Tp-link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbps 4-Port Gigabit L2 Switch

Hızlı Kargo
  • Tp-link TL-SL3428 24-Port 10/100Mbps 4-Port Gigabit L2 Switch
904,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺8,90 %27 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.245,12 TL

Temel Özellikler

  • Port Sayısı: 24 Port
  • Network Hızı: 10/100/1000
Tp-link TL-SL3428 24 Port 10/100Mbps,4 Port Gigabit,Uplink Yönetilebilir
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Arabirim 24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 100/1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Sayısı Fanless
Boyutlar (W X D X H) 17.32*8.7*1.73 in.(440*220*44 mm)
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane 12.8Gbps
MAC Adres Tablosu
Packet Forwarding Rate 9.5Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
L2 Switch Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Güvenlik IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Switch; Power Cord; Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
H2 { margin-bottom: 0.21cm; }H2.ctl { font-family: "Lohit Hindi"; }P { margin-bottom: 0.21cm; }

Türkiye Kullanıcıları için (Türkçe Servis)

Telefon:
0 850 72 444 88
Ücret:
Arama yapılan operatöre ve operatör tarifelerine göre değişiklik göstermektedir.
E-Posta:
support.tr@tp-link.com
Servis Zamanı:
Haftanın 7 günü 09:00-21:00 saatleri arasında
Not:
TTNET ve Türk Telekom Kampanya Modemleri için her türlü kurulum, yazılım ve teknik servis desteği Sentim Bilişim tarafından sağlanmaktadır. 444 02 94 veya 444 80 20 Sentim Çağrı Merkezi'nden TTNET veya Türk Telekom kampanya modemleriniz hakkında destek alabilirsiniz.
Yükleniyor...
904,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺8,90 %27 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 1.245,12 TL
Bugün sipariş verin, 5 Aralık Pazartesi günü kargoya verelim.