Viewsonic PRO8530HDL 1080p Projeksiyon Cihazı

Ürün Kodu: 909395
- MPN: VS-PRO8530HDL
- GTIN: 0766907830019
Viewsonic Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Viewsonic Pro8530hdl Vs16371 Dlp Projektor Projeksiyon

Özellikler

  • Full HD 1080p çözünürlük
  • 5200 lümen parlaklık
  • merkezli lens ile dikey lens kaydırma
  • Güvenli MHL / HDMI bağlantı noktası ve isteğe bağlı HDBaseT adaptörü
  • Esnek bağlantı için 4 HDMI portu

Açıklama

çarpıcı 1080p çözünürlük ve parlaklık 5200 lümen sunan ViewSonic LightStream® Pro8530HDL profesyonel kurulumlar, geniş mekânları, iş ve eğitim ortamları için idealdir projektör. onun 1.6x optik zoom, merkezli lens, dikey lens kaydırma ve HV çarpıklığı ile Pro8530HDL bile en zorlu tesislerde aşırı esneklik sağlar. sezgisel PortAll ™ bölmesi böyle bir HDBaseT alıcısı, kablosuz akış cihazı, veya PC sopa gibi ek aksesuarlar barındırır ise Pro8530HDL, hızlı lamba ve aksesuar erişim için şık üst kapak tasarıma sahiptir. Kablo yönetimi kaput çirkin kabloları gizler ve 4-in-1 güç düğmesi LED bildirimleri için merkezi bir nokta olarak hizmet vermektedir. Kapsamlı bağlantı kablolarını değiştirmek gerek kalmadan birden fazla cihaz ele Üstelik, dört HDMI portu ve ek ses ve video bağlantı noktaları sağlar. inanılmaz derecede net ses için inanılmaz görüntüler için SUPERCOLOR ™ teknolojisi ve SonicExpert ™ teknolojisi ile güçlendirilmiş, Pro8530HDL profesyonel görsel-işitsel performans sunar.

5200 Lümen Parlaklık

5200 lümen ve yüksek kontrast oranı ile doludur, bu projektör, büyük toplantı salonları, konferans salonları ve salonları da dahil olmak üzere yüksek ortam ışığı ile geniş alanlarda parlak görüntüler üretecektir.

Yüksek

Parlaklık

Dikey Lens Kaydırma Merkezli Lens ile

Bir dikey lens kaydırma özelliği imkanı sunar ve zorlu tesislerde esnek yerleştirme için projeksiyon lens ayarlamaları aşağı. Dahası, bir merkezli lens tasarımı mevcut merkezli mercek kurulumları değiştirmek için bu projektör idealdir - taşımak veya mevcut tavan bağlar veya projeksiyon ekranları yeniden yüklemek için gereksiz hale.

Esnek

Kurulum

PortAll: Discreet kablosuz Akış

Bu projektör gizlice bir kablosuz dongle multimedya içerik akışı sağlayan, ya da bir HDMI kablosu aracılığıyla diğer cihazlara bağlanmak sağlayan bütünleşik ve güvenli MHL / HDMI bağlantı noktası ile ViewSonic'in özel PortAll ™ özelliği gizli bir bölme içerir. Dahası, isteğe bağlı HDBaseT adaptör ihtiyatlı bir HDBaseT alıcı üzerinden set-top box, Blu-ray oynatıcılar, AV alıcıları ve daha fazla multimedya içerik akışı sağlar.

MHL / HDMI

Port

HDBaseT

adaptör

4 HDMI girişler

Dört HDMI girişi gerçek bir yüksek çözünürlüklü deneyimi için oyun konsolları, Blu-ray oynatıcılar, dizüstü bilgisayarlar, dijital fotoğraf makineleri ve diğerleri de dahil olmak üzere HD çeşitli cihazlara bağlanmak için izin verir.

Hi-Def

Görüntüler ve ses

Ürün Özellikleri

Çözüm

x 1080 1920

Atış Oranı

1.07 ~ 1.71: 1

Mesafesi

2.3 -. 37.3 ft / 0,71-11,36 m

Parlaklık (ANSI Lümen)

5200

Ürün Yorumları