• Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü
  • Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü
  • Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü
Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü

Tp-link 150Mbps Kablosuz N TL-WN751ND PCI Anten / Ağ Adaptörü

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 367603)

Tp-link Tl-wn751nd 150mbps Wıreless N Pcı Adapter.atheros Chıpset 2.4ghz Anten / Ağ Adaptörü

  • 150Mbps'a varan kablosuz iletim hızı
  • 32-bit PCI arayüzü uyumlu
  • WPA/WPA2 şifrelemeleri ile gelişmiş güvenlik
  • Yardımcı yazılım ile kolay kurulum ve yönetim

Bu Ürün Ne Yapar? Kablosuz N PCI Adaptörü TL-WN751ND masaüstü PC'nize takılarak, PC'nin kablosuz ağa bağlanmasını ve yüksek hızda internete erişimini sağlar. 32-bit PCI Slot standardına uyumlu olan TL-WN751ND, standard PCI ağ kartlarına göre daha güvenilir ve daha fonksiyoneldir. Her İki Bandın En İyisi IEEE 802.11n standardına uyumlu TL-WN751ND geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 9x hız ve 4x menzilde kablosuz ağ kurabilir. 54M ürünlerle karşılaştırıldığında TL-WN751ND internette surf deneyimi, dosya paylaşımı ve video akışlarını seyretmede keyifli bir performans artışı sağlar. WPA / WPA2 Şifrelemeleri - Gelişmiş Güvenlik WI-FI bağlantısı için WEP şifreleme dış tehditlere karşı en güçlü ve güvenli şifreleme olmaktan çıkmıştır. TL-WN751ND WI-FI Alliance industry group tarafından WLAN güvenliği için geliştirilen son teknolojiler olan WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir. Hızlı Güvenli Kurulum TL-WN751ND'de WPA şifrelemeli bir kablosuz ağı kolayca kurabilmenizi sağlayan WI-FI Protected Setup™ (WPS) uyumlu QSS fonksiyonu bulunmaktadır. Bu kurulum normal güvenli kablosuz ağ kurulumundan hızlı olmakla kalmayıp kablosuz ağ şifrenizi hatırlamanız gerekmeyeceği için de daha zahmetsizce ayarlarınızı tamamlamanızı sağlamaktadır. Çıkarılabilir Anten TL-WN751ND çeşitli çalışma ortamlarına uyum sağlayacak şekilde çevrilebilen harici anteni ile dahili antenli cihazlardan daha yüksek performans göstermektedir. Çıkarılabilir anteni sayesinde farklı uygulamalar için tercih edeceğiniz diğer antenler ile mevcut anteni değiştirme imkanı da bulunmaktadır.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları