TP-Link TL-WPA4230P KIT AV500 Passthrough Powerline WiFi Kit

Ürün Kodu: 811401
- GTIN: 6935364032951
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link TL-WPA4230PKIT AV500 Priz Girişli 300 Mbps Kablosuz Tak Kullan 3 LAN Portlu Powerline Set Powerline

  • Evin var olan elektrik kabloları üzerinden 500Mbps'ye kadar yüksek hız sunan HomePlug AV standartı gecikmesiz HD veya 3D video akışı ve online oyunlar için idealdir.
  • Evinizin ve ofisinizin önceden erişilmesi zor alanlarına doğru kablosuz bağlantıyı 300Mbps kadar genişletir.
  • Entegre edilmiş güç soketleri güç çıkışının boşa gitmemesini sağlar
  • Birden çok ethernet bağlantı noktaları Televizyonunuzun, oyun konsollarınızın ve ya bilgisayarınızın internete bağlanmasını sağlar
  • Tek dokunuşla süper menzil genişlemesi - Wi-Fi Clone butonu Wi-Fi yapılandırmanızı basitleştirir ve kusursuz birleşik ev ağı oluşumuna yardım eder

TP-LINK'in TL-WPA4230P KIT,AV500 Passthrough Powerline WiFi Kit ürünü evinizin var olan elektrik devresi yoluyla internet bağlantınızı evin her odasına kadar genişletir. TL-WPA4230P KIT ev ağınızdaki kusursuz dolaşımı farketmenizi kolaylaştıran ve otomatik olarak yönlendiricinizin kablosuz sinyalini genişleten Wi-Fi Clone butonunu barındırır. Dahası, TL-WPA4230P KIT'in sahip olduğu entegre edilmiş güç soketi ek bir cihazın veya güç parçasının adaptöre sanki duvar priziymiş gibi bağlanmasını sağlar.

Gelişmiş HomePlug AV teknolojisi ile, TL-WPA4230P, 300 metreye kadar uzunluğunu olan bir hat üzerinde 500Mbps'ye kadar istikrarlı ve yüksek hızlı veri aktarım hızı sağlar. Bilgisayarlardan, oyun konsollarından IPTV için olan set üstü cihazlarına, yazıcılara ve NAS sabit disklere kadar tüm ağ uyumlu cihazları bağlamak için mükemmel seçimdir.

300Mbps'ye kadar olan kablosuz hızıyla, var olan enerji hattınız yoluyla rahatlıkla WiFi ağınızı genişletebilirsiniz ve ev veya ofinizden başka bir alanda tüm WiFi etkin cihazlarınızla paylaşmak amacıyla kablosuz sinyal yayınlayabilirsiniz.

Wi-Fi Clone butonu ile, TL-WPA4230P KIT tek bir düğmeye basılarak yönlendiricinizin kablosuz ağ adını (SSID) ve parolasını otomatik olarak kopyalayabilir. Butona basıldıktan sonra, güç adaptörünü kablolu veya kablosuz erişim istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz ve tüm evinizdeki veya ofisinizdeki kusursuz ağın tadını çıkarabilirsiniz.

TL-WPA4230P, ek bir cihazın veya güç parçasının adaptöre sanki duvar priziymiş gibi bağlanmasını sağlayan entegre edilmiş güç soketi sunar. Böylece güç çıkışı boşa gitmez.

3 adet Ethernet bağlantı noktasıyla donatılmış olan TL-WPA4230P odadaki farklı cihazlara bağlanmanızı ve aynı zamanda kablolu ağları güvenceye almanızı mümkün kılar.

TP-LINK'in güç adaptörleri ile dakikalar içinde sorunsuz bir güç ağı kurabilirsiniz, sadece takın ve çalıştırın. Ayrıca adaptörlerin ''Pair'' butonu evinizin güç ağındaki birçok güç adaptörünün güvenliği ve yönetimi için kullanılabilir.

1. Internete bağlı bir adaptörü yakınlardaki elektrik prizine takın.
2. Ethernet kablosu veya Wi-Fi aracılığıyla ek adaptörleri
bilgisayarlara/laptoplara/Internet televizyonlarına veya başka ağ tabanlı cihazlara bağlayın - Ve başardınız!

* Önerilen: Ağ güvenliği ve veri şifrelemesi için ''pair' butonlarına basın.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.tp-link.com.tr

Ürün Yorumları