TP-Link 6700mAh TL-PBG6700 Vivid Serisi Ultra Küçük Powerbank

Ürün Kodu: 901991
- GTIN: 6935364095086
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link TL-PBG6700 6700mAh MOBİL GÜÇ DEPOSU (POWERBANK) Powerbank

Vivid Serisi 6700mAh Ultra Küçük Power Bank

TL-PBG6700

  • Ultra Kompakt Power Bank
  • Premium LG Batarya Hücresi
  • Yüksek Enerji Verimlilik Oranı
  • TP-LINK Akıllı Şarj Teknolojisi
  • Ultra Hızlı Şarj Etme Hızları
  • Geliştirilmiş Güvenlik Opsiyonları
  • Daha Fazla Uyumluluk

Çağrı Merkezi Desteği İçin:

Garanti Süresi:Daha Güçlü, Premium LG Batarya Hücresi

Batarya hücresi, power bank’in ana bileşenidir. Vivid serisi power bankler, Premium performans için Premium LG batarya hücrelerinden faydalanır: daha uzun ömür; Vivid serisi power bankler, batarya ömrünü maksimize etmeye yardım ederek bataryanın kendiliğinden tükenmesini önemli ölçüde önler. En orijinal kapasiteye 500 tam şarjdan sonra ulaşılabilir. Soğuk mevsimlerde güvenli gücü size sağlayan düşük sıcaklıkta kullanılabilir kapasite sunar; Vivid serisi power bankler, ultra küçük boyutlarında %30 daha fazla güç taşır ve daha yüksek güç yoğunluğu sağlar; diğer power bankler eski veya kalitesiz batarya hücreleri kullanan diğer power banklerin garantileyemediği daha güvenli kullanım.

Yüksek Enerji Verimlilik Oranı

Powered by TP-LINK'in birinci sınıf devre sistemi ve gelişmiş enerji teknolojileri ile güç sağlanan TL-PBG6700 ürününün birçok cihazı bir veya daha fazla kez şarj edebilmesi için, şarj etme sırasındaki enerji kaybını en aza indiriyoruz ve böylece en çok ihtiyacınız olduğu zamanlar için enerjiyi koruyoruz.

Daha Hızlı Şarj

Zamanınız çok değerlidir, şarj etme zamanını kısaltabilirsiniz.%65 daha hızlı şarj edebilen ve şarj etme zamanından %45 tasarruf eden ultra hızlı şarj eden power bank TL-PBG6700 ürününe TP-LINK Akıllı Şarj Teknolojisini uyguladık ve şarj etme hızını 5V/2.4A hızına kadar arttırdık. iPhone 6s Plus’ı full şarj etmek orijinal Apple şarj aletiyle 250 dakika sürerken, aynı cihazı TP-LINK Akıllı Şarj ile şarj etmek 150 dakika sürer.*

1.8x Yeniden Şarj Hızı

TL-PBG6700, 5V/2.4A ultra hızlı yeniden şarj hızını destekler. Diğer 5V/1A destekleyen 6700mAh power bankleri ile %0’dan tam kapasite şarja ulaşmak 4.5 saat sürerken, TL-PBG6700 ile %0’dan tam kapasiteye sadece 2.4 saatte ulaşabilirsiniz.*
*5V/2.4A güç kaynağı gereklidir ve tam yeniden şarj süresi mevcut duruma bağlı olarak değişiklik gösterebilir

Seyahatlerinizdeki En İyi Yardımcınız

Siyah ve altın renkli yumuşak tutumlu polimer kaplama kasası ile bu hafif ve küçük power bank ellerinize rahatça sığabilecek bir tasarıma sahiptir ve tarzınızla uyum sağlar.

Önce Güvenlik

Konu güvenlik olduğu zaman tehlikeye atmak söz konusu değildir. Vivid serisi power bankler, sahip olduğu kısa devre, aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı şarj, aşırı deşarj ve aşırı ısınma gibi en son güvenlik özellikleri ile cihazınızı korur, güvenilir güç kaynağı garantisi sunar.

Daha Fazla Uyumluluk

iOS, Android, Windows işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla ve tablet gibi büyük bataryalı cihazlardan, akıllı giyilebilir cihazlar gibi küçük bataryalı küçük aletlere kadar çoğuUSB üzerinden şarj edilebilen cihazlar ile uyumludur.

TP-LINK Hakkında

TP LINK 120’yi aşkın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile beraber dünyanın 1 numaralı kablosuz ağ üreticisidir Güçlü ARGE’si, verimli ve sıkı yönetimi ile beraber, tüm dünya çapındaki kullanıcılar için, ADSL, Routers, IP Kameralar, Powerline Adatörler, Pirint Sunucular, Medya Çeviriciler ve Ağ sunucuları ile beraber ödül kazanan ürünler üretmeye devam etmektedir.

Milyonlarca kullanıcının vermiş olduğu güvenle, TP LINK rekabetçi ağ markalarının içinde ağ ürünleri üreterek dünyada ilk 3 sıraya girmeyi hedefleyen ve dünya pazarında değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ağ ürünlerini dünya pazarına sunmaya devam etmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.tp-link.com.tr

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kapasite 6700mAh
Giriş DC 5V/2.4A
Çıkış DC 5V/2.4A
Arayüz 1 Adet Mikro USB Port
1 Adet USB 2.0 Port
4-kademeli güç seviyesi veya şarj durumu göstergesi
Buton Güç seviyesini görüntülemek için 1 adet buton
Uyumluluk iOS, Android, Windows işletim sistemine sahip akıllı cihazlar ve diğer çoğu USB-şarjlı cihazlar
Boyut 1.7 x 0.9 x 3.8 in.
(44.9 x 24.9 x 97.0 mm)
Ağırlık 140g
Paket İçerikleri TP-LINK Vivid Serisi 6700mAh Power Bank TL-PBG6700
Mikro USB Kablo
Kullanım Kılavuzu

Ürün Yorumları