Victor VIC-W1-BLC Akıllı Saat S88 1.54" 80mAH Akıllı Ev

Victor VIC-W1-BLC Akıllı Saat S88 1.54" 80mAH

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 736305)

Detaylı Bilgiler

VICTOR TEKNOLOJİSİ ARTIK

AKILLI SAATLERDE!

W1, W2, W3


Victor'un teknolojiye meraklı ve sürekli online olmayı seven kullanıcılarının beğenisine sunduğu VIC-W1, VIC-W2, VIC-W3 Akıllı Saatleri hayatınızı kolaylaştıran bir çok özelliği üzerinde barındırır.

Akıllı telefonunuzla eşleşerek ofis, araç, ev ya da dış ortamlarda telefonunuz yakınınızda olmasa da hiçbir çağrı ya da bildirimi kaçırmadan kolaylıkla iletişim kurmanızı sağlayarak sizi hayata bağlar.


Hayatı Kaçırma

Gürültü, kalabalık veya sessiz olmanız gereken ortamlarda telefonunuza erişemediğiniz için önemli birçok aramayı, mesajı veya bildirimi kaçırdığınız olmuştur. Victor Akıllı Saatler ile hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Zira sosyal ağınız, iş arkadaşlarınız, aileniz ve arkadaşlarınız size ulaşabileceklerini biliyorlar; çünkü hayatınızda artık Victor Akıllı Sattler var. Telefonunuz, 10 metreye kadar uzağınızda her yerde, çantanız ya da cebinizde olabilir. Victor Akıllı Saatleri, akıllı telefonunuzun küçük bir versiyonu gibi çevrenizde olup bitenden haberdar olmanızı sağlar.

Zarif ve Kullanışlı

Victor akıllı saatlerinizde dijital saat ve analog arayüz arasında seçim yapabilirsiniz. Arka plan resminizi de zevkinize göre değiştirerek saatinizi kişiselleştirebilir, zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin

Elinizde telefonla konuşurken maruz kaldığınız çok yüksek freekanslı radyo sinyalleri gibi etkenlerden sizi uzak tuttuğu için çok daha sağlıklı bir iletişim imkanı sunar. Bunun yanında Pedometre (Adım Sayar) gibi sportif uygulamalarıyla da size gün içindeki performansınızı ölçümleme olanağı sunarak sağlıklı yaşamın kapısını açar.

Güvende Hissettirir

Aracınızı kullanırken telefonunuzdan sıklıkla aranıyor ve iletişim kanallarınızı açık tutmak zorunda kalıyorsanız Victor Akıllı Saatleri aracınızda size dikkatinizi dağıtmadan, sağa sola uzanmak zorunda bırakmadan kolay erişimi sayesinde sürüş güvenliği sağlar.

Bununla kalmayıp hatırı sayılır bir bütçe ayırarak sahip olduğunuz ve içinde paha biçemeyeceğiniz önemli data, kişisel bilgi ve telefon rehberi gibi içeriklerinizi taşıyan akıllı telefonunuz sizden 10 metreden fazla uzaklaşmadan sizi uyarır. Böylece telefonunuzu unutmanıza, kaybetmenize ve çalınmasına izin vermez.

VIC-W1

*Android ve iOS ile senkronize olabilir . *1.54" OLED Ekran. *240 x 240 piksel. *Bluetooth 4.0 *Telefon arama uyarısı (akıllı telefon gerektirir). *SMS uyarısı, *eMail uyarısı. *Sosyal paylaşım. *Uzaktan kapama. *Adım ölçer. *Uyku gözlemi. *Yakılan kalori hesabı. *Ajanda uyarısı. *Saat alarmı. *MP3 kontrolü. *Hırsızlığa karşı uyarı. *Lithiyum-Ion 80 mAH. *Kullanım kılavuzu, garanti belgesi. *USB kablo

VIC-W2

*Android ve iOS ile senkronize olabilir . *1.54" OLED Ekran. *240 x 240 piksel. *Bluetooth 4.0 *Telefon arama uyarısı (akıllı telefon gerektirir). *SMS uyarısı, *eMail uyarısı. *Sosyal paylaşım. *Uzaktan kapama. *Adım ölçer. *Uyku gözlemi. *Yakılan kalori hesabı. *Ajanda uyarısı. *Saat alarmı. *MP3 kontrolü. *Hırsızlığa karşı uyarı. *Lithiyum-Ion 80 mAH. *Kullanım kılavuzu, garanti belgesi. *USB kablo

VIC-W3

*Android ve iOS ile senkronize olabilir . *1.54" OLED Ekran. *240 x 240 piksel. *Bluetooth 4.0. *2.0 MP Kamera. *8 GB Depolama. *Telefon arama uyarısı (akıllı telefon gerektirir). *SMS uyarısı, *eMail uyarısı. *Sosyal paylaşım. *Uzaktan kapama. *Adım ölçer. *Uyku gözlemi. *Yakılan kalori hesabı. *Ajanda uyarısı. *Saat alarmı. *MP3 kontrolü. *Hırsızlığa karşı uyarı. *Lithiyum-Ion 80 mAH. *Kullanım kılavuzu, garanti belgesi. *USB kablo

Pedometre

Pedometre (Adım Sayar) özelliği ile Sportif Aktivitelerinizde performansınızı ölçer.

Uzun Hazırda Bekleme Süresi

Victor akıllı saatleri ile kısa süreli şarj, uzun süreli kullanım rahatlığını yaşayın. 3 saat şarj ile 4 Gün'e kadar bekleme 6 Saat'e kadar konuşma.

Hava Durumu

Nerede olursanız olun bileğinizdeki Victor Akıllı Saatleri ile hava durumunu öğrenin, hazırlıksız bir süprizle karşılaşmayın.

Victor Garantisi Sizinle

Yüksek kaliteli bileşenlerle üretilen ve Alman labaratuarlarının kalite kontrolünden geçmiş Victor Akıllı Saatlerde sunulan kapıdan kapıya garanti hizmeti tüm Türkiye'de 2 yıl boyunca geçerlidir.

PRO2000, PROBOOK ve VICTOR Inselberg A.Ş.'nin tescilli markalarıdır. Ürünlerin dağıtıcısı Arena Bilgisayar'dır. Bu e-postadaki kod, görsel, fiyat ve içerikler bağlayıcı değildir, haber vermeksizin değiştirilebilir. Tüm marka ve logolar sahiplerine aittir.

Ürün Akıllı Saat
Android ve iOS ile senkronize olabilir
Renkler Siyah: VIC-W1-BLC
Ekran 1.54" OLED
240 x 240 piksel
Bağlantı Bluetooth 4.0
Kamera
Depolama
Uygulamalar Telefon arama uyarısı (akıllı telefon gerektirir)
SMS uyarısı
eMail uyarısı
Sosyal paylaşım
Uzaktan kapama
Adım ölçer
Uyku gözlemi
Yakılan kalori hesabı
Ajanda uyarısı
Bağlantı Saat alarmı
MP3 kontrolü
Hırsızlığa karşı uyarı
Batarya Lithiyum-Ion 80 mAH
Kutu içeriği Kullanım kılavuzu, garanti belgesi
USB kablo

Ürün Yorumları