• Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı
  • Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı
  • Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı
Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı

Viewsonic PJD7720HD 3200AL Full HD Projeksiyon Cihazı

Ürün Kodu: 909609
Viewsonic Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Viewsonic PJD7720HD DLP FHD 1920x1080 3200AL HDMI MINI USB Projektör

Yüksek Parlaklık ve Çözünürlük

Bu projeksiyon FULL HD 1920x1080 çözünürlüğü ile keskin ve net görüntü performansı için geliştirilmiştir. Tüm 1080p, 1080i ve 720p gibi farklı çözünürlüklerde istediğiniz içeriği keyifle izleyebilirsiniz. İster futbol maçları, evde sinema keyfi, konsol oyunları veya TV izlleyin hiçbir görüntü kaybı olmadan sadece içeriğinize odaklanarak izlediğinizin keyfini çıkarın.

SuperColor: Sınıfının En Akıcı Görüntü Kalitesi

ViewSonic tescilli SuperColor Renk Teknolojisi size standart DLP projeksiyon cihazlarından daha geniş renk gamını daha canlı renkler ile sunar. Özel 6 renk çemberi ve dinamik lamba kontrolcüleri sayesinde gerçek hayatta gördüğünü renklere yakın renk performansı almanızı sağlar. Siyah ve beyaz renklerdeki kontrastı daha iyi vererek renkleri olduğu renkleriyle görmenizi sağlar.

SonicExpert Ses Teknolojisi

LightStream projeksiyon cihazı özel olarak gelişitirilen ses teknolojisi ile daha berrak ve net ses deneyimi elde etmeniz için geliştirilmiştir. Tasarımsal olarak geliştirilen kaucuk yalıtımı seviyesi, devre tasarımları sayesinde 20Hz ile 20Khz arasında ses deneyimi sunar. Böylece kullandığınız ortam için size yeterli seviyede ses performansı sunacaktır.

PortAll: Kablosuz Görüntü Aktarım Daha Kolay

ViewSonic patentli PortAll özel olarak gizlenmiş HDMI yuvası sayesinde MHL/HDML destekli dongle cihazınızı bağlayarak kablosuz olarak görüntü elde edebilirsiniz.

Akıllı Tasarım

Kablo yönetim aparatı sayesinde cihazın arka tarafında görünen kablo karmaşasının önüne geçerek kullandığınız ortamlarda daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Lamba değişimi için kolayca kapağı açarak değişim yapabilirsiniz.

Dual 3D Blu-ray için HDMI Bağlantısı

Çift HDMI bağlantısı ile direkt olarak Blu-ray, DVD oynatıcı gibi 3D kaynaklardan kolayca 3D içeriğinizi açabilirsiniz. Opsiyonel olarak PGD-350 3D gözlük ile birlikte kullanılmanızı öneririz.

Ayarlanmış Renk ve Parlaklık

5 farklı hazır renk senaryosu ile izlemek istediğiniz içeriğe göre kolayca geçiş yaparak seçebilirsiniz.

"Özel Tuş" Özelliği Hızlı Kullanım

Cihazın menüsünden istediğiniz özelliği açmak zaman alabilir. Uzaktan kumanda üzerinden yapacağınız ayar ile "özel tuş" seçerek dilediğiniz fonksiyonu atayabilir ve hızlıca kullanabilirsiniz.

Ürün Yorumları