Tripollar Pose Cilt Hazırlık Jeli

  • Tripollar Pose Cilt Hazırlık Jeli
#3 Çok Satan Vücut ve Cilt Bakımı Tripollar Cilt Hazırlık Jeli Vücut ve Cilt Bakımı
185,00 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %7 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 199,00 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 774615

Ürün Bilgisi

TriPollar Pose Cilt Hazırlık Jeli (120 ml)

Tripollar POSE Cilt Hazırlık Jeli, TriPollar POSE cihazınız ile cildinize yapacağınız sıkılaştırma ve kırışık azaltma uygulamasından maksimum verim elde edebilmeniz için özel olarak formüle edilmiştir. Jel cilt tabakasını korurken, hedeflenen cilt bölgesinin ideal terapi düzeyinde ısıtılmasını ve kolajen üretimi için gerekli olan TriPollar RF enerjisinin cildin derin katmanlarına ulaşmasına yardımcı olur. TriPollar Cilt Hazırlık Jelini terapi öncesinde cildinize uygulamanız gerekmektedir.

POSE™ Hazırlık Jeli İçeriği: İçeriğinde gliserin, Cera Alba, Karbomer, Glukonolakton, Esans (Parfüm), Sodyum Klorür, Sodyum Benzoat bulunmaktadır.

TriPollar™ POSE™ hazırlık jeli özellikle TriPollar™ POSE™ aleti ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Tedavi sırasında kullanılması gereken özel bir üründür. POSE™ hazırlık jeli, TriPollar enerjisinin dermis tabakasının derinlerine inmesini sağlarken, epidermisi aşırı ısınmaktan korur. Diğer jel türleri cildin yüzeyinin aşırı-ısınmasına neden olarak, enerjinin nüfuz etmesini engelleyip, tedavinin etkinliğini azaltarak, potansiyel olarak ciltte yanıklara neden olabilir.

TriPollar POSE™ klinik cilt yenileme kiti içerisinde sağlanan, ayrıca tek olarak da satılan POSE™ Hazırlık Jeli, 12-15 uygulamalık tam bir kür için yeterli olmalıdır. Tedavi edilecek bölgenin tamamı üzerine jeli ince, eşit bir tabaka halinde uygulamalısınız. İstenen sonuçları elde etmek için kalın bir jel tabakası uygulamaya gerek yoktur.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Vücut ve Cilt Bakımı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri