Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı

 • Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı
 • Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı
 • Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı
Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı
#1 Çok Satan Vücut ve Cilt Bakımı Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Cihazı Vücut ve Cilt Bakımı
929,90 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %28 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.299,00 TL SATIN AL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Bugün kargoya verelim.

Ürün Kodu: 587161

Ürün Bilgisi

TriPollar POSE anti-selülit cihazı, güzellik merkezleri ve klinikler tarafından cilt sıkılaştırma, selülit azaltma ve vücut şekillendirme uygulamaları için yaygın olarak kullanılan profesyonel TriPollar RF (Radio Frequency: Radyo Dalgaları) teknolojisinin evde kullanımı için adapte edilmiş modelidir.

TriPollar RF yeni bir yöntemdir. Radyofrekans dalgaları ile acısız bir şekilde cildi anında gerer. 4 ayrı uç arasında enerji devamlı dolaşarak cilt hücrelerini ve onların içindeki su moleküllerini hareket haline geçirip onları sıkılaştırır.

Evde estetik uygulamalarının son teknoloji ürünü olan TriPollar POSE, ilk uygulamadan itibaren gözle görülebilir sonuçlar verir. Bu teknoloji sayesinde etkin bir şekilde cilt gevşeklikleri ve selülitler azalır ya da ortadan kalkar. TriPollar POSE, cildinizin görüntüsünü düzeltmek ve sellülitten kurtulmak için evinizin konforunda uygulayabileceğiniz ideal bir çözümdür. Tedavi cerrahi değildir, iğne veya yağ emme gerekmez. Uygulama kolay ve emniyetlidir. Herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir. İyileşme süreci yoktur.

TriPollar POSE anti-selülit cihazının erkek ve kadınlar tarafından her türlü cilt rengi ve cilt tipi için kullanılması uygundur.

TriPollar POSE anti-selülit cihazının faydaları

 • TriPollar POSE, dünya genelinde binlerce profesyonel klinik tarafından kullanılan, kanıtlanmış 3. Jenerasyon RF teknolojisi içeren evde kullanım için geliştirilmiş bir cihazdır.
 • TriPollar POSE, daha ilk uygulamadan itibaren etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.
 • TriPollar POSE cihazı, vücut ölçülerinizi kalıcı biçimde küçültmenize yardımcı olur.
 • TriPollar POSE cihazının tavsiye edilen kullanımı sonucunda, daha pürüzssüz ve sıkı bir cilde ve sonuçta daha iyi bir siluete sahip olmanız mümkündür.
 • TriPollar POSE cihazı, kalçalarınızdaki şişik ve yumruların küçülmesine ve selülitlerinizin azalmasına yardımcı olur.
 • Kalça ve basenlerde, kol arkalarında ve alt bacakların arkasındaki inatçı yağ birikimlerinin yol açtığı selülitlerin azaltılmasına yardımcı olur.
 • TriPollar POSE cihazı ile vücudunuzun görünümünü siz kontrol edersiniz.
 • TriPollar POSE cihazı ile uygulama çok kolaydır ve kullanım sırasında hoş ve sıcak bir his verir.

TriPollar POSE cihazı, vücudunuzun karşılaşabileceği çeşitli estetik problemlere karşı girişimsel olmayan (non-invaziv ) etkili bir çözüm sağlar. Haftada 2-3 kez sadece 20 şer dakikalık uygulama rejimi ile 6 ila 8 hafta sonucunda kendinizle gurur duyacağınız hızlı ve kalıcı cilt sıkılaştırma sonucunu elde edebilirsiniz.

TriPollar POSE anti-selülit kiti ile birlikte verilenler; POSE cihazı (siyah ve beyaz 2 rengi mevcuttur), güç adaptörü, cilt hazırlık jeli (130 ml), kullanıcı manueli, tanıtım DVD’si, hızlı referans manueli ve 2 yıl garanti.

UYGULAMA BÖLGESİ UYGULAMA SÜRESİ
Karın 20 dakika
Bel 15 dakika
Basenler 20 dakika
Kalçalar 25 dakika
Ön/Arka Baldır (tek) 15 dakika
Kol (tek) 10 dakika

TriPollar POSE cihazı, profesyonel TriPollar RF teknolojisi ile donatılmış ve klinik olarak aşağıdaki konularda etkinliği kanıtlanmıştır

 • Cildi sıkılaştırmak ve forma sokmak.
 • İnatçı yağ birikimlerini hedefleyerek beden ölçüsünü küçültmek
 • Selülitleri azaltmak ve görünümünü iyileştirmek

Sonuçlar daha ilk uygulamadan sonra farkedilebilir! Bunu test etmek için basit bir ‘çimdik deneyi’ yapabilirsiniz. Uygulamayı yapacağınız bölgeyi uygulama öncesi ve sonrası çimdikleyin ve farkı görün! İnanamayacaksınız!

TriPollar POSE cihazı nasıl çalışır?

TriPollar POSE tarafından üretilen radyo dalgaları sadece yüzeysel dokularda yapısal ve görsel değişiklikler yapmaz aynı zamanda daha derin cilt katmanlarındaki yağ dokularını da azaltır. Bu devrimsel sistem selülitin sadece belirtileri ile değil sorunun kaynağı ile ilgilenir.

TriPollar Pose Cilt Hazırlık Jeli (120 ml)

Tripollar POSE Cilt Hazırlık Jeli, TriPollar POSE cihazınız ile cildinize yapacağınız sıkılaştırma ve kırışık azaltma uygulamasından maksimum verim elde edebilmeniz için özel olarak formüle edilmiştir. Jel cilt tabakasını korurken, hedeflenen cilt bölgesinin ideal terapi düzeyinde ısıtılmasını ve kolajen üretimi için gerekli olan TriPollar RF enerjisinin cildin derin katmanlarına ulaşmasını sağlar. TriPollar Cilt Hazırlık Jelini terapi öncesinde cildinize uygulamanız gerekmektedir.

POSE™ Hazırlık Jeli İçeriği: İçeriğinde gliserin, Cera Alba, Karbomer, Glukonolakton, Esans (Parfüm), Sodyum Klorür, Sodyum Benzoat bulunmaktadır.

TriPollar™ POSE™ hazırlık jeli özellikle TriPollar™ POSE™ aleti ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Tedavi sırasında kullanılması gereken özel bir üründür. POSE™ hazırlık jeli, TriPollar enerjisinin dermis tabakasının derinlerine inmesini sağlarken, epidermisi aşırı ısınmaktan korur. Diğer jel türleri cildin yüzeyinin aşırı-ısınmasına neden olarak, enerjinin nüfuz etmesini engelleyip, tedavinin etkinliğini azaltarak, potansiyel olarak ciltte yanıklara neden olabilir.

TriPollar POSE™ klinik cilt yenileme kiti içerisinde sağlanan, ayrıca tek olarak da satılan POSE™ Hazırlık Jeli, 12-15 uygulamalık tam bir kür için yeterli olmalıdır. Tedavi edilecek bölgenin tamamı üzerine jeli ince, eşit bir tabaka halinde uygulamalısınız. İstenen sonuçları elde etmek için kalın bir jel tabakası uygulamaya gerek yoktur.

Selülit Azaltma

Vücudumuzun düzgün cilt görünümü ve bakımı için selülitlerle mücadele etmenin sürekli bir uğraş olduğunu biliyoruz. Son klinik araştırmalar, 18 yaşın üzerindeki kadınların % 80'den fazlasının ne kadar az olursa olsun bir dereceye kadar selülitten muzdarip olduğunu göstermektedir. Her kadın selülitlerden kurtulmak için çeşitli tedavileri denemiştir.

TriPollar POSE™, evinizin rahatlığında selülitlerinizi azaltmak için en yenilikçi, non-invaziv, klinik olarak kanıtlanmış bir tedavi yöntemidir.

Vücut Şekillendirme

Arzu ettiğiniz vücuda sahip olmak için kitaplarda yazan her yöntemi denediniz: Diyet, egzersiz, iyi beslenme. Fakat hala bazı bölgelerde depolanmış olan yağlarınızdan kurtulamadınız!.

Şimdi TriPollar POSE™ ile, depolanmış yağlarınızı ve selülitlerinizi azaltabilir, arzu ettiğiniz sıkı ve düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz.

TriPollar POSE™ evinizin konforunda düzgün ve sıkı bir karın ile kalça yaratmak için geliştirilmiş cerrahi olmayan bir yöntemdir. TriPollar teknolojisi inatçı yağ hücrelerine odaklanmış ısı enerjisi yayarak yağ hücrelerini parçalar ve sıvı yağın serbest kalmasını sağlar. Sıvı yağın serbest kalması ile yağ hücreleri küçülerek büzüşür böylece vücudunuz arzu ettiğiniz forma girer.

Cilt Sıkılaştırma

Cildiniz yaşlanmaya başladığında, kolajen ve elastin liflerinin üretimi azalır bu da kırışıklıklara, ince çizgilere, cildinizin gevşeyip sarkmasına neden olur. Kolajen üretiminden sorumlu fibroblastlar, dermis olarak adlandırılan derinin derin tabakalarında bulunur ve cildin gergin ve formda olmasından sorumludur. TriPollar POSE™ evinizin rahatlığında doğal bir yolla "sıkı cilt" elde etmek için geliştirilmiş non-invaziv (cerrahi olmayan) güvenli bir yöntemdir. TriPollar POSE™, tüm cilt tipleri ve cilt formları için etkili bir cihazdır.

TriPollar POSE™, gebelik veya aşırı kilo kaybından ötürü meydana gelen sarkmalara karşı özellikle karın bölgesinde cilt esnekliğini geri yüklemek için mükemmel bir çözüm sunar. TriPollar POSE™, dermis tabakası içine odakladığı ısı enerjisi ile cildin sıkılaştırılması için gerekli kollajen üretimini tetikler. Uzun vadede, hedef bölgelerin ısıtılması sonucu fibroblast metabolizması tetiklenir ve yeni kolajen üretimi artarak, daha sıkı, pürüzsüz, daha konturlu bir vücut ortaya çıkar.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Vücut ve Cilt Bakımı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri