TP-Link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module*

Ürün Kodu: 1029043
- GTIN: 6935364030513
336,05 TL
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link TL-SM321A-2 Single Mode SFP module* Sunucu Aksesuarları

Özellik AdıDeğer
Performans
SFP alıcıverici türüFiber optik
Maksimum veri aktarım hızı1250 Mbit/s
ArayüzSFP
Tek modlu fiber (SMF) destekliEvet
Fiber optik bağlantıLC (UPC)
Fiber kablo çapı destekli9/125 µm
Maksimum transfer mesafesi10000 m
Tx dalga uzunluğu (maks)1550 nm
Rx dalga uzunluğu (maks)1310 nm
Ağ standartıIEEE 802.3z
Özellikler
Tak ve kullanEvet
Sertifikalar, uygunluk bildirimleriFCC, CE
Enerji yönetimi
Girdi voltajı3.3 V
Çevresel koşullar
Çalışma ısısı aralığı0 - 70 °C
Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius)-40 - 80 °C
Çalıştırma nem aralığı10 - 90%
Çalışmama nemi5 - 90%
Ağırlık & boyutlar
Genişlik55,4 mm
Derinlik12,9 mm
Yükseklik12,9 mm
Ambalajlama bilgisi
Ambalaj genişliği122,5 mm
Ambalaj derinliği81,5 mm
Ambalaj yüksekliği38,5 mm
Paket ağırlığı60 g

Ürün Yorumları

Axess
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 + 4 Taksit 56.01 TL 336.05 TL
3 + 4 Taksit 49.24 TL 344.67 TL
6 + 4 Taksit 35.37 TL 353.74 TL

WorldCard
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 + 4 Taksit 56.01 TL 336.05 TL
3 + 4 Taksit 49.31 TL 345.20 TL
6 + 4 Taksit 35.56 TL 355.61 TL

Maximum
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 + 3 Taksit 67.21 TL 336.05 TL
3 + 3 Taksit 57.53 TL 345.20 TL
6 + 3 Taksit 39.51 TL 355.61 TL

Bonus
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.30 TL 342.59 TL
3 Taksit 114.94 TL 344.81 TL
6 Taksit 58.96 TL 353.74 TL

CardFinans
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.42 TL 342.84 TL
3 Taksit 115.07 TL 345.20 TL
6 Taksit 59.27 TL 355.61 TL

Paraf
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.42 TL 342.84 TL
3 Taksit 113.72 TL 341.17 TL
6 Taksit 57.62 TL 345.73 TL

Denizbank
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.30 TL 342.59 TL
3 Taksit 114.94 TL 344.81 TL
6 Taksit 58.96 TL 353.74 TL

Ziraat Bankası
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.33 TL 342.66 TL
3 Taksit 115.01 TL 345.02 TL
6 Taksit 58.96 TL 353.74 TL

Kuveyt Türk
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.42 TL 342.84 TL
3 Taksit 115.07 TL 345.20 TL
6 Taksit 58.96 TL 353.74 TL

Albaraka Türk
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 172.51 TL 345.02 TL
3 Taksit 116.03 TL 348.09 TL
6 Taksit 59.90 TL 359.41 TL

Miles&Smiles
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.51 TL 343.01 TL
3 Taksit 115.13 TL 345.38 TL
6 Taksit 58.96 TL 353.74 TL

CardFinans Miles&Smiles
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL
2 Taksit 171.42 TL 342.84 TL
3 Taksit 115.07 TL 345.20 TL
6 Taksit 58.96 TL 353.74 TL

Diğer Banka
 Taksit TutarıToplam Tutar
Tek Çekim TL 336.05 TL