TP-Link TL-SG1428PE 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+

Ürün Kodu: 1023675
- GTIN: 6935364072209
1.668,14 TL

Önceki: 1.731,90 TL

%4 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link TL-SG1428PE 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+ Switch

TL-SG1428PE 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x

IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Arabirim 26 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports

2 Gigabit SFP Ports

Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

1000BASE-X MMF, SMF

Fan Sayısı 2 Fans

Fiziksel Güvenlik Kilidi Yes

Güç Kaynağı 100-240V AC, 50/60 Hz

PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant

PoE+ Ports: 24 Ports

Power Supply: 250 W

Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 × 8.7 × 1.73 in (440 × 220 × 44 mm)

Montaj Rack Mountable

Maks. Güç Tüketimi 27 W (220/50Hz. no PD connected)

304.7 W (220/50Hz. with 250 W PD connected)

1039.03 BTU/h (with 250 W PD connected)

PERFORMANS

Anahtarlama Kapasitesi 56 Gbps

Paket Yönlendirme Hızı 41.7 Mbps

MAC Adres Tablosu 8K

Paket Buffer Belleği 4.1 Mbit

Jumbo Frame 9 KB

Ürün Yorumları

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 6 Taksit
advantage 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

axess 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

bonus 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

cardfinans 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

maximum 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

paraf 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

world 874.98 TL x 2

Toplam: 1749.97 TL

583.66 TL x 3

Toplam: 1750.98

444.87 TL x 4

Toplam: 1779.49

299.93 TL x 6

Toplam: 1799.57

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam:

TL x

Toplam:

TL x

Toplam: