Tp-link MC200CM Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü

  • Tp-link MC200CM Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü
Tp-link Mc200cm Gıgabıt Ethernet Medya Dönüştürücü Ağ / Modem Aksesuarı
221,35 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %5 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 232,10 TL SATIN AL

Ürün Kodu: 486095

Ürün Bilgisi

  • WDM Çift Yönlü SFP Modülü
  • WDM Çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı ile maliyet tasarrufu
  • Uygunluk Listesi: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG5428, TL-SL5428E,
  • TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SG2216/2424, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,
  • TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB ve TL-SL1351

Bu Ürün Ne Yapar? MC200CM, 1000BASE-SX fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standartlarıyla uyumlu MC200CM, SC-Tipi konnektör ve çoklu mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC200CM, tam kablolu hız iletim oranında kısa dalga (SX) lazer spesifikasyonunu destekler. 850nm'de veri alır ve iletir.

Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı. MC200CM çoklu mod fiber kullanarak 550 metreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Ağ / Modem Aksesuarı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri