• Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch
  • Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch
  • Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch
Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch

Tp-link TL-SG2210P 10-port Gigabit PoE Smart Switch

518,00 TL

Önceki: 597,38 TL

%13 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 707465)

Tp-link TL-SG2210P 8 PORT 10/100/1000MBPS POE 2 SFP ÇELİK KASA Switch

8 Port Gigabit Masaüstü POE Switch,Çelik Kasa

ÖZELLİKDEĞER
Port Sayısı (Adet):8,0
Yönetim:Evet
PoE (802.3af) Desteği:VAR
Veri Transfer Hızı:10/100/1000
Satış Garanti Süresi (ay):36
EAN:6935364080259

Üretici Kodu: T1500G-10PS(TL-SG2210P)

Standartlar:IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Port Sayısı:8 Port
Veri Transfer Hızı:10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği:Var
SFP Port:Var
Yönetim:Yönetilebilir
Raf Tipi:Yok
Mac adres:8K
Ön bellek:512KB
Kablolama:10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kablo (Maksimum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above kablo (Maksimum 100m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF
Veri transfer hızı:14.9Mpps
Fiber desteği:2 1000Mbps SFP Slots
Performans:20Gbps
Trafik Yönetimi:100~240VAC, 50/60Hz
Boyutlar:209 x 126 x 26mm
Arabirim:8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 1000Mbps SFP Slots
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Sistem Gereksinimleri:Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

axess 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

bonus 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

cardfinans 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

maximum 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

paraf 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

world 180.44 TL x 3

Toplam: 541.31 TL

91.51 TL x 6

Toplam: 549.08

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: