TP-Link TXM431-LR MINIGBIC 10GBASE-LR SFP+LC TRNASCEIVER

Ürün Kodu: 969261
- GTIN: 6935364021887
1000TL ile 20000TL Arasındaki Siparişinize 24 Aya Varan Kredi Seçeneği
689,81 TL
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Transceiver

Ürün Bilgisi

TP-Link TXM431-LR MINIGBIC 10GBASE-LR SFP+LC TRNASCEIVER Sunucu Aksesuarları

10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm Single-mode, LC duplex connector,
Up to 10km distance

ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:6935364021887

Ürün Yorumları

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 6 Taksit
advantage 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

axess 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

bankkart 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

bonus 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

cardfinans 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

maximum 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

paraf 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

saglamkart 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

world 364.43 TL x 2

Toplam: 728.87 TL

245.08 TL x 3

Toplam: 735.25

185.62 TL x 4

Toplam: 742.48

126.62 TL x 6

Toplam: 759.74

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam:

TL x

Toplam:

TL x

Toplam: