TP-Link AC1900 Gigabit VDSL2-ADSL2+ Modem Router

Ürün Kodu: 801806
- MPN: ARCHER-VR900-V2
- GTIN: 6935364097370
TP-Link Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

TP-Link Archer VR900 AC 1900 Kablosuz Dual Band USB 3.0 WPS EWAN Fiber Destekli Gigabit VDSL2/ADSL2+ Modem Router Modem

  • Ethernet WAN ve USB portları, ADSL, ADSL2, ADSL2+ ve VDSL2 desteği, 3G ve 4G uyumluluğu ile çok yönlü kullanım
  • Yüksek hızlı WiFi 2.4GHz üzerinde 600Mbps, 5GHz üzerinde 1300Mbps veri aktarım hızı
  • 3x5dBi sökülebilir dual bant anten
  • Üstün 1GHz çift çekirdekli işlemci sayesinde kusursuz kablolu veya kablosuz bağlantı
  • Beamforming teknolojisi ile 2.4GHz ve 5GHz kullanımında kablosuz kapsama alanında maksimum performans

Çok Yönlü Bağlantı

Archer VR900 çok yönlü uyumluluğu sayesinde ADSL, ADSL2, ADSL2+ ve VDSL2 standartlarına tam uyumlu olarak çalışır. Gigabit WAN portu sayesinde aynı zamanda bir router gibi çalışarak hem Geniş Band bir kablosuz yayın hemde kablolu gigabit portları kullanım imkanı sunar. Ayrıca USB portları hem yerel ağ ortamında dosya paylaşımına hem de 3G/4G mobil internet paylaşımına olanak sağlar.

Yüksek Hızlı Çift Band Kablosuz Bağlantı

Archer VR900 2.4GHz bandıyla 600Mbps ve 5GHz bandıyla 1300Mbps veri aktarım özelliğine sahiptir. ADSL, ADSL2, ADSL2+ ve VDSL2 bağlantıları için maksimum performans yakalayabileceğiniz çift band çalışabilme özelliği 1GHz çift çekirdekli işlemci ile desteklenerek sorunsuz bir internet keyfi sunar.

Daha Fazla Kapsama Alanı, Daha Kararlı Bağlantı

2 adet dahili, 3 adet harici çift band anteniyle birlikte en geniş kapsama alanına sahip olmanın yanı sıra, gelişmiş Beamforming teknolojisi sayesinde sinyal dağılımını düzenleyerek alıcı cihazların WiFi sinyaline daha iyi odaklanmasını sağlar ve yüksek verimli kablosuz bağlantı sunar.

Yüksek Performanslı Antenler

Archer VR900 3 adet özel dizayn edilmiş anteni ile birlikte gelmektedir. 2x3dBi dahili ve 3x3dBi harici anteniyle birlikte mükemmel kapsama alanı sağlar.

Yüksek Performans İçin Güçlü İşlemci

Özel dizayn edilmiş 1GHz çift çekirdek Broadcom işlemci sayesinde, çok kullanıcılı ortamlarda dahi, yoğun trafikli kablolu ve kablosuz kullanımında en iyi performansı sorunsuz bir şekilde

Pratik USB Paylaşımı

USB 3.0 ve USB 2.0 portlarını kullanarak, USB Depolama, harici disk veya yazıcınızı ağ üzerinde paylaşıma açabilirsiniz.

Ayrıca USB portlarını 3G/4G USB modem cihazlarına tanımlı interneti kablolu veya kablosuz olarak paylaştırmak amaçlı da kullanabilirsiniz.

Gigabit Kablolu Bağlantı

Kablolu bağlantı için 4 adet Gigabit portunu kullanarak 1000Mbps veri aktarım hızları ile TV, oyun konsolu, laptop gibi cihazlarınızda veri aktarımı veya internet işlemlerini kolayca sağlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Kullanıcı dostu arayüzü ile zahmetsizce hızlı kurulumu başlatabilir ve 1 dakika içerisinde ayarları tamamlayıp cihazı kullanıma başlayabilirsiniz.

Ürün Yorumları