• Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router
  • Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router
  • Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router
Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router

Tp-link TL-WR702N 150Mbps Kablosuz N Nano Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 412823)

Tp-link TL-WR702N 150 Mbps N Kablosuz AP/Client//Repeater/Bridge 1 WAN/LAN Portu USB İle Şarj Edilen Taşınabilir Nano Router

  • 150Mbps kablosuz bağlantı hızı video akışı, online oyunlar ve internet görüşmeleri gibi uygulamalar için idealdir
  • Ev ve seyahat için uygun tasarım
  • AP (varsayılan), Client, Router, Repeater ve Bridge mod desteği
  • Kolay esneklik sağlayan PC USB portu yada USB güç adaptörüyle kullanma imkanı

Bu Ürün Ne Yapar? TL-WR702N; tablet PC, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve diğer portatif cihazlarla birlikte kullanım için dizayn edilmiştir. USB güç adaptörü yada bilgisayardaki USB portu üzerinden güç alabilen cihaz 150Mbps'e kadar kablosuz veri aktarım hızları sunar. Cİhazın ergonomik dizaynı yolda ve seyahatta rahat taşıma ve kullanım imkanı sunar.

Portatif Tasarım Ev ve Seyahat'da Kullanım İçin İdeal TL-WR702N dünyanın en küçük ve kullanımı kolay routeridir. Örneğin seyahat eden biri basit bir şekilde otel odasındaki WAN kablosunu cihaza takarak anında kablosuz erişim noktası oluşturabilir.

Seyahatlarde Kullanıma Uygun Esnek Güç Kullanımı ve Tasarım TL-WR702N Micro USB güç adaptörü yada bilgisayardaki USB portu üzerinden güç alarak çalışabilir. Seyahatlerde cihaz USB portundan bilgisara takılarak kolayca kablosuz bağlantı paylaştırılabilir.

Çoklu Operasyon Modları TL-WR702N AP, Router, Bridge, Client ve Repeater gibi çoklu operasyon modlarını destekler. Böylece her ortam ve senaryoya uygun bir bağlantı kurulmasına olanak tanır.

Gelişmiş Güvenlik Kablosuz ağları güvenli şekilde koruyan WPA-PSK/WPA2-PSK şifreleme yöntemlerini destekler. Ayrıca ön-şifreleme özelliği ile varsayılan kablosuz SSID ve şifreleme sunarak kablosuz ağınızın daima güvenli olmasını sağlar.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları