• TP-Link TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi Indoor Yönsüz Anten

TP-Link TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi Indoor Yönsüz Anten

Ürün Kodu: 536162
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link Anten Tl-ant2408cl 8 Dbi Omnı Dırectıonal Anten / Ağ Adaptörü

  • Kurulumu çok kolay, yazılım gerektirmez
  • 8dBi yönsüz çalışma, sinyalinizi daha uzun menziller için güçlendirir
  • RP-SMA Dişi konnektör, RP-SMA Erkek konnektörlü cihaz ile çalışır

Bu Ürün Ne Yapar? İç mekan yönsüz anteni TL-ANT2408CL, 2.4-2.5GHz bandında çalışır ve kablosuz menzilini oldukça genişleten 8dBi yönlü çalışma sağlar ve çok daha iyi bir kablosuz performans sunar. Anten, çoğu kablosuz ekipmanla daha geniş bir uyumluluğu garanti eden RP-SMA dişi konnektörü sağlar.
Wifi anteninizi TL-ANT2408CL ile değiştirmek, wifi sinyalinizin menzilini ve gücünü önemli ölçüde artırır. Bu kaliteli yönsüz anten, router’ınız ve acces point’iniz ile standart olarak gelen antenle doğrudan değiştirilir. Yönsüz olması nedeniyle, yön vermek gerekmez – wifi’yi bütün yönlerden alır ve gönderir. Kullanımı Kolay Kurulumu çok kolay – sadece cihazın fabrika antenini sökün ve bizim yükseltici antenimizi takın, sinyalin kapsamı ve kararlılığında hemen bir artış göreceksiniz. Lütfen sinyal gücündeki artışın çoğunlukla sizin router veya adaptörünüze bağlı olduğuna dikkat edin; antenin değiştirilmesi buna yardım eder, ancak modem veya adaptörünüzün sahip olmadığı bir seviyede sinyal alınamaz veya iletilemez.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları