• Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router
  • Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router
  • Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router
Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router

Tp-link TD-8817 ADSL2+ Ethernet/USB Modem Router

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 200730)

Tp-link TD-8817 Kablolu Ethernet/USB Firewall destekli QoS ADSL2+ Router Modem

  • ADSL Servisi üzerinden İnternet Erişimi ve kablolu Network paylaşımı
  • En son ADSL standartları, 24Mbps'ye kadar süper hızla karşıdan veri indirme
  • Dahili Güvenlik Duvarı ile İnternet ataklarından korunma
  • Kullanıcıların ve uygulamaların farklı ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli QoS ilkeleri

Bu Ürün Ne Yapar? ADSL2+ Ethernet Modem Router TD-8817 yüksek performanslı ADSL2+ standartıyla ev ve iş yerleri için güvenilir ve ekonomik çözüm sağlar. Yüksek hızlı DSL modem ve tek portlu NAT Router özelliklerini tek bir aygıtta barındırır. TD-8817 ile güvenli ve yüksek hızlı bir ağ kurarak kolaylıkla dosya, müzik, fotoğraf, yazıcı vb. bileşenleri bir çok bilgisayar ile paylaştırabilirsiniz.
İkisi Bir Arada Tek Aygıtta Yüksek hızlı DSL modem ve tek portlu 10/100 Mbps NAT Router özelliklerini tek bir aygıtta barındırır. Ayrı bir Router cihazı satın almaya gerek kalmadan yüksek hızlı interneti kullanmayı ve paylaştırmayı sağlar. Böylece sizi hem ekstra ürün hemde gider maliyetinden kurtarır.Yüksek Hızlı İnternet DSL bağlantısı sayesinde internet daima açık ve bağlıdır. En son ADSL/ADSL2/ADSL2+ standartlarını destekleyerek, 24Mbps'ye kadar yüksek hızda internet ve daha uzak mesafelerden servis sağlayıcınıza erişim olanağı sağlar.Gelişmiş Ağ Güvenliği TD-8817 NAT güvenlik duvarı ile olası internet ataklarını engeller. Ekstra güvenlik için MAC, IP adres ve domain tabanlı erişim yönetimi sağlar, böylece ebeveyn ve network yöneticilerin çoçuklar veya çalışanlar için erişim kısıtlamasına olanak sağlar.QOS Tümleşik QOS sayesinde İnternet trafiğine öncelik atayabilir, IPTV, video yayınları ve online oyunlarlar gibi bantgenişliği oranı yüksek olan servis ve uygulamarda yüksek performans alabilirsiniz. Böylece kullanıcılar diğer trafik akışlarından etkilenmeden pürüzsüz internet deneyimi yaşayabilirler.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları