Thermaltake Tt eSports Commander Combo Set

Ürün Kodu: 923278
- MPN: TTS-KB-CMC-PLBDTK-01
- GTIN: 4717964405579
Thermaltake Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Thermaltake KB-CMC-PLBDTK-01 Thermaltake Commander Combo Kırmızı LED Türkçe Oyuncu Klavye + Mouse Seti Klavye Mouse Seti

THERMALTAKE Commander Combo Gaming Klavye + Mouse
Commander klavye ve mouse ikilisinden oluşan mükemmel kombinasyon Commander Combo.. Olağanüstü oyun özellikleri ile oyunlarda liderliği ele alın ve oyuna siz hükmedin. Commander klavye, mekanik tuşlar ile aynı hissi veren plunger tuşları sayesinde kullanıcılara müthiş tuş hassasiyeti ve her tuşta hızlı hassas tepki vererek kullanıcıların oyun performansını artırır. Son derece konforlu ve olağanüstü hassas tasarımı ile mükemmel hızlı kullanım sunan commander mouse ile üstün oyun deneyimi sunar.

METAL-GÖRÜNÜMLÜ AGRESİF KENARLAR
Commander, metal görünümlü kenarları ile güçlü gerçek bir liderin güçlü ruhunu sembolize eder. Arka mavi aydınlatması agresif tarzı ile muhteşem bir görünüm sunar.

MEKANİK TUŞ HİSSİNE SAHİP PLUNGER TUŞLAR
Commander klavye, mekanik tuşlar ile aynı hissi veren plunger tuşları sayesinde kullanıcılara müthiş tuş hassasiyeti ve her tuşta hızlı hassas tepki vererek kullanıcıların oyun performansını artırır.


DEĞİŞTİRİLEBİLİR METALCAPS
Commander klavye tuşlarını, benzersiz daha eğlenceli kullanıcı deneyimi için daha sert, daha kararlı bir hissiyat sunan Tt eSPORTS Metalcaps (Metal tuşlar) ile değiştirilebilirsiniz!

Not: METALCAPS dahili olarak gelmez. Ayrıca satın almanız gerekir.

MUHTEŞEM FONKSİYON TUŞLARI
Tekrarlama Oranı gibi fonksiyonlar sunar, tekrar hızını normal ve hızlı olabilir. Konfor seviyenize uygun yenileme hızını seçebilirsiniz. WASD tuşlarını ↑ ↓ ← → ya da tam tersi şeklinde değiştirebileceğiniz Switcher fonksiyonu! Kontrol tamamen demektir sizde!

ve Sonunda oyun sırasında windows tuşuna yanlışlıkla basılmasını önleyen, Windows Kilidi.


LED AYDINLATMA
Çarpıcı mavi led aydınlatma ile karanlıkta sizi yarı yolda bırakmaz ve muhteşem bir görüntü oluşturur.

MULTİMEDYA & KISAYOL TUŞLARI
Yazılıma gerek duymadan artık herşey ayarlanabilir ! Multimedya tuşları, kısayol tuşları, aydınlatma tuşları ve fonksiyon tuşları.

MÜKEMMEL HASSASİYET
on-the-fly hassasiyeti ile oyunlarda mükemmel hız sunuyor. (800/1200/1600/2400 DPI arasında)

SON DERECE RAHAT KULLANIM
Mükemmel tasarımı ve şekli ile inanılmaz rahat bir kullanım sunar ve oyunlarda daha hızlı olmanızı sağlar.

MUHTEŞEM LED AYDINLATMA
Yan tarafta bulunan led ışıklar ve led aydınlatmalı ejderha logosu ile mükemmel bir görüntü sunar.embolize eder. Arka mavi aydınlatması agresif tarzı ile muhteşem

Ürün Yorumları