Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya

  • Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya
  • Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya
  • Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya
Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya Türksit Çalişma Koltuğu Siyah Fileli Model 817 Mobilya

Ürün Kodu: 925882

Ürün Bilgisi

Ürün Ölçüleri : Oturak Genişliği: 49 cm Oturak Derinliği: 47 cm Sırt Yüksekliği Başlıksız: 48 cm Başlık Yüksekliği: 22 cm Sünger Kalınlığı: 5 cm Amortisör Yüksekken: 60 cm Ayak Çapı: 60 cm   Ürün Özellikleri : - Arkalık plastik iskelet üzerine, ergonomik ve dayanıklı file kumaş döşemelidir. - Oturak dayanıklı papel üzeri yüksek sünger ve sırt ile aynı renk süngerli file kumaş döşemelidir. - Oturak altı, plastik kapak ile kapatılmıştır. - 1.sınıf garantili amortisör. - 360° döner, poliproplen ayak ve poliproplen kolçak.
Yükseklik ayarı yapılabilen mekanizmalıdır. - Başlık sayesinde boyun ve baş desteği sağlar. - Yükseklik ayarı yapabilen mekanizma - Terletme yapmayan file kumaş - 360° döner çizmez tekerlek Garanti Süresi: Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.   Koli bilgisi: Ürün 1 Koliden oluşmaktadır.   Teslimat ve Kurulum Bilgileri Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum müşteriye aittir. Kutu içinde tüm kurulum için gerekli olan malzeme çıkmaktadır. (Bazı ürünlerin kurulumu için ek olarak tornavida gerekebilir.) Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.   Mobilya ürünlerinde ve Koltuklarda kurulum yapıldıktan sonra iade yapılamamaktadır.   Teslimat Süresi: Bu ürün size daha hızlı hizmet verebilmek amacı ile üretici firma tarafından adresinize gönderilir. 1 iş günü teslimatı dışındadır .  Kargo süresi 3 iş günüdür.

Ürün Yorumları