Tp-link TL-PA4016PKIT AV500 Powerline Passthrough Başlangıç Kit

Hızlı Kargo
  • Tp-link TL-PA4016PKIT AV500 Powerline Passthrough Başlangıç Kit
143,46KDV
Dahil
Kargo Bedava %35 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 219,87 TL
Tp-link TL-PA4016PKIT 500Mbps AV500 Kablosuz POWERLINE GENİŞLETİCİ

Bu Ürün Ne Yapar

TL-PA4016P KIT, yeni kablo veya delme gerektirmeden var olan güç hattınızı yüksek hızlı bir ağa dönüştürür. Yapılandırma gerektirmez, adaptörünüzü prize takın ve anında ağ altyapısı oluşturun. Ayrıca, TL-PA4010P, diğer kullanımlar için entegre edilmiş bir güç soketine sahiptir. Evinizin elektrik kabloları üzerinden 500Mbps’ye ulaşan hızıyla ve 300 metreye ulaşan kapsamıyla TL-PA4016P KIT çoklu ortam eğlence ağı kurmak için mükemmel bir seçimdir.

500Mbps’ye ve 300 Metreye Kadar

Gelişmiş HomePlug AV teknolojisi ile TL-PA4016P KIT, evin elektrik devresi üzerinden 500Mbps’ye kadar stabil yüksek hızlı veri aktarım hızı ve 300 metreye kadar kapsama sağlar. TL-PA4016P KIT, bilgisayarlardan ve oyun konsollarından, setüstü kutularına, IPTVlerden yazıcılara ve NAS hard disklere kadar tüm ağ uyumlu cihazları bağlamak için mükemmel bir ev çözümü sunar.

Daha iyi Performans için İnce Filtre

Entegre edilmiş ince filtresiyle TL-PA4016P KIT, ağ performansını etkileyebilen çevredeki elektronik donanım tarafından meydana gelen gürültü parazitlerini önleyerek powerline iletişim performansını en iyi hale getirir. Böylece, yüksek güç tüketen bir cihaz prize takılıyken, kullanıcılar ani hız düşmesi yaşamazlar.

Kolay Ağ Güvenliği için Pair Butonu

TP-LINK’in powerline adaptörleri ile dakikalar içinde sorunsuz powerline ağı kurabilirsiniz, sadece takın ve çalıştırın. Ayrıca, adaptörlerin ‘’Pair’’ butonu, evinizin powerline ağındaki birden çok powerline adaptörü güvene almak veya yönetmek için kullanılabilir.

1. İnternet bağlantılı adaptörü yakınlardaki bir prize takın.

2. Ek adaptörleri Ethernet kablo aracılığıyla PClere/Laptoplara/İnternet TV lerine veya diğer ağ tabanlı cihazlara bağlayın – ve tamam!

*Önerilen: Ağ güvenliği ve veri şifrelemesi için pair butonlarına basın.

Ek Cihazlar İçin Ekstra Güç Soketi

Entegre edilmiş güç soketi ile yeni TL-PA4016P ev ağınız için gerçek yarar sağlar. Entegre edilmiş güç soketi, ek cihazların veya güç çubuklarının sanki normal bir duvar priziymiş gibi adaptöre bağlanmasına olanak sağlar. Bu da TL-PA4016P takılıyken bile hiçbir güç çıkışının boşa gitmemesini sağlar.

85% Güç Tüketimini %85’e Kadar Azaltır

Powerline adaptörün yeni nesli TL-PA4016P KIT, pratik ürün tasarımı ve çevreye duyarlı güç tasarrufu moduyla, ‘’Çalışma Modu’’ nu enerji tüketimini %85’e kadar azaltan ‘’Güç Tasarrufu Modu’’na otomatik olarak değiştirecektir.

Not: Powerline adaptörlerin aynı elektrik fazı üzerinde takılı olması gerekmektedir.

  1. Teorik maksimum kanal veri transfer hızı, HomePlug AV özelliğinden gelir. Gerçek veri aktarım hızı uzaklık, ağ trafiği, elektrik kablolarındaki gürültü, inşaat ve yapı malzemesi, elektrik tesisatının kalitesi ve diğer olumsuz koşulları da içeren ağ çevresi yüzünden değişiklik gösterebilir.
  2. Gerçek veri ağ koşulları ve çevresel faktörler yüzünden değişiklik gösterebilir.
Yükleniyor...
143,46KDV
Dahil
Kargo Bedava %35 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 219,87 TL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Bugün kargoya verelim.
Powerline Kategorisinin Çok Satan Ürünleri