Tp-link TD-W9980 N600 Kablosuz Gigabit VDSL2/ADSL2+ DSL Modem

  • Tp-link TD-W9980 N600 Kablosuz Gigabit VDSL2/ADSL2+ DSL Modem
  • Tp-link TD-W9980 N600 Kablosuz Gigabit VDSL2/ADSL2+ DSL Modem
  • Tp-link TD-W9980 N600 Kablosuz Gigabit VDSL2/ADSL2+ DSL Modem
246,48KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90

Temel Özellikler

  • Ürün Tipi: Kablosuz
  • Port Sayısı: 4 Port
  • Özellik: Modem & Router
Tp-link TD-W9980 N600 Kablosuz Dual Band Gigabit VDSL2/ADSL2+ Modem Router
  • VDSL2 üzerinden 100Mbps'e kadar genişbant hızları destekler ve geriye dönük ADSL altyapısı ile uyumludur
  • 600Mbps toplam kullanılabilir bant genişliği için eş zamanlı 2.4Ghz 300Mbps ve 5Ghz 300Mbps bağlantı desteği
  • Çok yönlü bağlanılabilirlik: Çoklu Internet bağlantı tipleri için VDSL/ADSL veya Ethernet WAN
  • Depolama Paylaşımı, Yazıcı Paylaşımı, FTP Sunucu ve Medya Sunucu için 2 USB portu

En yeni ITU-T G.993.2 VDSL2 standardı ile birlikte 100Mbps'e varan indirme hızlarını destekleyen TD-W9980 N600 Dual Band Gigabit VDSL2/ADSL2+ Modem Router geriye dönük olarak da ADSL ile uyumludur. Kristal berraklığındaki 5GHz band üzerinden 300Mbps kablosuz bağlantı hızları veya 2.4GHz band üzerinden 300Mbps kablosuz bağlantı hızları sunar. TD-W9980 kullanıcılar için kusursuz HD akışı, online oyunlar ve diğer bant genişliği yoğun uygulamalar için üstün seçimdir. Tüm gigabit bağlantı noktaları, kullanıcıların yüksek hızda internet bağlantılarına erişmesine ve belirgin 300Mbps kablosuz hız ile veya 4 gigabit LAN bağlantı noktalarından herhangi birini kullanarak bağlantıyı kablosuz olarak paylaşmasına izin verir. 2 adet çok fonksiyonlu USB bağlantı noktası ile, kullanıcılar yazıcıları, dosyaları ve medyaları yerel ağda veya internette paylaşabilir. Daha fazlası, bu cihaz kullanıcılara kendilerine uygun yöntemle internete erişme esnekliği sağlayan iki farklı bağlantı türünü sağlar: VDSL/ADSL, veya Ethernet WAN.

TD-W9980, VDSL2 ile 100Mbps'e kadar süper hızlı genişbant hızlarını desteklerken, aynı zamanda geriye dönük ADSL2+/ADSL2/ADSL tekno-lojisi ile de uyumludur. Yüksek çözünürlükte televizyon yayınları (HDTV), çevrimiçi oyunlar, veri, video, ses gibi geniş yelpazeli üçlü oynatma ser-vislerinin keyfini sürmeniz için süper hızlı bir seçimdir. Dahası, TD-W9980 ile saniyeler içinde büyük boyutlu dosyaları ve filmleri indirebilirsiniz.

Eşzamanlı çift bant aynı anda birden fazla bant genişliğine ihtiyaç duyduğunuz anda iki ayrı ağın esnekliğini sunar. 2.4Ghz bandından e-posta gönderme veya web tarama gibi basit işlemler yürütülürken, 5Ghz bandın-dan online oyunlar veya HD video yayınları gibi yoğun bant genişliğine ihtiyaç duyan işlemler yürütülür. Üstelik bunların hepsini aynı anda gerçekleştirilebilir...

Yüksek kalitedeki anten teknolojisi ile birleştirilmiş 5GHz bandında 3 harici 5dBi anten, 2.4GHz bandında 3 dahili anten daha uzak mesafelerde yüksek hızlı bağlantıların sürekliliğini sağlar. Büyük ev veya ofisinizin herhangi bir yerinden harika kablosuz kapsama alanı ve güvenilir bağlantı sunar.

Çok fonksiyonlu iki adet USB 2.0 portu ile yazıcılarınıza, dosyalarınıza ve medyalarınıza yerel ağdaki farklı cihazlar-dan veya FTP sunucu aracılığıyla evinizden uzaktayken kolaylıkla erişebilirsiniz. Bağlandığınız anda tüm kaynak-larınızı nerede olursanız olun kullanabilirsiniz.

Bir Gigabit LAN/WAN portu ve üç Gigabit LAN portları, özellikle iş veya eğlence için bant genişliğine ihtiyaç duyduğunuz anda Ethernet kablolarından hızlı ve güvenilir bağlantı için TD-W9980 ideal bir seçimdir.

TD-W9980, değiştirilebilir LAN/WAN portu sayesinde VDSL/ADSL veya kablo ve fiber modem kullanarak VDSL/ADSL veya Ethernet WAN bağlantıları (EWAN) arasında esnek bir bağlantı sunar. Eşsiz özellikleri sayesinde fiber veya kablo bağlantısına ihtiyacınız olduğu anda kolaylıkla değiştirmenizi sağlar.

Bu cihaz yeni nesil internetin kurucusu niteliğindeki ve yeni hizmetlerin yayılma aralığına olanak sağlayan ve kullanıcıların deneyimlerini geliştiren IPv6'yı destekler.

Aynı anda 10 Ipsec VPN tüneline kadar destekleme yeteneği, TD-W9980 kullanıcılarına, kendi yerel ağlarından dosyalara erişebilmesi veya çalışabilmesi için esneklik sağlar. Bu da kullanıcıların ağ güvenliğini garanti altına alır ve evde veya uzaktayken ağa erişim avantajlarından faydalanmalarını sağlar ve sanal özel ağ kurulumu sağlar.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.tp-link.com.tr

Yükleniyor...
246,48KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
DSL Modem Kategorisinin Çok Satan Ürünleri