• Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici
  • Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici
  • Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici
Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici

Tp-link TL-WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 401001)

Tp-link TL-WA830RE 300MBPS Kablosuz N Menzil Genişletici  • 300Mbps kablosuz bağlantı hızı; HD video akışı, online oyunlar ve internet aramaları gibi uygulamalar için idealdir
  • 2 adet MIMO anteni ile kablosuz ölü noktaları ve duvarları aşmak artık daha kolay
  • Range Extender düğmesine basarak kolayca kablosuz ağınızı genişletebilirsiniz
  • Bütün 802.11b/g/n cihazlarıyla pürüzsüz çalışmaYardımcı yazılım ile hızlı ve zahmetsiz kurulum
  • Gelişmiş WPA/WPA2 şifrelemesi ile güçlü ağ koruması
  • Wi-Fi Multimedia (WMM) desteği ile kaliteli VoIP ve multimedya yayımı

Bu Ürün Ne Yapar?

WA830RE 300Mbps Kablosuz N Menzil Genişletici, mevcut kablosuz ağların sinyal kalitesini ve menzilini genişletir. Gelişmiş kablosuz N teknolojisi, geniş güvenlik seçenekleri ve uyumluluğuyla kablosuz ağınızı yüksek hızlarda kolayca genişletebilirsiniz.
Yüksek Kablosuz N Hızları & AlanGelişmiş MIMO teknolojisi ile birlikte WA830RE aynı anda iki anten ile sinyal alım ve verimi sağlayarak daha istikrarlı bir bağlantı sağlar. Oda duvarları gibi sinyalleri zayıflatan engellere karşı daha fazla dirençlidir ve G mod cihazlara göre duvar gibi engellerden daha rahat bir şekilde geçebilmektedir. Ağ bağlantı kopmaları ciddi oranda azalarak hem bağlantı kararlılığı hem de ortalama olarak tek antenli cihazlara göre daha fazla throughput artışı görülmektedir.

Mükemmel Kablosuz Alan Genişletici

WA830RE; varolan kablosuz ağları daha uzak mesafelere taşıyabilen yüksek performanslı bir alan genişletici olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş kablosuz N teknolojisi ile kablosuz sinyal kalitesi daha verimlidir ve normal bir kablolu ağın hızlarına ulaşabilmektedir. WA830RE aynı zamanda standart bir AP gibi çalışarak kablolu ağı kablosuz ağa çevirir.Tek tuşla bağlantıWA830RE; kullanıcıların Range Extender (Alan Genişletici) düğmesine 5 saniye kadar basarak güvenli veya güvenliksiz farketmeksizin, zahmetsizce varolan kablosuz ağları genişletebilmesini sağlar.
(Yukarıdaki örnekte sadece güvenliksiz bir kablosuz ağ gösterilmiştir.)WPA / WPA2 Şifrelemeleri-Gelişmiş GüvenlikWI-FI bağlantısı için WEP şifreleme dış tehditlere karşı en güçlü ve güvenli şifreleme olmaktan çıkmıştır. TP-LINK TL-WA830RE WI-FI Alliance industry group tarafından WLAN güvenliği için geliştirilen son teknolojiler olan WPA/WPA2 şifrelemelerini desteklemektedir.Kolay KurulumKolay Kurulum Yardımcısını içeren bir CD ile gelen cihazda sihirbaz size adım adım kurulumda, hatta kablosuz ağ ayarları ve güvenlik tanımları aşamalarında dahi özellikle deneyimsiz kullanıcılar için son derece faydalı olacak şekilde yol gösterecektir.

TP-LINK Hakkında

1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları