TP-Link TXM431-LR MINIGBIC 10GBASE-LR SFP+LC TRNASCEIVER

Ürün Kodu: 969261
- GTIN: 6935364021887
511,20 TL

Önceki: 648,90 TL

%21 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Transceiver

Ürün Bilgisi

TP-Link TXM431-LR MINIGBIC 10GBASE-LR SFP+LC TRNASCEIVER Sunucu Aksesuarları

10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm Single-mode, LC duplex connector,
Up to 10km distance

ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:6935364021887

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

axess 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

bonus 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

cardfinans 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

maximum 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

paraf 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

world 177.22 TL x 3

Toplam: 531.65 TL

91.16 TL x 6

Toplam: 546.98

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: