• Tp-link 2.4GHz 12dBi Dış Mekan TL-ANT2412D Yönsüz Anten
  • Tp-link 2.4GHz 12dBi Dış Mekan TL-ANT2412D Yönsüz Anten
Tp-link 2.4GHz 12dBi Dış Mekan TL-ANT2412D Yönsüz Anten Tp-link 2.4GHz 12dBi Dış Mekan TL-ANT2412D Yönsüz Anten

Tp-link 2.4GHz 12dBi Dış Mekan TL-ANT2412D Yönsüz Anten

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 257761)

Tp-link Anten Tl-ant2412d 12 Dbi Diş Ort Çok Yönlü Anten / Ağ Adaptörü

  • 12dBi yönsüz çalışma, kablosuz kapsamını oldukça genişletir
  • N dişi konnektör, çoğu kablosuz ekipmanla uyumludur
  • Hava koşullarına dayanıklı tasarım, bütün hava koşulları için uygun
  • Çeşitli ortamlar için kolay kuruluma izin veren montaj kitleri sağlanır

Bu Ürün Ne Yapar? Dış Mekan Yönsüz Anteni TL-ANT2412D, 2.4-2.5 GHz bandında çalışır ve kablosuz menzilini oldukça genişleten 12dBi yönlü çalışma sağlar ve çok daha iyi bir kablosuz performans sunar. Anten, çoğu kablosuz ekipmanla daha geniş bir uyumluluğu garanti eden N dişi konnektörü sağlar. Ayrıca, hava şartlarına dayanıklı tasarımı, çeşitli zorlu dış mekan çözümünde normal çalışabilmesini garanti eder.
Dış Mekan Yönsüz Anteni, bir Access Point veya bir Bridge’den güçlü çok yönlü bir sinyali alarak, 360 derece güçlü yükseltilmiş bir sinyal yayar. Kablosuz ağınızı entegre etmek istediğiniz birden fazla yere veya binaya sahipseniz, Access Point’inizle binalar arasına TL-ANT2412D’yi basitçe yerleştirin. Binanın tepesine yerleştirildiğinde daha etkilidir. Kullanımı Kolay TL-ANT2412D’nin kurulumu basit ve düzdür. Taşınabilir harici antenlerle, piyasadaki çoğu kablosuz cihaz (Access Points, Routers, Bridges ve Network Adapters) ile uyumludur.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları

En Çok Satan Anten / Ağ Adaptörü Modelleri