katı hal kısmından hızlı erişim sağlamak için en sık kullanılan verilere öncelik verir, yeni uygulamalar geldikçe ve komut talepleri zamanla değiştikçe adapte olur, öğrenir ve kendini optimize eder. SSHD yazılımı içerisindeki bu algoritmalar sayesinde ana bilgisayardan veya ilgili depolama cihazı sürücülerinden etkilenmeden hangi veriyi NAND flash bellek içerisinde depolayacağını belirlerken akıllı kararlar alır. SSD benzeri performans ile devasa sabit sürücü kapasitesini bir araya getiren WD, iki dünyanın da en iyisi sunan, akıllı bir hibrit sürücü yarattı.
Daha hızlı, daha akıllı ve daha verimli çalışın
Dijital sanatçılar, fotoğrafçılar ve oyuncular gibi uzman kullanıcılar, büyük yaratıcı ve multimedya dosyaları söz konusu olduğunda WD Blue SSHD''nin ultra hızlı okuma ve yazma hızlarına bayılacak. Tek başına bir SSD''nin kapasite sınırlaması artık sorun değil; WD Blue SSHD, uygun fiyatta sunduğu inanılmaz SSD seviyesinde hıza ve bütün bir dijital portföyünüz için yeterli kapasiteye sahiptir.
Oyunlar kontrolünüzde
WD Blue SSHD ile donatılmış bir oyun sistemi, geleneksel sabit sürücülerle kıyaslandığında daha hızlı oyun yüklenmesi ile otomatik kayıt işlemi sunar ve aradaki gecikmeyi (lag) azaltır. Sürücünün ultra hızlı yanıt verme özelliği akıcı bir oyun deneyimi sunarken artırılmış kapasitesi sayesinde oyuncuların, günümüzün büyük oyun dosyalarını daha fazla depolamasını sağlar.
Marka: WD
Bağlantı Tipi: Sata 3
Disk Tipi: Notebook Diskleri
Dönüş Hızı: 5400 Rpm
Kapasite: 1 TB

Ürün Yorumları