• Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör
 • Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör
 • Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör
Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör

Viewsonic VSD221 TI Dual Core 22" Wi-Fi HDMI Full HD Touch Hepsi Bir Arada Android Monitör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 730394)

ViewSonic’in VSD221, Hepsi Bir Arada tasarımına, ayarlanabilir kitap standı ayaklığına, Google Play Store'a ve binlerce android uygulamasına erişim içeren Android işletim sistemine sahip, 22 inç dokunmatik ekranlı monitördür. Geniş görüntüleme açısına sahip 22 inç 1920x1080 Full HD panel içeren VSD221, HDMI girişi üzerinden genişletilmiş dokunmatik monitör olarak veya android işletim sisteminden yararlanan bağımsız bir monitör olarak kullanılabilir. Böylece kolayca sosyal ağları kullanmanızı, görüntülü aramalar yapmanızı, e-postalarınızı ulaşmanızı, en sevdiğiniz tv programlarını izlemenizi veya bulut hizmetlerine erişmenizi mümkün kılan mükemmel çözüm sunmaktadır. VSD221 ayrıca TI çift çekirdekli işlemcisi ve WIFI, Bluetooth gibi geniş kablosuz bağlantı seçenekleriyle birlikte tam anlamıyla akıllı bir monitör çözümü sunuyor. Bunlara ek olarak, kablo internet bağlantısı için ethernet girişi, harici klavye, fare veya USB bellekler için USB bağlantıları ve entegre 1.3 Mp web kamerası, mikrofon, hoparlör ve 3,5 mm ses çıkışı ile ister ev kullanıcıları, ister kurumsal firmalarda bilgi masaları, kiosklar veya yönlendirme tabelalarını içeren geniş bir kullanım alanına sahiptir

Öne Çıkan Özellikler

 • 22" 2 Parmak Optik Dokunmatik 1920 x 1080 FULL HD Monitör
 • Google Play Store ile Android Jelly Bean 4.1
 • Texas Inst. OMAP4470 Çift Çekirdekli 1.5GHz İşlemci
 • 170° Yatay ve 160° Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı
 • 1.3 Mp Dahili Kamera ve Hoparlörleri ile Tam bir Tele-Konferans Çözümü
 • Micro HDMI Ve 2 adet USB Portu ,1 adet micro USB Portu ve Micro Kart Okuyucusu ile Geniş Bağlantı İmkanı
 • Ethernet, Kablosuz ve Bluetooth ile Farklı Bağlantı Seçenekleri
 • Citrix Ready Çözümü
 • VESA Duvar Monte uyumluluğu

Google Play Store Desteği ile Android 4.1

VSD221, Google'ın sertifikalı ürünüdür; başka bir deyişle, akıllı telefon veya tabletinizde kurulu olan Google uygulamalarınızı VSD221 'de açabilir, tüm bilgilerinizin android üzerinden eşitleyebilir ve telefon görüşmelerinizin daha kolay ve sorunsuz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Google Play Store'dan en sevdiğiniz android uygulamaları yükleyebilirsiniz.

VSD221 Kullanım Alanları

VSD221, içerdiği geniş uygulama fonksiyonları ile farklı kullanım alanlarının amaçlarına göre tasarlanmıştır. Dahili olarak gelen 1,3Mp kamerası ve mikrofonu sayesinde tele-konferans çözümlerinde kullanılacağı gibi, dokunmatik ekranı sayesinde

 • Kurumsal Firmaların konferans odalarında
 • Hotel veya AVM bilgi masalarında
 • Birden fazla monitörün kullanıldığı ofisler için dokunmatik çözümlerinde
 • Evler ve küçük ofisler gibi farklı kullanım alanları için tasarlanmıştır.

Full HD Çözünürlük

Full 1080p HD Çözünürlük ve geniş görüş açısına sahip IPS paneli, VSD221'i multimedya içeriği ve olağanüstü grafik performansı için en iyi seçenek haline getiriyor.

Dokunmatik Ekran

VSD221, 2 parmak dokunma hareketlerini tanıyarak zengin etkileşim deneyimi sunuyor. Klavye ve fare gerekmeden Internette gezinerek haberlere bakmak, tarifler bulmak, e-postalarınızı okumak, en sevdiğiniz fotoğrafları yakınlaştırıp uzaklaştırmak veya oyunlar oynamak için bunu kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, VSD221'i HDMI ile bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlayabilir ve genişletilmiş 22 inç HD dokunmatik ekran olarakta kullanabilirsiniz.

Görüntülü Arama İçin En İyi Çözüm

VSD221'de, görüntülü aramalar yapmak ve arkadaşlarınıza veya ailenize bağlanmak için kullanılabilen dahili bir 2 MP web kamerası ile birlikte gelir. Ayrıca gürültü giderme iyileştirme özelliğine sahip dahili mikrofon ve hoparlörleri sayesinde daha net ses alabilirsiniz. 3,5 mm girişi veya bluetooth aracılığıyla bir kulaklık ya da harici hoparlör de bağlayabilirsiniz.

Texas Inst. OMAP4470 Çift Çekirdekli 1.5GHz İşlemci

VSD221 uygulamalarınız için hızlı işleme yeteneği ve Internet'te gezinirken, video, müzik ve fotoğraflarınızı yakınlaştırıp uzaklaştırırken sorunsuz çalışan Çift çekirdekli 1,5GHz işlemci desteği ile herşey daha kolay.

Citrix Ready

Citrix , istediğiniz anda, istediğiniz noktadan ve her hızdaki bağlantıyı kullanarak uygulamalarınıza sürekli, güvenli ve verimli erişim imkanı sunan bir platformdur. Citrix sertifikalı ViewSonic Smart Display ailesi üyeleri size uzaktan veya uygulamalar yardımıyla Citrix sunucuları üzerinde hızlı ve güvenli çalışma ortamı sunar. Böylelikle ViewSonic smart dispaly ürünleri eğitim ve kurumsal firmalar gibi farklı alanlarda en ideal çözümü sunar. Citrix Ready uygulamalarını Google Play 'den indirebilirsiniz.

MHL ve USB Girişleri ile HDMI

Tüm bağlantı yetenekleriyle donatılmış VSD221, MHL bağlantısı ile telefonunuza veya tabletinize bağlanmanıza olanak vererek aynı anda hem cihazı şarj etmenizi hem de video içeriği yayınlamanızı sağlar. Bir blu-ray, DVD veya oyun konsoluna bağlanmak için HDMI kullanabilir ve 22 inç IPS geniş görüntüleme açısı ekranında canlı ve net görüntüler elde edebilirsiniz. VSD221 ayrıca USB portları ile herhangi bir multimedya içeriğe veya belgeye göz atmanıza veya diğer çevre birimlerinizi kolayca bağlamanıza olanak sunar. Bunlara ek olarak SD kart yuvası ile dahili belleği 32 GB'a kadar genişlebilirsiniz.

Kablosuz ve Bluetooth ile Kolay Bağlantı Desteği

VSD221'in WIFI b/g/n ve bluetooth 4.0 destekleri ile bağlantıları sağlamak çok kolaylaşıyor. WIFI ile Internet'e bağlanabilir ve harici bluetooth hoparlörlerinizi, klavyenizi veya farenizi bluetooth üzerinden kullanabilirsiniz.

2 Yıl Kapıdan Kapıya ve En iyi Piksel Garantileri

ViewSonic yıllardır sürdürdüğü teknoloji liderliğini kullanıcılarına, 3 yıl en iyi piksel kalitesini sunarak tahahhüt etmektedir. Bununla birlikte herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda, satın alınan tarihten itibaren 2 yıl süresince kapıdan kapıya servis garantisi vererek kullanıcılara her zaman en iyi çözüm sunmaktadır.

Ürün Yorumları