• Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router
  • Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router
  • Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router
Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router

Tp-link TL-WR842ND 300Mbps Çok Fonksiyonlu Kablosuz N Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 432819)

Tp-link TL-WR842ND 300 Mbps N Kablosuz 4 Portlu 5 VPN Tunnels USB 2.0 port 2x5dBi Değiştirilebilir Antenli WPS Router

  • MIMO teknolojisine sahip 300Mbps kablosuz iletim hızı kesintisiz şekilde kararlı bir Kablosuz N deneyimi sunar
  • 4 SSID desteği ile aynı cihaz üzerinden birden fazla adı ve şifreleri birbirinden farklı kablosuz ağ yayını
  • Maksimum 5 adet noktadan noktaya VPN tünelleme desteği
  • Çok fonksiyonlu USB 2.0 port ile kablosuz yazıcı ve FTP sunucu desteği
  • Dahili medya sunucusu üzerinden Windows Media Player, PS3 ve X-BOX 360 ile müzik, video, resim vb. dosyaları paylaştırma olanağı.

Bu Ürün Ne Yapar? 300Mbps çok fonksiyonlu Kablosuz N Router TL-WR842ND yüksek hızlı akışkan bağlantısı ile HD medya yayımı, online oyunlar, Skype görüşmeleri, dosya transferleri gibi uygulama ve hizmetlerde yüksek performans garantisi sunar. USB harici diskinizi USB portuna takarak, ftp sunucusu, video/müzik/resim medya sunucusu oluşturabilir ve ağınızdaki tüm kullanıcıların paylaşımına sunabilirsiniz. Ayrıca usb yazıcınızı USB portuna takarak, tüm kullanıcıların erişebileceği kablosuz yazıcı sunucusu oluşturabilirsiniz. Çoklu SSID özelliği, birden fazla ağ ve şifreleme oluşturma imkanı sağlar ve VPN tüneli ile noktadan noktaya güvenli bağlantı kurulabilir. 300Mbps Kablosuz Bağlantı Hızı 300Mbps’ye kadar kablosuz bağlantı hızı ile, ev ve ofisde kesintisiz akışkan bir kablosuz ağ kurabilme imkanı sunar.
Çoklu SSID ile Kolay ve Güvenli Kablosuz Ağ TL-WR842ND, 4 SSID’ye kadar çoklu ağ kurabilme imkanı sağlar. Böylece arkadaş yada misafirler için farklı kablosuz ağlar ile birlikte farklı kablosuz şifreleme yapabilir ve ağları izole edebilirsiniz. Maksimum 5 adet IPSec bazlı VPN TL-WR842ND, kullanıcıların IPSec protokolüne bağlı olarak farklı şifreleme ve doğrulama algoritmaları (DES/3DES/AES) ve (MD5/SHA1) kullanarak 5 adet VPN tüneli kurmalarını sağlar. İnternetin olduğu heryerden evinize veya ofisinize güvenli bir bağlantı kurulmasını sağlar.

Çok Yönlü USB Paylaşımı WR842ND USB 2.0 portu kullanıcıların ağda dosya/veri paylaşmalarını ve ağ yazıcısı oluşturmalarını sağlar. Müzik, video ve resimlerinizi ağda kolayca paylaşıma açabilir ve yazıcınıza ağdaki tüm kullanıcıların erişebilmesini sağlayabilirsiniz.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları