Trust 23510 Gxt 256 usb Mikrofon

Ürün Kodu: 1030959
- GTIN: 8713439235104
Trust Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Trust 23510 Gxt 256 usb Mikrofon Mikrofon

AçıklamaUSB Yayın Mikrofonu
Yayın, podcasting, ses iletimi ve akustik müzik için yüksek hassasiyetli RGB aydınlatmalı yayın mikrofonu
Akışlarınızı Bir Üst Seviyeye Taşıyın
Oyunların akışında ve kayıtlarında en yüksek kalitede usta bir mikrofon arıyorsanız, Trust GXT 256 Exxo USB Akış Mikrofunu ile tanışın. Kullanımı oldukça kolay olmasına rağmen mükemmel ses kalitesi sunan bu mikrofon, kayıtlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak şekilde ayarlanmıştır.
Mükemmel Ses Vurgulandı
Trust GXT 256 Exxo USB Akış Mikrofonu ses mükemmelliğini stille bir araya getirir. Profesyonel bir stüdyo kalitesinde kristal netliğinde ve zengin kayıtlar sunmak için üretilmiştir. Farklı renk ayarlarında LED aydınlatma ile güzel görünümlü bir tasarımla geliyorsanız, kalite kayıtlarınızı şık bir şekilde vurgulayabilirsiniz.
Yüksek Hassasiyetli Kardioid Kayıt
Exxo özellikle ses kaydı için tasarlanmıştır. Kardioid kayıt, sesinizi izole ederek yüksek kaliteli kayıtlar almanızı sağlar ve böylece arka plan gürültüsünü en aza indirir. Oyun yayınınız sırasında son derece net, kesin ve sıcak ses için mükemmeldir, ancak seslendirme veya akustik enstrümanların yayınlanması, okunması ve kaydedilmesi için de idealdir.
Yoğun Metal ve Darbeye Dayanıklı Tasarım
Sabit kayıtlar için üretilmiş olan Exxo, dayanıklı bir metal tasarıma sahiptir. Sesi mükemmel şekilde yakalamak için mikrofonun açısını kolayca ideal kayıt konumuna getirebilirsiniz. Yüksek uçtaki darbe yuvası, savaş sıcağına dalsanız bile, kayıtlarınızdaki titremeleri önlemek için yüzey titremelerini nötrleştirir. Ayrıca, metal ağırlıklı standı en iyi dengeyi garanti eder veya üniversal 5/8 ‘’ vidalı montaj aparatını kullanarak mikrofonu herhangi bir uyumlu mikrofon koluna bağlayabilirsiniz.
Kolay Kurulum ve Kullanım
Kullanımı inanılmaz derecede kolay olan Exxo, PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza anında bağlanmak için tak ve çalıştır USB bağlantısıyla birlikte gelir, böylece kaydı hemen başlatabilirsiniz. Ayrıca 1.8m USB kablosu (ayrılabilir) sayesinde mikrofonu masanızın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz.
Ekstra Pro Özellikler
Kayıtlarınızı mükemmelleştirmek için, Exxo’nun sıfır gecikmeli kulaklık izleme bağlantı noktasıyla bunları gerçek zamanlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca, ayarlarınızı mikrofonun önündeki uygun mikrofon kazancı, sessiz ve kulaklık ses seviyesi düğmeleriyle düzenleyebilirsiniz. Ve pop filtre daha yumuşak kayıtlar için patlamalı ve hışırtılı sesleri (P ve F gibi harflerden gelen istenmeyen sesler) filtreler.
MarkaTRUST
Yükseklik187 mm
Genişlik56 mm
Derinlik51 mm
Mikrofon ağırlığı358 g
TipPC mikrofonu
Mikrofon frekansı30 - 18000 Hz
Mikrofon hassasiyeti130 dB
Mikrofon idare tipiKardiyoid
Ses azaltmaEvet
Ses kontrolüRotary
Mikrofon sessizEvet
Mikrofon girdi özdirenci32 Ω
Örnek hız48 kHz
Bit hızı16 bit
Ses bobin türüKondansatör
Bağlantı teknolojisiKablolu
Araç arayüzüUSB
Kulaklık çıkışıEvet
Paket ağırlığı1,76 kg
Ambalaj tipiKutu
Pakete dahil kablolarUSB
Masaüstü ayağıEvet
Signal-to-Noise hızı86 dB
Geri plan rengiÇok renkli
Kullanıcı kılavuzuEvet
Ses basıncı seviyesi (maksimum)130 dB
Kablo uzunluğu1,8 m
Ürün rengiSiyah
Muhafaza malzemesiMetal
LED arka ışığıEvet
Eko arındırmaHayır

Ürün Yorumları