TP-Link TL-ER604W SafeStream Kablosuz N Gigabit VPN Router

Ürün Kodu: 601626
- GTIN: 6935364041212
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link TL-ER604W Kablosuz Gigabit N Broadband VPN Router Router

  • 1 * Gigabit WAN portu, 3 * Gigabit LAN portu ve 1 * Gigabit WAN/LAN portu
  • Eşzamanlı 30 IPsec, 8 PPTP ve 8 L2TP VPN tüneller ile birlikte IPsec/PPTP/L2TP VPN protokollerini destekler
  • Bağlı cihazların internet üzerindeki hareketlerini yönetmek için IM/P2P uygulamalar ile tek tıklamayla kısıtlama yapılabilir
  • 300Mbps kablosuz N hızı harika bir yüksek hızlı ağ bağlantısı deneyimi sağlar
  • Çoklu SSID ve konuk ağ kolay ve güvenli kablosuz paylaşımını garantiye alır
  • Profesyonel 4KV yıldırım koruması yatırımlarınızı mümkün olabildiği kadar korur

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK TL-ER604W SafeStream Kablosuz N Gigabit Broadband VPN Router kablosuz N hızını ve tüm portlarında gigabit kablolu bağlantı hızlarını destekler. Bütünleşik çoklu VPN protokolleri, yüksek güvenlikli ve yüksek performanslı VPN olanakları, genel merkezler veya uzak ofislere uygun maliyetli güvenli uzak bağlantılar kurma ihtiyacı olan şubeler için ideal bir seçimdir. Ayrıca, donanım bazlı Wi-Fi Açma/Kapama düğmesi, Konuk Ağ Erişimi, App Kontrol ve PPPoE Server fonksiyonlarını içeren çeşitli kullanışlı özellikleri ile birlikte, TL-ER604W ev veya küçük ofisi olan kullanıcılar için ağ çözümünde idealdir. Yüksek VPN Performansı TL-ER604W Client/Server modlarında IPsec, PPTP ve L2TP'yi kapsayan çoklu VPN protokollerini destekler, aynı zamanda trafik geçirgenliği sağlar. Dahili donanım bazlı VPN engine özelliği 30'a kadar LAN-to-LAN/Client-to-LAN IPsec VPN bağlantılarını destekler ve yönetilebilmenize olanak tanır. Gelişmiş VPN özelliklerini içerir: DES/3DES/AES128/AES192/AES256 şifreleme, MD5/SHA1 kimlik doğrulama, Manuel/IKE anahtar yönetimi ve Main/Aggressive negotiation modları. Yetenekli Yüksek Hızlı Bağlanabilirlik 300Mbps 802.11n kablosuz ve 5 Gigabit portları ile hıza ihtiyacı olan yoğun bant genişliği yoğun kullanıcılar için, kesintisiz konferans görüşmeleri, HD video yayını veya online oyunlar gibi eğlence veya işte yoğun bant genişliği ihtiyacı için TL-ER604W ideal bir seçimdir. Zengin Güvenlik Özellikleri Dış tehditlere karşı savunma için TL-ER604W TCP/USP/ICMP Flooding, TCP Scanning, Ping of Death ve diğer tehditlere bağlı Denial of Service (DoS) ataklarını tespit edebilir ve bloklayabilmeniz için otomatik koruma özelliğini desteklemektedir. İçinde bulunulan ağın daha iyi yönetimi için, TL-ER604W belirli web sitelerine ve IM/P2P uygulamalarında sadece tek tıklama ile bloklamak için kural tanımlayabilmenize ve FTP, HTTP ve SMTP gibi kullanılan belirli servislere kullanıcıların erişimini yönetebilmenize olanak tanır. Elverişlilik ve Güvenlik için Bölümlendirmiş Kablosuz Ağ TL-ER604W çoklu ağ ve konuk ağ özelliklerini destekler. 8'e kadar destekli çoklu SSID ile, TL-ER604W farklı birimler veya kullanıcı grupları için ayrı ayrı kablosuz ağ kurabilmenizi sağlar. Konuk Ağ hassas şirket bilgilerini potansiyel veya aynı ağ içinde erişimini sağlamamak şartıyla kullanıcılara ve iş ortaklarına Internet erişimi için bireysel olarak güvenliği sağlanmış kablosuz ağ sunabilirsiniz. Güvenlik İstekli Kurumsal Yatırımlar Cihazlarınızı elektrik dalgalanmalarına karşı koruma sağlayarak elektrik ekipmanlarının içine nüfuz etmesini önler ve yeryüzüne zararsız bir şekilde deşarj olmasını sağlayan profesyonel yıldırım koruma teknolojisine sahiptir. Bu router iyi topraklanmış bağlantı koşullarında 4KV’e kadar yıldırımdan zarar görmesini engellemek için tasarlanmıştır. Bu özellik, alt yapı yatırımlarını Doğa Ana’nın gazabından mümkün olduğunca koruma altına alınmasını sağlar.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları