Tp-link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

  • Tp-link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
  • Tp-link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
Tp-link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü Tp-link MC100CM Fast Ethernet Medya Dönüştürücü
145,90 TL KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %13 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 168,17 TL SATIN AL
Hızlı Kargo: içinde sipariş verin, Yarın kargoya verelim.

Ürün Kodu: 486089

Ürün Bilgisi

  • 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standartlarıyla uyumlu.
  • Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli kaybı eş zamanlı minimize eder
  • FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun yapılandırılmasına imkan verir.
  • Fiber mesafesini 2km'ye dek çıkarır

Bu Ürün Ne Yapar? MC100CM, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla uyumlu MC100CM, SC-Tipi konnektör ve çoklu mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC100CM, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de veri alır ve iletir.

Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex modu ve ön panel durum ekranı LED'lerinin varlığı. MC100CM çoklu mod fiber kullanarak 2 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ürün Yorumları

Taksit Planı

Yükleniyor...
Ağ / Modem Aksesuarı Kategorisinin Çok Satan Ürünleri
Digitus Dn-93601 Cat6 Keystone Jack Siyah Renk Rj-45 Ağ / Modem Aksesuarı

#1 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Digitus Dn-93601 Cat6 Keystone Jack Siyah Renk Rj-45 Ağ / Modem Aksesuarı
TL7,90
%26
Tp-link Ue200 Usb 2.0 Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü Ağ / Modem Aksesuarı

#2 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Tp-link Ue200 Usb 2.0 Gigabit Ethernet Ağ Adaptörü Ağ / Modem Aksesuarı
TL45,90

54,89 TL

%16 İNDİRİM
%17
Frisby Fnw-55n Sıkma Pensesi 3lü Rj45-rj11-rj12 Ağ / Modem Aksesuarı

#3 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Frisby Fnw-55n Sıkma Pensesi 3lü Rj45-rj11-rj12 Ağ / Modem Aksesuarı
TL21,53
%14
Tp-link TL-WPS510U 150Mbps Cep Tipi Kablosuz Print Server

#4 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Tp-link TL-WPS510U 150Mbps Cep Tipi Kablosuz Print Server
TL220,90
%10

cihaz iyi olabilir ama ben kullanamadim. yazicima uyumlu olmadigi icin kullanamadm. ayrica webdebal.com çok tesekkur ederim, müşteri memnuniyetinden dolayi... // FUAT

Huawei E5700mk00 250mm*180mm*1u Mounting Ear Ağ / Modem Aksesuarı

#5 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Huawei E5700mk00 250mm*180mm*1u Mounting Ear Ağ / Modem Aksesuarı
TL17,90
%10
S-Link Slx-45a Rj-45 Ara Jack Barel Ağ / Modem Aksesuarı

#6 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

S-Link Slx-45a Rj-45 Ara Jack Barel Ağ / Modem Aksesuarı
TL2,43
%7
Tp-link TL-POE200 Power over Ethernet Adaptör Kiti

#7 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Tp-link TL-POE200 Power over Ethernet Adaptör Kiti
TL105,90

143,27 TL

%26 İNDİRİM
%5
S-Link Sl-cat607 Sl-cat607 7m Cat6 Kablo Ağ / Modem Aksesuarı

#8 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

S-Link Sl-cat607 Sl-cat607 7m Cat6 Kablo Ağ / Modem Aksesuarı
TL13,97

34,17 TL

%59 İNDİRİM
%5
Tp-link MC200CM Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü

#9 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

Tp-link MC200CM Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü
TL199,90

238,70 TL

%16 İNDİRİM
%5
S-Link Sl-825w Rj-45/rj-12/rj-11 Uyumlu Üçlü Pense Tester Ve Sıyırıcı Ağ / Modem Aksesuarı

#10 En Çok Satan Ağ / Modem Aksesuarı

S-Link Sl-825w Rj-45/rj-12/rj-11 Uyumlu Üçlü Pense Tester Ve Sıyırıcı Ağ / Modem Aksesuarı
TL54,90

62,02 TL

%11 İNDİRİM
%2

Çok işime yaradı. Teşekkürler. // YASİN