TP-Link TL-SG1218MPE 16 Port Gigabt Poe +2SFP Swi*

Ürün Kodu: 997159
- MPN: TL-SG1218MPE
- GTIN: 6935364086923
73.77 TL x 24 Ay Kredi Seçeneği
1.353,84 TL

Önceki: 1.431,90 TL

%5 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link TL-SG1218MPE 16 Port Gigabt Poe +2SFP Swi* Switch

Standartlar:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Üretici Kodu:TL-SG1218MPE
Port Sayısı:16 Port
Veri Transfer Hızı:10/100/1000 (Gigabit)
POE Desteği:Var
SFP Port:Var
Yönetim:Yönetilebilir
Rackmount:Var
Mac adres:8K
Ön bellek:4.1 Mbit
Kablolama:10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Güç Gereksinimi:217.22 W
Boyutlar:440 × 180 × 44 mm

Ürün Yorumları

Fibabanka Alışveriş Kredisi

Fibabanka Alışveriş Kredisi
VadeTaksitTutar
3 Ay 471.90 TL 1415.71 TL
6 Ay 243.89 TL 1463.32 TL
12 Ay 130.14 TL 1561.62 TL
18 Ay 92.45 TL 1664.03 TL
24 Ay 73.77 TL 1770.48 TL

Vade ve taksit tutarları tek bir ürün üzerinden hesaplanmış olup sepetteki tutar üzerinden değişiklik gösterebilir.

Vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay, 3500TL ve altındaki cep telefonlarında 12 ay, 3500TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

Fibabanka Alışveriş Kredisi ile hakkında bilgi almak ve Sık Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayınız...

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 6 Taksit
advantage 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

axess 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

bankkart 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

bonus 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

cardfinans 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

maximum 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

paraf 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

saglamkart 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

world 711.89 TL x 2

Toplam: 1423.79 TL

478.75 TL x 3

Toplam: 1436.26

362.59 TL x 4

Toplam: 1450.38

247.35 TL x 6

Toplam: 1484.10

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam:

TL x

Toplam:

TL x

Toplam: