• VANDENHUL The Name Kablo 1 mt Ses Sistemi Aksesuarı

VANDENHUL The Name Kablo 1 mt Ses Sistemi Aksesuarı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950995)

Güvenebileceğiniz bir NAME Aradığınız?

Birçok kişi kendi ev ses / video kurulum piyasada bulunan pek çok "isimsiz" kablo ürünleri ile karışık iyi ekonomik kablolama arıyor. Genel olarak bilinmeyen bu kablolar ve çok düşük fiyat marka ile, şüphe genellikle bir bilge satın olup olmadığını yükselir. Onlar ucuz, evet. Ama nasıl performans, kalite ve dayanıklılık konusunda?Ufukta bir İSMİ var ... Seçtiğiniz kolaylaştırmak için, biz çok uygun fiyatlı, çok amaçlı bir A / V bağlantı ile geldi, bizim daha fazla menzil ve Van den Hul ünlüdür high-end kablo ürünleri, bulunan mükemmel niteliklerini korurken. 
: Zahmetsizce piyasada "isimsiz" markaları geride bırakarak, bu yeni kablo vaftiz var ADIBunu İSİM ... ADI her durumda ses bağlantı olarak kullanılmak için idealdir, kablolama gibi ev sineması kurulumu veya CD çalardan amplifikatör gidiyor. 
Sheer ses kalitesi! yüksek frekanslarda, doğru 75 Ohm standart iletim nedeniyle, ADI Ancak aynı zamanda mükemmel Anten / kablo TV, video, çevre ve S / PDIF dijital ses bağlantısı gibi AV uygulamaları. Özgür ve kalıcı yüksek performans Trouble!


 • Dijital kamera, video kaydedici, uydu alıcısı ya da TV, yüksek çözünürlüklü TV, monitör veya başka bir video cihazı DVD oynatıcı kompozit / RCA / CVBS video bağlantısıyla ADI kullanın.
 • Bir MPEG-2 veya Dolby Digital için DVD surround ses çıkışını bağlamak ADI kullanın ™ dekoder donanımlı bileşeni, bir alıcı gibi.
 • CD veya DVD oynatıcı ve DA çevirici ve amplifikatör İlave arasındaki dijital ses bağlantı olarak ADI kullanın.
 • Kablo TV ve radyo bağlantıları için ADI kullanın.
Bir ADI neler var? En kaliteli koruyarak ekonomiklik için tasarlama oldukça sorun teşkil etmektedir. Burada, kablo tasarımı ve üretim deneyimi bizim 25 yıldan fazla iyi kullanmak için geldim. Bu en imporant madde var! ADI içeren, 7,3 mm Ø koaksiyel bağlantı kablosu: 


 • Çift kalkan
  sizin sinyaller dış dünyaya radyo frekansı ve diğer elektromanyetik bozulmalar istenmeyen gürültü ve parazitlere karşı mükemmel koruma sağlar.
 • Katı çekirdek
  ağır bir 1.1 mm Ø merkezi iletken yüksek frekans bant genişliği ve düşük kayıp sinyal aktarımı sağlar.Kablonun yapı ayrıca çekirdek kırılmaz olmasını sağlar.
 • Saf gümüş kaplamalı OFC
  Hem sinyal çekirdek ve kalkanın sinyal dönüşü yoğun gümüş kaplı yüksek saflıkta Matched Kristal Oksijensiz Bakır (OFC) imal edilmiştir. Bu yüksek kalite kompozisyonu sinyal bütünlüğünü korur ve maksimum dayanıklılık sağlar. Sürer Sinyal kalitesi!
 • Birinci sınıf izolasyon
  iletkenler ayıran iç yalıtım malzemesi, fiziksel sinyal aktarımı ve kalitesi yer almaktadır. Bu bakan değil, ADI optimum ses ve görüntü vefa destekleyen bir asal malzeme ile donatılmıştır. ADI iç izolasyonu minimize sinyal kayıpları ve çok düşük 59 pF / m parazitik kapasitif yük sağlar.
 • Yüksek dereceli konektörler
  Ayrıca konnektörlerin kaliteli bir kablo genel performansıyla önemli bir katkı sağlamaktadır. ADI bizim kadar aralık kabloları ile bulunan aynı yüksek kaliteli RCA tipi bağlantıya sahip uygun geliyor: Teflon İç yalıtım sahip ve bakır, gümüş ve son olarak 24 ayar altın tabaka kaplama olan, manyetik olmayan olmak, onlar mükemmel bir verin ve dayanıklı bağlantı.
 • Mükemmel koruma ve dayanıklılık
  Son fakat en az değil, NAME adlı yoğun gümüş kaplı iletkenler, yanı sıra sağlam ve dayanıklı HULLIFLEX ®ceket kimyasal karşı uygun koruma (korozif) dış dünyadan saldırı sağlamak ve çok uzun ömrü sağlamak.
Uygulamanız ne olursa olsun, ADI verdiği sözü tutar ... Dayanıklı malzemeler kullanan ve çok uygun fiyata süper ses ve görüntü kalitesi sağlayan, bizim ADI adını kadar yaşıyor gerçek bir çok amaçlı AV bağlantı olduğunu.

Neden kablolama "adlı" alamadım?


ADI mevcuttur:
 1. Standart: 0,8 m RCA (dengesiz) konnektörleri ile doludur Stereo çifti kutusu. uzunluğu. 
  İstek üzerine: Diğer birim uzunlukları aynı:. 0.6, 1.0, 1.2 ve 1.5 metrelik (. 1,5 m'den Uzunlukları büyük özel istek üzerine yapılabilir).
 2. Standart: 0,8 m RCA (dengesiz) konnektörleri ile AV uygulamaları için altı kurşun dolu Setlerde. uzunluğu. 
  İstek üzerine: Diğer birim uzunlukları aynı:. 0.6, 1.0, 1.2 ve 1.5 metrelik (. 1,5 m'den Uzunlukları büyük özel istek üzerine yapılabilir).
 3. Televizyon tarzı koaksiyel fişleri ile tek paketlenmiş "Anten" sürüm(erkek ve dişi, metal (dirsek tipi) dik açılı, ekranlı, yüksek kaliteli Hirschmann marka)
  1.0 Anten / kablolu TV ve radyo bağlantıları, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5 için, 3.0, 4.0 ve 5.0 m. uzunlukları. (Büyük uzunlukları özel istek üzerine yapılabilir).
ADI makaralarda satılır DEĞİLDİR.
 
İlgili Makaleler & Bildiriler: 

 » NAME_-_Audio_Video_SA_Mar_2005.pdf 
Kablo Tipi: Eksendeş
İletken Malzeme: Kristal OFC Matched Yoğun Gümüş kaplı yüksek saflıkta
Tasarım Amaç / 
Uygulama Alanı (ler):
Çok amaçlı AV bağlantı
Eff. İletken Ø / Denk. . AWG No / Tellerinin: Çekirdek: 0.950 mm ². / AWG 17.4 / Çekirdek: 1; Ekran: Al folyo + 120
Dış Çap / 
-Boyutlar:
7,3 mm.
Direnci 20 ° C / 68 ° F: Çekirdek: 1.87 Ohm/100 m; Ekran:. 0.949 Ohm/100 m.
Sığa: 59 pF / m.
Karakteristik Empedans: 75 Ohm
Zayıflama: Popup
Ekranlama Zayıflaması: Popup
Zarar Dönüş: Popup
Yalıtım / Dielektrik Dayanımı / Test Gerilimi: Çekirdek: PE köpük; Ceket: HULLIFLEX ® / 300 Vrms dk.
Konnektör Çeşitleri Uygun: Bizim RCA tipi C Özel sürümü - 7.3; sipariş uzunlukları üzerine monte edilmiştir. 
Televizyon tarzı koaksiyel fiş (erkek ve kadın, metal (dirsek tipi) dik açılı, ekranlı, yüksek kaliteli Hirschmann marka) ; "Anten" versiyonunun sipariş uzunlukları üzerine monte edilmiştir.
Standart Satış Birimleri /-Uzunlukları: Stereo çifti 0,8 m RCA (dengesiz) konnektörleri ile doludur.standart uzunluk (*); 
0,8 m RCA (dengesiz) konnektörleri ile AV uygulamaları için Altı kurşun dolu setleri. standart uzunluk (*); 
1.0 Anten / kablolu TV ve radyo bağlantıları için televizyon tarzı koaksiyel fişleri ile tek paketlenmiş "Anten" versiyonu, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0 ve 5.0 m. uzunlukları. (Büyük uzunlukları özel istek üzerine yapılabilir).
*: İstek Üzerine Diğer birim uzunlukları (0.6, 1.0, 1.2 ve 1.5 metre) bulunmaktadır. (1,5 m den büyük uzunluklar özel istek üzerine yapılabilir.).
Mevcut Ceket Renkler: Kum renkli
Açıklamalar: Bağlantı fabrikada monte olması gerekir. 
Bizim twin-kurşun hoparlör kablosunu KÖPRÜSÜ kalite ve fiyat ideal bir maç ve mükemmel bir arkadaştır.

Ürün Yorumları