Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch

  • Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch
  • Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch
  • Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch
Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch Tp-link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch

Temel Özellikler

  • Port Sayısı: 8 Port
  • Network Hızı: 10/100
Tp-link Tl-sg2210p 8 Port Poe Smart + 2 Sfp Switch
544,90 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 SATIN AL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Bugün kargoya verelim.

Ürün Kodu: 707465

Ürün Bilgisi

Üretici Kodu: TL-SG2210P
Standartlar:IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Port Sayısı:8 Port
Veri Transfer Hızı:10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği:Var
SFP Port:Var
Yönetim:Yönetilebilir
Rackmount:Yok
Mac adres:8K
Ön bellek:512KB
Kablolama:10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
Veri transfer hızı:14.9Mpps
Fiber desteği:2 1000Mbps SFP Slots
Performans:20Gbps
Trafik Yönetimi:100~240VAC, 50/60Hz
Boyutlar:209 x 126 x 26mm
Arabirim:8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Sistem Gereksinimleri:Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Switch Kategorisinin Çok Satan Ürünleri