#3 Çok Satan Kadın Bakım Ürünleri

Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı - Beyaz

Ürün Kodu: 992588
3.535,00 TL

Önceki: 4.299,90 TL

%18 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Tripollar
Garantili

Ürün Bilgisi

Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı Kadın Bakım Ürünleri

 • Tripollar Pose Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit AzaltıcıTriPollar POSE anti-selülit cihazı, güzellik merkezleri ve klinikler tarafından cilt sıkılaştırma, selülit azaltma ve vücut şekillendirme uygulamaları için yaygın olarak kullanılan profesyonel TriPollar RF (Radio Frequency: Radyo Dalgaları) teknolojisinin evde kullanımı için adapte edilmiş modelidir.TriPollar RF yeni bir yöntemdir. Radyofrekans dalgaları ile acısız bir şekilde cildin gerilmesine ve 4 ayrı uç arasında enerji devamlı dolaşarak cilt hücrelerini ve onların içindeki su moleküllerini hareket haline geçirip onları sıkılaştırmaya yardımcı olur.Evde estetik uygulamalarının son teknoloji ürünü olan TriPollar POSE, ilk uygulamadan itibaren gözle görülebilir sonuçlar verebilir. Bu teknoloji sayesinde etkin bir şekilde cilt gevşeklikleri ve selülitler azalabilir ya da ortadan kalkabilir. TriPollar POSE, cildinizin görüntüsünü düzeltmek ve selülitten kurtulmak için evinizin konforunda uygulayabileceğiniz ideal bir çözüm olabilir. Tedavi cerrahi değildir, iğne ile enjeksiyon veya yağ emme işlemi gerektirmez. Uygulama kolay ve emniyetlidir. Herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir. TriPollar POSE anti-selülit cihazının erkek ve kadınlar tarafından her türlü cilt rengi ve cilt tipi için kullanılması uygundur.TriPollar POSE anti-selülit cihazının faydaları
  • TriPollar POSE, dünya genelinde binlerce profesyonel klinik tarafından kullanılan, 3. Jenerasyon RF teknolojisi içeren evde kullanım için geliştirilmiş bir cihazdır.
  • TriPollar POSE, daha ilk uygulamadan itibaren etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.
  • TriPollar POSE cihazı, vücut ölçülerinizi kalıcı biçimde küçültmenize yardımcı olur.
  • TriPollar POSE cihazının tavsiye edilen kullanımı sonucunda, daha pürüzssüz ve sıkı bir cilde ve sonuçta daha iyi bir siluete sahip olmanız mümkündür.
  • TriPollar POSE cihazı, kalçalarınızdaki şişik ve yumruların küçülmesine ve selülitlerinizin azalmasına yardımcı olur.
  • Kalça ve basenlerde, kol arkalarında ve alt bacakların arkasındaki inatçı yağ birikimlerinin yol açtığı selülitlerin azaltılmasına yardımcı olur.
  • TriPollar POSE cihazı ile vücudunuzun görünümünü siz kontrol edersiniz.
  • TriPollar POSE cihazı ile uygulama çok kolaydır ve kullanım sırasında hoş ve sıcak bir his verir.
  TriPollar POSE cihazı, vücudunuzun karşılaşabileceği çeşitli estetik problemlere karşı girişimsel olmayan etkili bir çözüm sağlayabilir. Haftada 2-3 kez sadece 20’şer dakikalık uygulama rejimi ile 6 ila 8 hafta sonucunda kendinizle gurur duyacağınız hızlı ve kalıcı cilt sıkılaştırma sonucunu elde edebilirsiniz.TriPollar POSE cihazı nasıl çalışır?TriPollar POSE tarafından üretilen radyo dalgaları sadece yüzeysel dokularda yapısal ve görsel değişiklikler yapmaz aynı zamanda daha derin cilt katmanlarındaki yağ dokularını da azaltabilir. Bu devrimsel sistem selülitin sadece belirtileri ile değil sorunun kaynağı ile ilgilenir.TriPollar POSE anti-selülit kiti ile birlikte verilenler; POSE cihazı (siyah ve beyaz 2 rengi mevcuttur), güç adaptörü, cilt hazırlık jeli (130 ml), kullanıcı manueli, tanıtım DVD’si, hızlı referans manueli ve 2 yıl garanti.
  UYGULAMA BÖLGESİUYGULAMA SÜRELERİ
  Karın20 dakika
  Bel15 dakika
  Basenler20 dakika
  Kalçalar25 dakika
  Ön/Arka Baldır (tek)15 dakika
  Kol (tek)10 dakika
  TriPollar POSE cihazı, profesyonel TriPollar RF teknolojisi ile donatılmıştır ve klinik olarak aşağıdaki konularda etkinliği görülebilir.
  • Cildi sıkılaştırmak ve forma sokmak
  • İnatçı yağ birikimlerini hedefleyerek beden ölçüsünü küçültmek
  Selülitleri azaltmak ve görünümünü iyileştirmekSonuçlar daha ilk uygulamadan sonra farkedilebilir! Bunu test etmek için basit bir ‘çimdik deneyi’ yapabilirsiniz. Uygulamayı yapacağınız bölgeyi uygulama öncesi ve sonrası çimdikleyin ve farkı izleyin. Selülit AzaltmaVücudumuzun düzgün cilt görünümü ve bakımı için selülitlerle mücadele etmenin sürekli bir uğraş olduğunu biliyoruz. Son klinik araştırmalar, 18 yaşın üzerindeki kadınların % 80'den fazlasının ne kadar az olursa olsun bir dereceye kadar selülitten muzdarip olduğunu göstermektedir. Her kadın selülitlerden kurtulmak için çeşitli tedavileri denemiştir.TriPollar POSE™, evinizin rahatlığında selülitlerinizi azaltmak için en yenilikçi, non-invaziv, klinik olarak kullanılan bir yöntemidir. Vücut Şekillendirme
  Arzu ettiğiniz vücuda sahip olmak için kitaplarda yazan her yöntemi denediniz: Diyet, egzersiz, iyi beslenme. Fakat hala bazı bölgelerde depolanmış olan yağlarınızdan kurtulamadınız!Şimdi TriPollar POSE™ ile, depolanmış yağlarınızı ve selülitlerinizi azaltabilir, arzu ettiğiniz sıkı ve düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz.TriPollar POSE™ evinizin konforunda düzgün ve sıkı bir karın ile kalça yaratmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş cerrahi olmayan bir yöntemdir. TriPollar teknolojisi inatçı yağ hücrelerine odaklanmış ısı enerjisi yayarak yağ hücrelerini parçalamaya ve sıvı yağın serbest kalmasına yardımcı olabilir. Sıvı yağın serbest kalması ile yağ hücreleri küçülerek büzüşür böylece vücudunuzun arzu ettiğiniz forma girmesine yardımcı olabilir. Cilt SıkılaştırmaCildiniz yaşlanmaya başladığında, kolajen ve elastin liflerinin üretimi azalır bu da kırışıklıklara, ince çizgilere, cildinizin gevşeyip sarkmasına neden olur. Kolajen üretiminden sorumlu fibroblastlar, dermis olarak adlandırılan derinin derin tabakalarında bulunur ve cildin gergin ve formda olmasından sorumludur. TriPollar POSE™ evinizin rahatlığında doğal bir yolla "sıkı cilt" elde etmek için geliştirilmiş non-invaziv (cerrahi olmayan) güvenli yöntemlerden biri olabilir. TriPollar POSE™, tüm cilt tipleri ve cilt formları için kullanılabilir bir cihazdır.TriPollar POSE™, gebelik veya aşırı kilo kaybından ötürü meydana gelen sarkmalara karşı özellikle karın bölgesinde cilt esnekliğini geri yüklemek için mükemmel bir çözüm sunabilir. TriPollar POSE™, dermis tabakası içine odakladığı ısı enerjisi ile cildin sıkılaştırılması için gerekli kollajen üretimini tetikliyebilir ve uzun vadede, hedef bölgelerin ısıtılması sonucu fibroblast metabolizması tetiklenir ve yeni kolajen üretimi artarak, daha sıkı, pürüzsüz, daha konturlu bir vücut ortaya çıkabilir.

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

axess 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

bonus 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

cardfinans 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

maximum 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

paraf 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

world 1225.47 TL x 3

Toplam: 3676.40 TL

630.41 TL x 6

Toplam: 3782.45

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: