Tp-link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Smart Switch

Hızlı Kargo
  • Tp-link T1700G-28TQ JetStream 24-Port Gigabit Smart Switch
1.849,67KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90 %17 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 2.216,47 TL

Temel Özellikler

  • Port Sayısı: 24 Port
  • Network Hızı: 10/100/1000
Tp-link T1700g-28tq 24 Port Gibabit,4 Sfp Slotlu Smart
Gerçek fiziksel yığınlama yüksek, ölçeklenebilirlik ve verimli
yedeklilik için 6 birime kadar ve 40Gbps çift yönlü bant genişliğini
destekler
Yığınlama ve / veya uyduya çıkış hattı için 10G SFP+ portları,
tıkanıklığı hafifletmek ve pürüzsüz data iletimi için yüksek bant
genişliği uygulamalarına destek sağlar 
L+ özelliği, Statik Yönlendirme ağ kaynaklarının daha verimli
kullanılması için dahili trafiği yönlendirmeye yardımcı olur
Gelişmiş güvenlik özellikleri IP-MAC-Port bağlama, ACL, port güvenliği,
DoS koruması, fırtına kontrolü, DHCP gözetleme, 802.1X VE Radius
yetkilendirmesini içerir
IPv6 desteği çift IPv4/IPv6 yığınlaması, MLD gözetleme ve IPv6 komşu
algılama sağlar
WEB/CLI yönetilen modları, SNMP, RMON ve çift görüntü gelişmiş yönetim
sunar
Physical Stacking
Up to 6 units Physical Stacking
Up to 40Gbps bi-directional stacking bandwidth
Ring Stacking for Link Redundancy
Distributed Link Aggregation
L2 and L2+ Features
Static Routing
Link Aggregation Control Protocol (LACP)
802.1Q/MAC/Protocol VLAN
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping
Security Strategies
Port Security
Access Control List (L2~L4 ACL)
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
802.1x and Radius Authentication
SSL and SSH encryptions
Strom Control
Dos Defend
Quality of Service
8 priority queues
802.1P/DSCP QoS
Rate Limit
Voice VLAN
Management
Web-based GUI
Command Line Interface (through Telnet)
SNMP v1/v2c/v3
RMON (1, 2, 3, 9 group)
IPv6 Management
Dual Image
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE
802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Arabirim 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
4 fixed 10G SFP+ Slots
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum
100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Fan Sayısı Fanless
Güç Kaynağı 100-240V, 50/60Hz
Güç Tüketimi 21.8W
Ağırlık 2.8kg
Boyutlar ( W X D X H ) 17.32 * 7.1 * 1.73 in. (440 * 180 * 44 mm)
FİZİKSEL KÜMELEME
SFP+ Alıcı-Verici ve Direct Attach Copper (DAC) Kablolar Takılabilir
TXM431-SR
TXM432-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Maks. Kurulabilir Stacking Port Sayısı 2 SFP+
Stack Başına Birim Sayısı Up to 6 units
Stacking Speed (Port Başına) 20Gbps (Full-Duplex)
PERFORMANS
Anahtarlama Kapasitesi Up to 128Gbps for a standalone switch
Paket Yönlendirme Hızı Up to 95.2Mpps for a standalone switch
MAC Adres Tablosu 16K
Paket Buffer Belleği 1.5MB
Jumbo Frame 9KB
Statik Rota Sayısı 32 IPv4
IP Arabirim Sayısı 16
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS*
Voice VLAN
L2 ve L2+ Özellikleri Static Routing
DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per
group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and
destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL*
Güvenlik AAA*
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
*These features will be supported in a future firmware release.
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği T1700G-28TQ
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7,
Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing
ÖZELLİKDEĞER
Port Sayısı (Adet):24,0
Yönetim:Web
Veri Transfer Hızı:10/100/1000
Satış Garanti Süresi (ay):36
Yükleniyor...
1.849,67KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90 %17 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 2.216,47 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Bugün kargoya verelim.
Switch Kategorisinin Çok Satan Ürünleri