Viewsonic VC10 Kablosuz Sunum Adaptörü

Ürün Kodu: 958098
- GTIN: 0766907939613
Viewsonic Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Viewsonic VC10 Kablosuz Sunum Adaptörü Projeksiyon Aksesuarı

Güçlü ve kompakt yapıda bir kablosuz adaptör olan VC10 ile mobil cihazlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardaki içerikleri herhangi bir projeksiyon cihazı veya ekrana kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Paylaşımlı HDMI/MHL arayüzüne sahip olan ve kablosuz bağlantı ve kurulum yapılabilecek şekilde tasarlanan VC10, toplantı odaları ve sınıflarda kablosuz bağlantı üzerinden sunum yapmayı kolay ve verimli hale getiriyor. VC10 kablosuz adaptör, sık kullanılan WiFi görüntü standartlarını destekleyerek kullanıcıların içerikleri herhangi bir ekrana iletebilmesini sağlarken, kurumsal WiFi router erişimi sayesinde de kurum içi ağlara bağlanabiliyor. Bunlara ek olarak VC10, ViewSonic projeksiyon cihazlarıyla kablosuz görüntü yansıtma imkanı sunmak amacıyla ViewSonic PortAll® bölmesine doğrudan takılabiliyor. 

Paylaşımlı HDMI/MHL ekran arayüzü

Daha rahat bir kullanım sunmayı amaçlayan VC10; projeksiyon cihazları, TV'ler ve monitörlerle esnek bağlantı seçenekleri sunmak için paylaşımlı bir HDMI ve MHL çıkış arayüzüne sahiptir. Kullanımı kolay bir anahtar sayesinde MHL ile HDMI modları arasında geçiş yapabilirsiniz. *HDMI modu USB şarj girişi ile kullanılmalıdır.


3. Taraf Uygulamalarıyla Kolay Yayın

Miracast, Airplay ve DLNA gibi sık kullanılan WiFi görüntü standartlarına destek veren VC10, 3. taraf uygulamalarıyla içerik yayını yapmayı kolaylaştırıyor.

Kurumsal WiFi Router'lar

PEAPvo veya EAP-MSCHAPv2 gibi kurumsal router'lara erişebilen VC10, kullanıcılara sunum yaparlarken rahatlık sağlamak için kurum içi ağlara bağlanma olanağı veriyor.


Akıllıca Gizlenmiş Kablosuz Projeksiyon

VC10, rahat ve kablosuz projeksiyon için ViewSonic PortAll® bölmelerine takılıp gizlenebilir.

Her Yerden Kesintisiz İzleme

ViewSonic'in AirView işlevi sayesinde kullanıcılar toplantı odasında nerede olurlarsa olsunlar gösterilen görüntüleri mobil cihazlarında da kesintisiz olarak görebilir.

Ekranı Dörde Bölme Olanağı

VC10 ile kullanıcılar TV'ler, akıllı telefonlar ve tabletler gibi toplamda 4 adet kaynaktan gelen görüntüleri ekranı dörde bölerek aynı anda görüntüleyebilir. Daha akıcı bir izleme deneyimi sunmak amacıyla, görüntülenen içerikler bir yönetici tarafından kontrol edilebilir.

Ürün Yorumları