• Tp-link TL-SG5428 JetStream 24-Port Gigabit 4 SFP'li Switch

Tp-link TL-SG5428 JetStream 24-Port Gigabit 4 SFP'li Switch

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 490530)

Tp-link TL-SG5428 24 Port Gigabit,L2 Yönetilebilir,4 SFP Slotlu Switch

  • ACL, 802.1X Kimlik Doğrulama, Port Güvenliği, IP Filtreleme, Storm control, DHCP Trafik Gözetleme, IP Source Guard and DoS
  • Defend özellikleri, güvenlik yapınızı güçlendirmenize yardımcı olur
  • L2/L3/L4 QoS ve IGMP ile ses ve video uygulamalarının optimizasyonu
  • SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet üzerinden çoklu yönetim desteği

Bu Ürün Ne Yapar? Çalışma grupları ve departmanlar için tasarlanmış olan TL-SG5428Etüm L2 yönetim özelliklerini içermektedir. Geniş ağlarda, ağın belirli bir ucundaki yüksek performans gerektiren çalışma grupları için kenar switch olarak veya daha ufak ölçekli ağlarda Fast Gigabit Ethernet switchlerin ve yüksek hızlı sunucuların bağlanacağı omurga switch olarak kullanılabilir. Dahası, TL-SG5428E 4 combo SFP slotuyla ağınıza çeşitlilik katmak üzere esneklik sağlar.

TP-LINK’in bu L2 yönetilebilir switchi gelişmiş güvenlik ve yönetim uygulamaları içermektedir. L2 to L4 Gelişmiş Erişim Kontrol Listesi (ACL) ve TP-LINK'in güçlü safeguard uygulaması omurgadan uç noktalara kadar ağınızı devamlı broadcast denemeleri, ARP ve DoS atakları gibi saldırılara karşı etkin şekilde korur. L2 to L4 QoS motoru veri akatarımını daha net ve hızlı yapabilmeniz için gelişmiş trafik yönetimi özellikleri sunar. Kolay yönetimli web arayüzü, CLI,SNMP ve RMON desteği ile daha kısa sürede zahmetsiz kurulum ve ayarlama sağlar. Uygun Maliyetli ve Gigabit Kapasiteli L2 Switch arayan çalışma grupları veya departmanlar için TL-SG5428E yönetilebilir switch ideal bir çözümdür. Kesintisiz Anahtarlama TP-LINK Tamamen Yönetilebilir L2 Switchi TL-SG5428E 56Gbps kapasiteli birleştirilmiş kesintisiz bant genişliği ile anahtarlama kapasitesi ve gigabit bağlantılar için kesintisiz bir çözüm sunar. 24 adet Gigabit portu ve 4 adet Gigabit STP slotu bulunmaktadır. TL-SG5428 belirgin bir şekilde ağınızın verimini arttırabilir. Virtual Stacking (Sanal Küme) IP Clustering ile 32 adet TL-SG5428E switchi tek bir IP adresi üzerinden coğrafi lokasyonlardan bağımsız olarak yönetebilirsiniz. Tek bir IP adresiyle tanımlanan cihazlardan oluşan stack (küme) tek bir cihaz gibi ayarlanabilir,monitor ve kontrol edilebilir. Kapsamlı Güvenlik Stratejisi Access Control List (Erişim Kontrol Listesi-ACL) ile L2-L4 bazında Kaynak ve Hedef MAC adresleri, IP adresleri, TCP/UDP portları veya VLAN ID'leri üzerinden tanımlanabilen kurallar listesi ile hassas ağ kaynaklarına erişim kontrolü sağlanabilir.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları