• Tp-link TL-WDN3800 600Mbps Kablosuz Dual Band PCI Express
  • Tp-link TL-WDN3800 600Mbps Kablosuz Dual Band PCI Express
Tp-link TL-WDN3800 600Mbps Kablosuz Dual Band PCI Express Tp-link TL-WDN3800 600Mbps Kablosuz Dual Band PCI Express

Tp-link TL-WDN3800 600Mbps Kablosuz Dual Band PCI Express

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 588598)

Tp-link Tl-wdn3800 N600 Wıreless Dual Band Adaptör Anten / Ağ Adaptörü

  • 2.4GHz ve 5GHz dual bant desteği ile yüksek performanslı; HD video yayımlama, dosya transferleri ve benzersiz online deneyim yaşama imkanı
  • 450Mbps'e kadar kablosuz hızı ile günümüzün en hızlı kablosuz ağını kurabilme
  • 3 adet Mimo antenleriyle kablosuz performansı ve stabilite artışı

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK 450Mbps Dual Bant Kablosuz N PCI Express Adaptörü TL-WN2581ND masaüstü PC'nize takılarak, PC'nin kablosuz ağa bağlanmasını ve yüksek hızda internete erişimini sağlar. IEEE 802.11n uyumlu adaptör 450Mbps'ye kadar kablosuz hız sağlayarak online oyunlar ve HD video akışları gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamarda mükemmel performans sağlar. Dual Band Dual Bant; aygıtların 2.4GHz ve 5GHz frekanslarının her ikisinide kullanabilmesine olanak tanıyan yeni bir kablosuz teknolojidir. İnternette sörf yaparken ve maillerinize bakarken 2.4GHz kullanabilir veya 5GHz ile HD filmleri seyredebilir ve yayımlayabilirsiniz. 5GHz'nin en büyük avantajı; 2.4GHz'nin aksine radyo sinyalleri ile çalışan diğer aygıtlarla frekans çakışması çok daha az olması ve daha stabil bir bağlantı sağlayabilmesidir .

450Mbps''ye Kadar Kablosuz N Hızları Adaptör, hem 2.4GHz hemde 5GHz bant desteği ile 450Mbps'ye kadar kablosuz hızlar sunar ve limitsiz kablosuz deneyimler yaşamanızı sağlar. WPA / WPA2 Şifrelemeleri - Gelişmiş Güvenlik WPA/WPA2 şifreleme standartları kablosuz ağınıza dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı güçlü koruma sağlar. Kolay Kurulum Ürün adım adım kurulum hakkında bilgi veren Kolay Kurulum Kılavuzu ve CD ile birlikte gelmektedir. Hiç deneyimi olmayan kullanıcılar bile CD'den kolayca kurulum yapabilirler.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları