Tp-link Archer VR2600 Kablosuz Gigabit VDSL/ADSL Fiber Router

Hızlı Kargo
  • Tp-link Archer VR2600 Kablosuz Gigabit VDSL/ADSL Fiber Router
  • Tp-link Archer VR2600 Kablosuz Gigabit VDSL/ADSL Fiber Router
  • Tp-link Archer VR2600 Kablosuz Gigabit VDSL/ADSL Fiber Router
709,90KDV
Dahil
Kargo Bedava %27 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 969,05 TL
Tp-link Archer Vr2600 1733 Mbps Kablosuz Dual Band Gıgabıt Modem/router(fiber Destekli)

En Hızlı Wi-Fi için 4-Stream – Archer VR2600 2.4GHz (800Mbps) ve 5GHz (1733Mbps) bantları üzerinden en hızlı maksimum hıza ulaşır

Çok yönlü bağlanılırlık – DSL, EWAN ve USB portlarıyla birlikte Archer VR2600, DSL bağlantılarıyla, fiber/kablo girişi ile ve 3G/4G USB donanım aygıtlarıyla tamamen uyumludur

Aynı anda birden çok cihazı çalıştırma - Archer VR2600 birden fazla cihazı ayrı ayrı çalıştırmak yerine bir seferde hepsini MU-MIMO sayesinde 3 kat daha hızlı çalıştırır

Yavaşlama olmadan çoklu görev – Güçlü 1.4GHz çift çekirdekli işlemcisi aynı anda internette gezinmenizi, video izlemenizi ve oyun oynamanızı mümkün kılar

Maksimum yayılma aralığı – 4 adet çift bantlı sökülebilir yüksek performanslı antenleri, Hüzmeleme Teknolojisi ile birlikte maksimum her yöne kablosuz kapsama alanı sağlar

TP-LINK Tether uygulaması – TP-LINK Tether, iOS ve Android cihazlarınızdan router’ınıza erişmenin ve yönetmenin en kolay yoludur.

AC2600 Kablosuz Gigabit VDSL/ADSL Modem Router

MU-MIMO teknolojisi ile, Archer VR2600 aynı anda birden fazla cihaza hizmet verebilir. Archer VR2600 kullanılmayan kablosuz kapasitesini en iyi şekilde kullanarak tüm istemcilerin bekleme zamanını önemli ölçüde azaltır. Bu da her cihaz için 3 kat hızlı Wi-Fi demektir.
Çığır açan buluş MU-MIMO teknolojisi sayesinde, aynı anda gecikmesiz ve sıkıntısız 4K duraksız film izlemenin, görüntülü knuşmanın ve online oyunun tadını çıkarın.

Sektör lideri Wi-Fi hızına hem 2.4GHz hem de 5GHz bantlarında ulaşmak için, Archer VR2600 kablosuz kapasitesini arttıran çarpıcı 4-Stream teknolojisini kullanır. 800Mbps + 1733Mbps çift bantlı Wi-Fi en çok talep gören bant genişliği yoğun görevlerin bile kolaylıkla üstesinden gelir.

En son teknoloji olan VDSL2 teknolojisi, Archer VR2600’ın ADSL2+ dan beş kat daha hızlı olan etkileyici VDSL geniş bant hızını 100Mbps’ye kadar iletmesini sağlar. Archer VR2600, aynı anda hem DSL modem görevi görerek hem de kablosuz router görevi görerek bu iki cihazı tek bir cihazda birleştirir.Entegre edilmiş DSL portu VDSL2, ADSL2 ve ADSL de dahil olmak üzere bütün standart DSL bağlantılarını destekler.

Birden çok girişiyle Archer VR2600, internet bağlantınız için size çeşitli seçenekler sunar.Yedek olarak, bher iki USB portu da 3G/4G donanımlı aygıtları destekler. Ek olarak, WAN portu sayesinde Archer VR2600 Ethernet kablosu aracılığıyla kablolu ve fiber modem bağlantılarını gerçekleştirir.

Rakipsiz 1.4GHz çift çekirdekli işlemci, Archer VR2600’a yeni boyutta bir performans ve verimlilik sağlar ve herhangi bir yavaşlama olmaksızın kullanıcıların kalabalık ağınızda aynı anda internet gezinmesini, video izlemesini ve oyun oynamasını sağlar.

Dört adet yüksek performans harici antenleriyle Archer VR2600 eviniz için güçlü ve geniş kapsamlı bir ağ yaratır. Hüzmeleme teknolojisi , router’ın evin içinde sürekli yerini değiştirdiğiniz mobil cihazlar da dahil olmak üzere kablosuz cihazlara daha güçlü ve daha güvenilir bağlantılar sunmasına yardımcı olarak router’ın kapsama alanını daha da arttırır.

Archer VR2600 ‘ın iki USB 3.0 portu USB 2.0 ‘dan 10 kat daha hızlıdır ve şimşek hızında veri aktarımı sağlar. Harici sürücüleri portlara bağlayabilirsiniz ve sonrasında ağlarınız arasında kolayda dosya, fotoğraf, müzik ve video paylaşabilirsiniz.
Kablolu cihazlarınızın performanslarının en yüksek noktasına ulaşmasına yardım etmek için, router standart Ethernetten 10 kat daha hızlı işleyen dört adet Gigabit Ethernet portuyla donatılmıştır.

Anlaşılması ve kullanılması kolay web arayüzü ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer VR2600 ürününüzü bir dakika içinde kurabilirsiniz. Ayrıca Tether, Ebeveyn Kontrolleri ve Erişim Kontrolleri de dahil olmak üzere herhangi bir Android veya iOS cihazınızdan ağ ayarlarını yönetmenize olanak sağlar.

Yükleniyor...
709,90KDV
Dahil
Kargo Bedava %27 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 969,05 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim.
Router Kategorisinin Çok Satan Ürünleri