Tp-link TL-WA850RE 300Mbps Evrensel WiFi Menzil Genişletici

Hızlı Kargo
  • Tp-link TL-WA850RE 300Mbps Evrensel WiFi Menzil Genişletici
  • Tp-link TL-WA850RE 300Mbps Evrensel WiFi Menzil Genişletici
  • Tp-link TL-WA850RE 300Mbps Evrensel WiFi Menzil Genişletici
69,15KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %13 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 79,06 TL

Temel Özellikler

  • Ürün Tipi: Wireless Adaptör
Tp-link TL-WA850RE 300 Mbps N Kablosuz Wall Plug 1RJ45 portlu Kolay Kurulumlu Evrensel
  • Küçük boyutu ile prize monte edilebilir tasarım
  • Menzil Genişletici tuşuna basarak kablosuz kapsama alanını kolaylıkla genişletme imkanı
  • Ethernet portu sayesinde sadece kablolu bağlantıya uyumlu TV, oyun konsolu ve benzer cihazları kablosuz ağa bağlama imkanı
  • Kademeli sinyal ışıkları, TL-WA850RE'nin menzili genişletilen router'dan aldığı sinyalin gücünü gösterir, optimum WiFi kapsama alanı için en iyi konumu bulmanıza yardımcı olur.

TP-LINK TL-WA850RE, ölü noktaları ortadan kaldırmak için mevcut kapsama alanını uygun bir şekilde genişletmek ve var olan bir kablosuz cihazın sinyalinin erişemediği noktalara kablosuz bağlantı sunmak için tasarlanmıştır. 300Mbps kablosuz N hızı, Menzil Genişletici düğmesi, küçük boyutu ve duvara monte edilebilme özelliği ile kablosuz bir ağın genişletilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dahası, TL-WA850RE’nin ethernet portu sadece kablolu bağlantıya uygun cihazları kablosuz ağa dahil etmek için kullanılabilir.

Ölü noktaları ortadan kaldırmak için kapsama alanını uygun bir şekilde genişletmek ve var olan bir kablosuz ağın sinyal gücünü artırmak için tasarlanmış olan TL-WA850RE, 300Mbps kablosuz N hızı ile, akıcı HD video ve online oyunlar için idealdir.

Cihazın küçük boyutu ve duvara monte edilebilmesi, onun esnek bir şekilde kullanımını ve taşınmasını kolaylaştırır. Dahası, TL-WA850RE'nin profil fonksiyonu daha önceki sinyali tekrarlanan kablosuz ağları hatırlar .

TL-WA850RE'nin tek Ethernet portu, Genişleticinin, Blu-ray® player’lar, oyun konsolları, DVR’lar ve İnternet TV’leri gibi sadece kablolu bağlantıya uygun cihazları kablosuz ağa dahil etmek üzere kullanılabilir.

5 kademeli sinyal ışığı, TL-WA850RE’nin var olan router’dan o an aldığı sinyalin gücünü gösterir. Bu sayede, menzil genişleticinin yerleştirileceği en uygun yerin saptanmasına yardım eder, böylece TL-WA850RE ile mevcut ağdan mümkün olan en iyi menzil ve performansın alınmasını sağlar.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.tp-link.com.tr

Yükleniyor...
69,15KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %13 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 79,06 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, 24 Ekim Pazartesi günü kargoya verelim.
Menzil Genişletici Kategorisinin Çok Satan Ürünleri