• Viewsonic Sc-z55 Zero Clıent Mini PC

Viewsonic Sc-z55 Zero Clıent Mini PC

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 833780)

Sorunsuz Masaüstü Deneyimi için Mükemmel Çözüm

ViewSonic® SC-Z55 Sıfır İstemci, VMware® teknolojisini temel alan ağlarda ultra yüksek güvenlik ve güvenilirlik ile sorunsuz masaüstü deneyimi arayışında olan şirketler için mükemmel çözümdür. Bu gerçek bir Sıfır İstemci aygıtı olup en yüksek enerji tasarrufu ve güvenilirlik için yerel bir bellek veya hareketli parça içermez. Teradici™ Tera 2321'e dayanılarak, donanım hızlandırmalı PCoIP™ ile VMware® sertifikalı tasarım, ağınızda performans ve uyumluluğu güvence altına alır. Çift video çıkışı, çift 1080p dijital ekranı destekleme esnekliği sağlar ve çevre dostu tasarım, standart PC'lere kıyasla %90 daha az enerji tüketir. SC-Z55 aynı zamanda alan tasarrufu da sağlar; 0,6 L biçim katsayısı, birlikte verilen VESA montaj braketi ile VESA'ya hazır monitörünüze kolayca takılır. ViewSonic'in Sıfır İstemcileri, sanal masaüstü devreye almanızı optimize etmek için akıllıca bir tercihtir.

Gerçek Kişisel Bilgisayar Deneyimi

SC-Z55, Gigabit Ethernet üzerinden tam çerçeve hızında zengin bir multimedya deneyimini ve grafik açısından yoğun 2B ve 3B uygulamaları destekler. Bu, yüksek talepleri olan kullanıcılar için ödün vermeyen bir çözümdür.

Vmware-logo

VMware® View için Optimize Güç

Teradici’nin Tera2321 ürünü, VMware tabanlı sanallaştırma için en gelişmiş işlemcidir. Tüm uygulamalarınızı ultra hızlı yanıt süresi ile kullanın.

Kolay Devreye Alma ve Yönetim

Geleneksel PC tabanlı istemciden 5 kat daha hızlı şekilde kullanıcıları devreye alın ve sabit düzeltme ekleri ve sistem güncellemeleri gerekmeden basit yönetim deneyimi elde edin.

Çift Ekran Üretkenliği

Çift dijital çıkışa sahip SC-Z55, daha yüksek üretkenlik için iki 1080p ekranı veya bir QHD (2560x1600) ekranı destekler.

TeradiciPcoip Technology

Basit ve Güvenli Yönetim

Teradici PCoIP Yönetim Konsolu, merkezi devreye alma ve yönetim sağlar. Web tabanlı erişim ile yöneticiler ağ üzerindeki tüm PCoIP tabanlı sıfır istemcilerin güç durumunu uzaktan denetleyebilir, yönetebilir, güncelleyebilir ve yapılandırabilir.

Icon-energystar

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

ViewSonic SC-Z55 Sıfır İstemci ile bir sanal masaüstü devreye alımının tüm avantajları elde edilebilir. Basit ve hızlı devreye alma, yerel sabit disk olmadan gelişmiş güvenlik, daha yüksek güvenilirlik ve üretkenlik sunan SC-Z55, masaüstlerini sanallaştırmanın verimli ve düşük maliyetli bir seçeneğidir.

SC-Z55 Connector

Ürün Yorumları