• Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120)
  • Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120)
  • Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120)
Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120) Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120) Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120)

Tp-link 300Mbps Wireless N Tavan Access Point (EAP120)

TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 736840)

Tp-link EAP120 300Mbps Kablosuz N Gigabit Tavan Montajlı Merkezi Wi-Fi Yönetimli Access Point Access Point / Repeater

  • EAP Controller Yazılımı ağ yöneticisinin yüzlerce EAP'ı kolaylıkla yönetilmesini sağlar*
  • Uygun ve düşük maliyetli kurulum için Power over Ethernet (802.3af) desteği
  • Duvara veya tavana monteleme için kolay montajlanabilir tasarım
  • Kısıtlanmış portal WiFi misafirleri için uygun bir kimlik doğrulama yöntemi sağlar
  • WPA/WPA2-enterprise, RADIUS güvenli kimlik doğrulaması ile 802.1X ve rogue access point algılama
  • WLAN'ın güvenliğini arttırır
  • Gigabit Ethernet portu yoğun bant genişliği uygulamalarına veya multimedya transferine olanak tanır

TP-LINK'in EAP120 işletme erişim noktası, esnek, yerleşimi kolay, yönetilebilir ve güçlü güvenlik sağlayan birinci sınıf kablosuz ağ çözümüdür. Kolayca duvara veya tavana monte edilmesi için basit montajlanabilir tasarımı vardır. WLAN yapılandırması ve yönetimi kümeleme fonksiyonu veya merkezi yönetim yazılımı ile kolaylaştırılmıştır. EAP120 kampüsleri, otelleri, alışveriş merkezlerini ve ofisleri içeren yüksek yoğunluklu yoğun talepli iş ortamları için ideal olan kısıtlanmış portal ve otomatik RF yönetimi barındırır.

EAP120'nin tavan lambası görünümü ve ana gövdesiyle kolay monte edilebilir tasarımı herhangi bir duvar veya tavan yüzeyine kusursuzca entegre edilmesini kolaylaştırır ve çoğu iç dekor için uyumludur. EAP serileri AP'leri ethernet üzerinden gücü zahmetsiz ve esnek yerleşim amacıyla destekler.

Kümeleme işlevselliği kullanıcılara 24 adet EAP120 ürününe kadar yönetme sağlar ve tek bir merkezi bölgeden WLAN ayarlarının yapılandırılmasını sağlar. Yönetici EAP120 otomatik olarak seçilecektir ve bu da yönetici AP'nin web kullanıcı arayüzü aracılığıyla kolayca diğer tüm EAP120'lerin yönetilmesini ağ yöneticisine sağlayacaktır.

Dahil olan denetim yazılımı yöneticiye Erişim Denetimi gibi tek bir IP boyunca yüzlerce EAP'ı kolayca yönetmeyi sağlar.* *Yayınlanacak olan

Belirtilen hizmetler rahatlıkla uygulanır:
- Merkezi WLAN yapılandırması
- Merkezi yazılım güncellemesi
- Kablosuz durumunun gerçek zamanlı izlenmesi

WiFi konukları için captive portal kimlik doğrulamanın uygun bir yöntemini sunar. Captive portal ağ erişimine izin verilmeden önce bazı eylemleri yerine getirmesi amacıyla kullanıcılara gereksinim duyar. Kabul edilebilir kullanım politikaları veya kullanıcı ID'si ve parolası girilerek izlenebilen ve kabul edilebilen gereken eylem harici portal sunucusu tarafından veya yönetici tarafından kişiselleştirilmiş veri tabanı ile doğrulanmalıdır.

EAP120 WPA/WPA2-kurumsal şifrelemeyi ve 802.1X radius'u içeren kurumsal sınıf Wi-Fi güvenliğini destekler. Ek olarak, Çoklu-SSID, Kablosuz Ayrıştırma, MAC filtreleme ve hilekar AP algılama özellikleri ağ güvenlik tehditlerini azaltmaya yardım eder.

Kolay monte edilebilir tasarımı, PoE güç kaynağı, kümeleme özelliği, merkezi yönetim yazılımı, captive portal, kurumsal sınıf güvenliği ve kurumsal donanımı ile EAP120 yüksek yoğunluklu, okulları, otelleri ve kuruluşları içeren daha fazla talep edilen kurumsal ortamlar için özel olarak tasarlanmıştır.

EAP modelleri 802.11N WiFi ve 2*2 MIMO teknolojisini barındırır - EAP220, eş zamanlı dual band desteği ile 2.4GHz ve 5Ghz bandında toplamda 600Mbps'e kadar kablosuz hız desteği
- EAP120, 300Mbps'e kadar kablosuz N hızları Gigabit Ethernet portu ile yüksek hızlı kablolu bağlantı Qualcomm Atheros 560MHz kablosuz yonga seti ile EAP mükemmel kapsama alanı ve güvenilir bağlantı sunar

TP-LINK Hakkında 1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.tp-link.com.tr

Ürün Yorumları