Tefal Gv7830 Pro Express Buhar Kazanlı Ütü

Tefal GV7830 Pro Express Buhar Kazanlı Ütü

 • 2400W Güç
 • Buhar İstasyonlu Ütü
Tefal Turbo Pro Fv5648 Kireç Avcısı Buharlı Ütü

Tefal FV5648 Turbo Pro Kireç Avcısı Buharlı Ütü

 • Buharlı Ütü
 • 2600W Güç
Tefal Fv4970 Ultraglıss

Tefal FV4970 Ultragliss Buharlı Ütü

 • 2500W Güç
 • Buharlı Ütü
Philips Gc6636/27 Speedcare 180g 5 Bar Buhar Kazanlı Ütü +kazak Tüy Alma Makinesi Hed

Philips GC6636/27 SpeedCare Buhar Kazanlı Ütü

 • Buhar İstasyonlu Ütü
 • 2400W Güç
Tefal Ultimate Kireç Avcısı Fv9747

Tefal FV9747 Ultimate Kireç Avcısı Buharlı Ütü

 • 2800W Güç
 • Buharlı Ütü
Tefal Ultımate Fv9715e0 2800w 220gr

Tefal FV9715 Ultimate Buharlı Ütü

 • 2800W Güç
 • Buharlı Ütü
Philips GC4916 2800WATT 190g BUHARLI AZUR ÜTÜ

Philips GC4916/00 PerfectCare Azur Buharlı Ütü

 • Buharlı Ütü
 • 2800W Güç

En Ucuz Ütü Fiyatları, Buharlı ve Buhar Kazanlı Ütü Çeşitleri

Hayatı kolaylaştıran elektrikli ev aletlerlerinden birisi de ütülerdir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ütüler de farklı istek ve ihtiyaçlara göre şekillenmeye devam ediyor. Her biri farklı bir amaca hizmet eden ütüler, onlarca marka seçeneği ve uygun fiyatlarıyla Webdenal'da sizleri bekliyor.

Beyaz eşya mağazalarında veya alışveriş merkezlerinde uzun saatler harcamak yerine internet üzerinden dilediğiniz marka ve modele ulaşabilir, alışverişinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kireç önleme sistemli ütülerden, ekstra geniş hazneli, buhar kazanlı ve buhar kazansız ütülere kadar yüzlerce çeşit ürünü bu sayfalarda bulabilirsiniz.

En çok kullandığınız kıyafetlerinizin kumaş türüne göre seçeceğiniz ütü hayatınızı kolaylaştırır. Sağlam ve dayanıklı ütü modelleri ütü yapmayı sıkıcı bir iş yerine zevkli hale getirir. Ütü tabanları da kullanım amacınıza göre farklılık gösterir. Alüminyum tabanlı ütülerden, titanyum, çelik, duragliss, autoclan ve ultragliss tabanlı ütülere kadar pek çok yeni teknoloji ürünü ütüyü bir arada bulabileceğiniz sayfalarda ayrıca seyahatlerinizde sizi yarı yolda bırakmayacak tarzda ütüleri de görebilirsiniz. Seyahat çantanızda yer kaplamayacak boyutta ve hafiflikte ürünlerle birlikte şok buharlı ütülere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Önde gelen ütü markalarının yanında kampanyalı ve ucuz ütü modellerini de inceleyip cazip avantajlarla hayalinizdeki ütüye kavuşabilir ve kırışılıklara karşı savaş açabilirsiniz. Ürünler hakkındaki yorumları inceleyerek istediğiniz model hakkında bilgi sahibi olabilir ve alışverişinizi gönül rahatlığıyla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Son teknoloji ile üretilmiş ve yüksek performansa sahip olan ütü çeşitleri, zamandan tasarruf etmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.
Ütü Modelleri
Ütü yapmayı olduğundan çok daha keyifli hale getirecek birbirinden farklı kullanım özelliklere sahip ütü modelleri sizleri bekliyor. En iyi ütü markası alternatiflerinden Philips, Homend, Tefal, King, Arzum, Delonghi, Fakir, Bosch, Morphy Richards, Braun, Elektrolux,Blue House, Singer, Premier, Arçelik’e ait; buharlı ütü, buhar kazanlı ütü, pres ütü, kablosuz ütü, seyahat ütüsü gibi pek çok çeşit ütü modeli arasından ihtiyacınıza en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Isıyı iyi ileten, kumaşlara yapışmayan, darbelere ve çizilmelere dayanıklı tabanları ile uzun süre kullanabileceğiniz işlevsel ütü modelleri kusursuz bir kullanım sağlamayı amaçlıyor.

Kolaylık ve Pratiklik
Kolay ve etkili ütüleme yapmanıza yardımcı olacak buhar kazanlı ütü çeşitleri ya da iyon teknolojisi ile üretilmiş buharlı ütü çeşitleri sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Güçlü buhar özelliği ile yüksek performans sağlayan akıllı ütüler ile ütüleme işlemlerini çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz ve ütüleme işlemlerinizden sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. Üstelik bütçenize uygun kazanlı ütü fiyatları arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan ısı ayarına kolayca getirebileceğiniz yüksek teknolojiye sahip buharlı ütülerin, buharı eşit bir şekilde dağıtan tabanları sayesinde,kumaşlara derinlemesine nüfuz eden buharı ile kırışıklıkları kolay bir şekilde açabilirsiniz. Zor bölgelere ulaşmanızı sağlayan uç kısmı ile kumaşlarınızı pratik bir şekilde ütüleyebilirsiniz.

Enerjiden Tasarruf
Enerjiden tasarruf etmesi nedeni ile oldukça ekonomik olan ve gürültüsüz çalışma özelliğine sahip buhar kazanlı ütü modelleri ile ütüleme işlemlerinizi sessiz bir şekilde ve zamandan tasarruf ederek halledebilirsiniz. Pratik kullanım sağlayan kablosuz ütüler ile kablo derdi olmadan ve özgür ve kolay bir şekilde giysilerinizi ütüleyebilirsiniz.
Seyahat tipi ütüler ile seyahatlerinizde kırışan ve buruşan giysilerinizi kolaylıkla ve kısa sürede ütüleyebilirsiniz. Fazla yer kaplamayan ve kolay kullanıma olanak veren seyahat tipi mini ütüler işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Kırışıklıklardan Kurtulun
Kısa sürede profesyonel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak olan pres ütüler sayesinde de kırışıklıklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Farklı modelleri Webdenal güvencesi ile beğeninize sunulan en iyi ütü modellerini kategori sayfamızdan filtreleyebilirsiniz. Bütçenize uygun olan ve ihtiyacınıza cevap verebilecek niteliklere sahip olan modelleri dilerseniz karşılaştırabilirsiniz. Ütü fiyatları ve özellikleri arasından dilediğinizi seçerek size uygun olacak en iyi ütü modelini seçebilirsiniz.
.