TP-Link TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER

Ürün Kodu: 969262
- GTIN: 6935364021870
1000TL ile 20000TL Arasındaki Siparişinize 24 Aya Varan Kredi Seçeneği
333,33 TL

Önceki: 336,90 TL

%1 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Transceiver

Ürün Bilgisi

TP-Link TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER Sunucu Aksesuarları

10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm Multi-mode, LC duplex connector,
Up to 300m distance

ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:6935364021870

Ürün Yorumları

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 6 Taksit
advantage 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

axess 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

bankkart 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

bonus 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

cardfinans 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

maximum 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

paraf 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

saglamkart 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

world 179.30 TL x 2

Toplam: 358.59 TL

120.58 TL x 3

Toplam: 361.73

91.32 TL x 4

Toplam: 365.29

62.30 TL x 6

Toplam: 373.78

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam:

TL x

Toplam:

TL x

Toplam: